Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

WEIDER - Tribulus Terrestris 120kps

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: dočasne nedostupné

€ 21,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

80% Saponínov, 600mg na kps, WEIDERov najlepší čistý Tribulus Terrestris

WEIDER - TRIBULUS TERRESTRIS

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

WEIDER Tribulus Terrestris 120kps (Extrakt Kotvičníka zemného) - najpredávanejší hormonálny stimulant testosterónu.

Účinky extraktov z bulharskej rastliny Tribulus Terrestris na zvyšovanie tvorby testosterónu v ľudskom tele sú podložené vedeckými štúdiami! V súčasnosti najsilnejší oficiálne povolený testosterónový stimulant na trhu.

Obsahuje komplex saponínov extrahovaných z bulharskej rastliny Tribulus terrestris, ktorý prirodzenou cestou zvyšuje tvorbu vlastného testosterónu. Výborne účinkuje najmä u mužov nad 30 rokov.

Tribulus bol deklarovaný za najlepší doplnok stravy v USA, obsahujúci prekurzor testosterónu. To, čo upútalo pozornosť našich expertov, boli výkony bulharských vzpieračov na pretekoch, kde sa vykonávajú dopingové kontroly. Zdalo sa, že aj potom, keď títo športovci prestali brať zakázané anabolické prípravky (normálne nasleduje prechodné obdobie, počas ktorého dochádza k poklesu hladín hormónov, nálady a fyzických schopností), sa ich psychické a fyzické schopnosti vďaka tribulusu počas intenzívneho tréningu zlepšovali. Čo sa týka zlepšenia, ktoré budete pozorovať v spálni, detaily v podstate hovoria samé za seba. Zvýšené libido, zvýšená frekvencia erekcií, zvýšenie objemu ejakulátu a zvýšený rast fúzov poukazujú na pravdepodobné zvýšenie hladín gonadotropných hormónov a testosterónu.

Tribulusové saponíny patria medzi najúčinnejšie pôsobiace látky na zvyšovanie hormonálnej tvorby človeka. 80% obsah týchto saponínov patrí do deklarovanej najvyššej kvality tribulusov vôbec.

Zvýšená hladina testosterónu vedie k zvýšeniu fyzického výkonu, zlepšeniu regenerácie, nárastu svalstva a povzbudeniu sexuálnej výkonnosti. Pozitívne zmeny nastávajú už po prvých piatich dňoch užívania tohto doplnku.

Čo podporuje a na čo je dobrý doplnok výživy WEIDERov Tribulus Terrestris: 

 • Podporuje nárast svalovej hmoty 
 • Urýchľuje svalovú a energetickú regeneráciu 
 • Podporuje zvýšenie fyzického výkonu, výdrž a silu 
 • Má povzbudzujúci a stimulujúci efekt pre mužov i ženy (podporuje vylučovanie testosterónu, sexuálnu výkonnosť a tvorbu spermií, ženám pomáha počas menopauzy) 
 • Obmedzuje vznik svalových kŕčov 
 • Pôsobí mierne diureticky 
 • Stimuluje imunitu Pôsobí preventívne proti rôznym chorobám 
 • Zvyšuje počet červených a bielych krviniek 
 • Má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti 
 • Zvyšuje hladinu testosterónu u mužov a estrogénu u žien! 
 • Zlepšuje potenciu mužov a sexuálnu túžbu u žien.

 

Preto býva tiež nazývaný ako 'rastlinná viagra'. Účinné látky, predovšetkým fytosteroly, sú obsiahnuté vo všetkých častiach rastliny. Klinické štúdie preukázali, že blahodárne účinky kotvičníka pociťujú hlavne osoby staršie 40 rokov. Zlepšuje sexuálny život, uvoľňuje napätie, obovuje vitalitu a elán. Tribulus podporuje zvyšovanie objemu svalovej hmoty, predovšetkým u mužov tým, že prostredníctvom zvýšenia hormonálnej tvorby pôsobí na syntézu bielkovín. U žien redukuje telesný tuk. Je častým doplnkom stravy kulturistov a profresionálnych športovcov. Najlepšie výsledky dosahujú s užívaním tribulusu muži nad 30 r. Tiež výrazne pôsobí na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Najčastejšie sa užíva vo forme doplnkov výživy.

Na grafe - hladina voľného testosterónu u mužov na časovej priamke. Čím je tvorba vlatného testosterónu nižšia, tým citeľnejší je účinok tribulusu.

 Graf - úbytok hladiny testosterónu u mužov podľa veku | Male Testosterone Decline with Age Chart

BALENIE

120 kapsúl, 40 dávok

 

ZLOŽENIE

1 kapsula obsahuje 600mg 80%-ného extraktu z kotvičníka zemného = 80% obsah obsah saponínov.

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Mužom do 80 kg odporúčame 2 kapsule denne pred jedlom (ráno, večer). Na každých +10 kg hmotnosti dávku navyšujeme o 1 kps. Po približne mesačnom cykle sa odporúča 2-mesačná prestávka. Weider zaručuje 100%-nú kvalitu a spĺňa najprísnejšie normy, aby práve tento Tribulus bol najlepší na trhu.

 

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1018201
EAN (čiarový kód) 4044782376423
Výrobca Weider
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').