Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

BioTech USA - Brutal N.O.V.A. 320g + BCAA 3D 90 kps - akciový balíček

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships tomorrow if ordered in the next 1 hour and 50 minutes!

€ 36,95

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

S Brutal N.O.V.A. máš roztiahnuté žily, krv v nich prúdi, až tak duní.
► Všetky produkty značky BioTech USA

BioTech USA - Brutal N.O.V.A. 320g + BCAA 3D 90 kps - akciový balíček

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

Brutal N.O.V.A. 320 g

ZÁKLADNÉ INFO

Keď s obrovským rachotom spadne tyč naspäť na svoje miesto, ktorú tvoj pomocník stiahol z teba, zase dostaneš vzduch. Obraz sa trošku rozmazáva, ale predsa všetko sa stane kryštálovo čistým. Čo tu hl'adáš? Prečo bojuješ v nekonečnej vojne? Na čo je ranné vstávanie? Prečo držíš diétu?

Potom sa obraz pomaly vyčistí, a zbadáš na stene hodinky, ktoré merajú tvoj čas na oddych, ale tak rýchlo bežia dopredu, že už nemáš čas ani na glg vody. Dochádzajú ti sily... Cítiš, že teraz príde tá séria, pre ktorú si ráno vstal, pre ktorú si prišiel cvičiť, ktorá dáva zmysel tvojej diéte. Zatvoríš si teda oči, na okamih sa oddiališ od všetkého. Hlasná hudba stíchne. Povzbudzujúce slová tvojho partnera pominú v diaľke, a ostaneš tam len ty a tá činka, ktorá je považovaná za nerozhýbateľnú, a ktorú teraz osemkrát po sebe musíš vytlačiť. Nemáš druhú voľbu, nemožeš utrpieť fiasko. Tento boj, ako aj tie predchádzajúce, musíš vyhrať ty. Bojuješ sám proti sebe. Tvoja sila vole bojuje proti tvojmu telu, ktoré už prosí o milosť, ale ty sa s tým nezaoberáš. Potom pocítiš v sebe tú dvojitú dávku N.O.V.A. ktorú si si dal pred tréningom, aby si vydržal aj dnešné peklo. Tvoj mozog a tvoje svaly sú v dokonalej harmónii. Cítiš, že ak by si chcel, všetky svalové vlákna na svojej hrudi by si vedel po jednom napnúť. Avšak ty teraz potrebuješ všetky naraz. Vyzývaš teda do boja všetky svalové vlákna, a nestrpíš protirečenie. Celé svoje telo kontroluješ. Kvoli N.O.V.A. máš roztiahnuté žily, krv v nich prúdi, až tak duní. Tvoja krv dopravuje toľko kyslíka do tvojich svalov, že to prekoná všetky predstavy, a napumpuje ich do extrémov.

Zrazu sa vrátiš. Počuješ výkrik: Teraz! Zase si tam, kde si pred chvílou myslel, že umrieš, kde každý deň prinesieš svoje obete. Kde zmizneš, a znovu sa narodíš.

Zakloníš sa na lavičke, a celou svojou bytosťou sa oprieš o obrovské závažie. Na okamih sa pozrieš do očí svojho pomocníka. Mnohé boje, v ktorých ste bok po boku spolu bojovali naučili vás tomu, aby ste aj z mihnutia oka druhého vedeli čo máte robiť. V jeho očiach uvidíš najprv odhodlanosť, ktorou ti bude pomáhať až do konca. Potom uvidíš na ňom sekundový údiv. On nerozumie tomu, čo vidí v tvojich očiach. Prečo sa usmievaš?! A po obrovskom reve sa začne zápas. Vydáš príkaz svojim svalom, a oni ho splnia. Nie je to komplikované. Číročistá sila vole. 1., 2., 3., tu sa rozhodne o všetkom, že stojíš o niečo, že vynikneš spomedzi víkendových kulturistov. 4., 5., 6., ešte stále ťa ťahá N.O.V.A. Nemáš inú možnosť, ako dotiahnuť úlohu až do konca...

 

BALENIE

320 g 
Príchuť: citrón-guarana

 

ZLOŽENIE

 BioTech USA - Brutal N.O.V.A. 320g - zloženie

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Zmiešajte 20g prípravku so 400ml vody. Užívajte 20 minút pred tréningom.

 

BCAA 3D 90 kapsúl

ZÁKLADNÉ INFO

Kapsuly obsahujú farmaceuticky čisté aminokyseliny. Aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (BCAA) sú najdôležitejsie z aminokyselín tvoriacich bielkoviny.
Majú veľa pozitívnych účinkov, ako napríklad:

  • Pomáhajú udržať pozitívnu dusíkovú rovnováhu v organizme.
  • Podporujú antikatabolické účinky počas diéty.
  • Dodajú svalom potrebnú energiu počas tréningu.
  • Urýchľujú potréningovú regeneráciu svalov.

 

Výskumy dokázali, že BCAA zabraňujú odbúravaniu svalových buniek.

Ďalšou prednosťou BCAA je, že pomáhajú dopraviť tuk k svalovým bunkám, kde organizmus získava z nich energiu, čím sa zvyšuje výkon. Taktiež stimulujú tvorbu rastového hormónu, mobilizáciou tukových buniek pomáhajú budovať beztukovú svalovú hmotu, zásobujú organizmus dusíkom.

 

BALENIE

90 kapsúl

 

ZLOŽENIE

 BioTech USA - BCAA 3D 90 kps - zloženie

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Užívajte 1 kapsulu 15 minút pred tréningom a 2 kapsuly ihneď po tréningu.

 

UPOZORNENIE

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) BTN0063
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca BioTech USA
Príchuť citrón-guarana
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').