Slovensky English

Welcome !

CHi 100% RAW Organický panenský kokosový olej 500ml

Be the first to review this product

Availability: výroba ukončená

€12.00

Found a lower price? Tell us!"

Quick Overview

CHi 100% organický RAW panenský BIO kokosový olej, za studena lisovaný s úžasnou chuťou, vôňou a vlastnosťami. Vhodný aj pre vegánov a vegetariánov. Bezlepkový, bezlaktózový a kóšer produkt.

CHi 100% RAW Organický panenský kokosový olej 500ml - CHi 100% organický RAW panenský BIO kokosový olej, za studena lisovaný s úžasnou chuťou, vôňou a vlastnosťami. Vhodný aj pre vegánov a vegetariánov. Bezlepkový, bezlaktózový a kóšer produkt.

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Details

ZÁKLADNÉ INFO

100% surový, organický, za studena lisovaný panenský kokosový olej.

Jeho výnimočná chuť, kvalita, nutričné vlastnosti  a vôňa bola ocenená víťaznou hviezdou na prestížnom GREAT TASTE AWARDS 2014! Najlepší z najlepších - toto je skutočná chuť pravého kokosového oleja! Doprajte si tú najvyššiu kvalitu aj vy.

Víťaz GREAT TASTE AWARDS 2014

Surový, nerafinovaný, nebielený kokosový olej sa za studena lisuje z čerstvých kokosových orechov, čím si zachováva hlbokú chuť a vysoký obsah živín. Tento kokosový olej sa skladá zo stredného reťazca triglyceridov, najmä kyseliny laurovej, ktoré sú nápomocné pri zachovávaní zdravého imunitného systému. Medzi benefity taktiež patrí, že povzbudzuje metabolizmus a zvyšuje hladinu energie. Je to jeden z najzdravších olejov, ktorý možno použiť na varenie. Má veľa možností využitia, používa sa na varenie, na priamu konzumáciu, ako kozmetický prípravok, ako liečebná pomôcka, pri redukcii hmotnosti a mnoho ďalších. Bez konzervačných látok.

VEGAN | VEGETARIAN | GLUTEN FREE | DAIRY FREE | KOSHER*
* Certified by KLDB 

Vhodné aj pre: VEGÁNOV | VEGETARIÁNOV | CELIATIKOV (bez lepku) | NEMLIEČNY (neobsahuje mlieko) | KÓŠER*
* Certifikované KLDB 

Krajina pôvodu: Srí Lanka

 

BALENIE

500 ml, sklenený pohár. Z technických príčin na strane výrobcu sa momentálne dodáva bez originálnej etikety. Balenie je samozrejme označené slovenskou etiketou s popisom (kde je zloženie, krajina pôvodu, označenie výrobku, dovozca a iné zákonom stanovené informácie)

 

ZLOŽENIE

100% surový, organický, za studena lisovaný panenský kokosový olej, nerafinovaný, nebielený, bez konzervačných látok

 

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Additional Information

SKU CHI0001
EAN 5060343940130
Manufacturer CHi
Special Price To Date No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!