Slovensky English

Welcome !

Výživa kĺbov

Ťažko pracujúci a športovci mávajú zvyčajne s vekom opotrebované kĺby, čo je sprevádzané bolesťami a nepohodlím. Na druhej strane, aj ľudia so sedavým zamestnaním alebo životným štýlom pociťujú v dôsledku nedostatočného pohybu ťažkosti s kĺbmi.

Suplementácia doplnkami výživy z kategórie kĺbová výživa zlepšuje celkovú pohyblivosť, kvalitu tkanív, kĺbových puzdier a väzov.  Ochranu a regeneráciu kĺbov možno podporiť látkami Glukosamín, Chondroitín a MSM (metylsulfonylmetán), ktoré patria medzi najúčinnejšie a ich účinok zlepšujú enzýmy.

Z glukosamínu si organizmus vytvára štrukturálne zložky kľbových chrupaviek. So zvyšujúcim sa vekom klesá množstvo glukosamínu, ktoré si vytvára organizmus. To následne spôsobuje, že chrupavky kĺbov sa opotrebúvávajú a preto sú tieto doplnky výživy vhodné pre všetky činnosti a športy, ktoré zaťažujú kĺby.

Chondroitín ochraňuje kĺby pred poškodením stimulovaním produkcie hlavných zložiek kĺbovej chrupavky, priťahuje a viaže vodu. MSM (metylsulfonylmetán) je zdrojom organicky viazanej síry, ktorá je dôležitá pri produkcii kolagénu a obnove štruktúry poškodených tkanív. Najobľúbenejšou kĺbovou výživou z ponuky je AONE Joint Flex. Vyživovanie a ochrana kĺbového a pohybového aparátu by mala byť celoživotnou záležitosťou. 20 - 30 rokov náporu na kĺby sa nedá vyvážiť kĺbovou výživou v starobe.

Items 1 to 8 of 9 total

per page
Page:
  1. 1
  2. 2

Grid  List 

Set Descending Direction

Items 1 to 8 of 9 total

per page
Page:
  1. 1
  2. 2

Grid  List 

Set Descending Direction

 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!