Slovensky English

Welcome !

Doprava - spôsoby doručenia, prepravné náklady a dodacie podmienky

Spôsob dopravy Cena za dopravu
Osobný odber -  BA Lietavská 3 (Petržalka) - iba odberný skad, nie je tu predajňa zadarmo

Kuriér DPD
- doručenie na Vašu adresu v SR do 24 hod. - odporúčame!

hmotnosť balíka do 5 kg:

hmotnosť balíka od 5 - do 10 kg:

hmotnosť balíka od 10 - do 20 kg:

hmotnosť balíka od 20 - do 30 kg:

hmotnosť balíka nad 30 kg: - individuálne po dohode so Zákazníkom

 
€ 4,60

€ 5,70

€ 6,80

€ 7,90


Slovenská pošta - Balík na poštu - na jednu z takmer 1500 pôšt v SR alebo jeden viac ako 230 BalíkoBOXov (balíky do 10 kg)
€ 5,00
Zásielkovňa SK - už viac ako 2 737 výdajných miest v SR a 1 632 Z-BOXov (balíky do 5 kg) € 3,80
Zásilkovna CZ - už viac ako 9 630 výdajných miest v ČR a 4 089 Z-BOXov (balíky do 5 kg) € 4,40
Objednávka od € 160,00 (Kuriér DPD, Slovenská pošta, Zásielkovňa.sk, Zásilkovna.cz) - doprava zadarmo
* Spôsob platby Dobierka (Kuriér DPD, Slovenská pošta, Zásielkovňa.sk, Zásilkovna.cz)  € 1,20

 

  • celková hmotnosť balíka je vrátane obalov produktov a balenia,
  • objednávky zasielame do celej Slovenskej republiky (DPD, Pošta, Zásielkovňa.sk) a do Českej republiky (cez Zásilkovna.cz),
  • balíky nad 10 kg zasielame len kuriérom DPD, pre nad rozmerné zásielky účtujeme individuálnu sadzbu uvedenú pri konkrétnom produkte,
  • cez Zásielkovňa.sk / Zásilkovna.cz zasielame balíky do 5 kg

Osobný odber BA Lietavská - bezplatne

Osobný odber v Bratislave

Po zadaní objednávky a doručení výzvy na odber si môžete tovar zadarmo osobne prevziať cez pracovné dni (pondelok - piatok) v čase od 11:00 do 19:00 (iný čas sa dá dohodnúť podľa potreby aj mimo týchto hodín). Termín odberu si, prosím, dohodnite aspoň 30 minút vopred na niektorom z nižšie uvedených kontaktov.

Radi vás privítame na nasledovnej adrese: FITPRO, s.r.o., Lietavská 3, 851 06  Bratislava-Petržalka* (sivo-žltý zateplený panelák, vchod do skladu je pred Lietavskou 5, označený tabuľou FITPRO.sk)

 

Kontakty: 0911 348 776 (sme aj na WhatsApp, Viber, Messenger)obchod@fitpro.sk

* Na uvedenej adrese nie je predajňa. Bez predošlej objednávky cez e-shop, e-mail alebo telefón a doručení výzvy na odber (=potvrdení o pripravení) nie je možné tovar prevziať.

 

Doručenie kuriérom DPD na Vašu adresu do 24 hodín v celej SR

Doručenie kuriérom DPD na Vašu adresu v SR do 24 hod. - odporúčame! (balíky do 50 kg)

Zásielku doručime priamo na Vašu adresu prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD (balíky do 30 kg). Prosíme, uveďte čo najpresnejšie miesto doručenia ako aj platný kontakt na mobil, ktorý budete mať pri sebe v čase doručenia. 

Kuriérska spoločnosť DPD doručí balík obvykle do 24 hodín po celej SR. Balík je doručený v nasledujúci pracovný deň po odoslaní zásielky. Informáciu o odoslaní Vám zašleme v deň odoslania balíka spolu s číslom zásielky na kontakty uvedené v objednávke - e-mailom a SMSkou na mobilné číslo (alebo cez WhatsApp, Viber). V deň doručovania dostanete ešte jednu SMS priamo od DPD.

Doručovaný balík je poistený minimálne v plnej výške jeho hodnoty. Štandardne zasielame v SR, po individuálnej dohode so zákazníkom aj mimo SR.

Ak je tovar z Vašej objednávky skladom, objednávku zasielame ihneď, pokiaľ je objednávka prijatá v pracovný deň do 12:00. V opačnom prípade odosielame po skompletizovaní objednávky, zvyčajne do 7 dní.

Sledovanie pohybu balíka je možné na tejto stránke > Kde je môj balík?

Viac info o službe nájdete na www.dpd.sk alebo www.mojbalik.sk

 

Slovenská pošta - Balík na poštu - na jednu z takmer 1500 pôšt v SR

Doručenie balíka na poštu - na jednu z takmer 1500 pôšt v SR (balíky do 10 kg)

Zásielku doručime na jednu z takmer 1500 pôšt v SR (balíky do 10 kg).  Zvyčajne je to najbližšia pošta k Vášmu bydlisku, no je možnosť si nechať zaslať zásielku aj na inú, Vami vybranú poštu, napr. blízko pracoviska. Výhodou je, že nemusíte čakať na kuriéra, ale si záseilku vyzdvihnete, kedy to výhovuje Vám. 

Slovenská pošta doručí balík na poštu obvykle do 2 pracovných dní odo dňa odoslania. Informáciu o odoslaní Vám zašleme v deň odoslania balíka spolu s číslom zásielky na kontakty uvedené v objednávke - e-mailom a SMSkou na mobilné číslo (alebo cez WhatsApp, Viber). Akonáhle je balík pre Vás pripravený na odber a vyplnili ste správne mobilné telefónne číslo / emailovú adresu, dostanete SMS / email s avízom, že si môžete prísť prevziať zásielku.

Doručovaná zásielka  je poistená minimálne v plnej výške jej hodnoty.

Ak je tovar z Vašej objednávky skladom, objednávku zasielame ihneď, pokiaľ je objednávka prijatá v pracovný deň do 12:00. V opačnom prípade odosielame po skompletizovaní objednávky, zvyčajne do 7 dní.

Sledovanie pohybu balíka je možné na tejto stránke > Kde je môj balík?

Viac o službách slovenskej pošty na www.posta.sk, najbližšiu poštu nájdete tu: otvaraciehodiny.posta.sk

 

Zásielkovňa.sk (SR) / Zásilkovna.cz (ČR) - sieť výdajných miest

Doručenie do výdajného miesta Zásielkovňa.sk v SR alebo Zásilkovna.sk v ČR (balíky do 5 kg)

Zásielku doručime do Vami vybraného výdajného miesta Zásielkovňa.sk v Slovenskej republike (balíky do 5 kg) alebo výdajného miesta Zásilkovna.cz v Českej republike (balíky do 5 kg). Výdajné miesta sú všade tam, kde ich chcete mať - cestou z práce alebo v nákupných a obchodných centrách. Aj tu je výhodou, že nemusíte čakať na kuriéra, ale si záseilku vyzdvihnete, kedy to výhovuje Vám a cena je veľmi výhodná.

Doručenie zásielky do výdajného miesta trvá obvykle 1 - 2 pracovné dní odo dňa odoslania. Informáciu o odoslaní Vám zašleme v deň odoslania balíka spolu s číslom zásielky na kontakty uvedené v objednávke - e-mailom a SMSkou na mobilné číslo (alebo cez WhatsApp, Viber). Akonáhle je balík pre Vás pripravený na odber a vyplnili ste správne mobilné telefónne číslo / emailovú adresu, dostanete SMS / email s avízom, že si môžete prísť prevziať zásielku.

Doručovaná zásielka  je poistená minimálne v plnej výške jej hodnoty.

Ak je tovar z Vašej objednávky skladom, objednávku zasielame ihneď, pokiaľ je objednávka prijatá v pracovný deň do 12:00. V opačnom prípade odosielame po skompletizovaní objednávky, zvyčajne do 7 dní.

Sledovanie pohybu balíka je možné na tejto stránke > Kde je môj balík?

Výdajné miesta Zásielkovňa.sk v SR / Zásilkovna.cz v ČR