Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

POLAR M400 HR

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

€ 199,00

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Štýlový spoločník s GPS a monitorovaním aktivity 24 hodín denne 7 dní v týždni. Športové hodinky s GPS.

Pre mestských aj terénnych bežcov, ktorí chcú športový dizajn s technologicky vyspelými tréningovými a GPS funkciami, spolu s množstvom možností, ako monitorovať svoju aktivitu.

► Všetky produkty značky POLAR

POLAR M400 HR - Športové hodinky s GPS - čierne

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

POLAR M400 - Športové hodinky s integrovaným GPS

Športové hodinky s integrovaným GPS. Chytré koučovanie a GPS pre vrcholové výkony.

Pre profesionálnych a zapálených športovcov, ktorí chcú dosahovať maximálne výkony.

 

Obsah balenia

 • Tréningový počítač Polar M400
 • Snímač srdcovej frekvencie Polar H7
 • USB kábel pre dobíjanie a prenos dát
 • Užívateľská príručka Sprievodca Polar M400 - začíname

Najpodstatnejšie prednosti

 • Sledujte svoje tempo, vzdialenosť aj nadmorskú výšku pomocou zabudovaného GPS
 • Sledujte svoju aktivitu, počet spálených kalórií a krokov, ktoré ste urobili 24 hod denne sedem dní v týždni
 • Plánujte si, analyzujte, ukladajte a zdieľajte svoj tréning pomocou mobilnej aplikácie a bezplatnej webovej služby Polar Flow
 • Stanovte si ciele na prekonanie svojho doterajšieho najlepšieho výkonu
 • Nájdite cestu späť domov pomocou funkcie Back to Start (Späť na začiatok)
 • Trénujte so správnou intenzitou v medziach svojich osobných pásiem srdcovej frekvencie (potrebujete k tomu snímač srdcovej frekvencie H7)

Polar Flow

Webová služba Flow

Polar Flow

 • Vytvorte si športové profily a na mieru prispôsobené náhľady pre každý šport, ktorý robíte.
 • Rovnováha medzi tréningom a odpočinkom s pomocou funkciou Training load & Recovery (Tréningová záťaž a Regenerácia)
 • Plánujte si a analyzujte každý detail svojho tréningu a zistite si viac o svojom výkone.

Mobilná aplikácia Flow

 • Sledujte svoj každodenný pokrok a získajte vedenie, ktoré vám pomôže splniť vaše denné ciele aktivity. 
 • Zistite si, ako dlho a ako výdatne spíte. 
 • Jednoduché ukladanie vďaka technológii Bluetooth Smart.

Polar Beat App Store Badge Get it on Google Play

 

Unikátne funkcie Smart Coaching

 • Sprievodca telesnou aktivitou

  Sprievodca telesnou aktivitou

  Pomáha vám zostať celý den aktívny.

  Viac...

 • Prínos telesnej aktivity

  Prínos telesnej akti- vity

  Poskytuje spätnú väzbu o vašej každodennej, týždennej a mesačnej pohybovej aktivite.

  Viac...

 • Prínos tréningu

  Prínos tréningu

  Prínos tréningu = Motivačná spätná väzba ihneď po cvičení.

  Viac...

 • Test kondície

  Test kondície

  Jednoduchý, presný a rýchly spôsob určenia maximálnej aeróbnej kapacity (VO2max) každého jedinca.

  Viac...

 • Bežecký index

  Bežecký index

  Bežecký index je kombinovaným ukazovateľom kondície a ekonomiky behu.

  Viac...

 • Chytré kalórie

  Chytré kalórie

  Funkcia vám dá presne vedieť, koľko kalórií ste spálili. Výpočet a znázornenie energetického výdaja v kCal a % podielu tukov na krytie výdaja.

  Viac...

 

Funkcie

Existujú tri spôsoby, ako si tieto pásma nastaviť: ako štandardné pásma srdcovej frekvencie, ktoré sú vypočítavané automaticky na základe vašej maximálnej SF; ako voľné pásma srdcovej frekvencie, ktorých limity si môžete nastaviť sami; alebo ako pásma srdcovej frekvencie, založené na prahových hodnotách, ktoré si môžete tiež nadefinovať sami.
Užívateľom definovaá maximálna hodnota srdcovej frekvencie.
Počas hraničnej záťaže organizmu dosahuje srdce najvyššie hodnoty tepov za minútu. Túto hodnotu označujeme ako maximálnu srdcovú frekvenciu (HRmax) alebo 100% intenzitu zaťaženia. Táto hodnota klesá s vekom, pre jej orientačné určenie sa používa vzorec 220 - vek. Presne ju odhalí záťažový test vo funkčnom laboratóriu a niektoré modely Polar pomocou Testu kondície. Ak poznáme svoje maximum, ľahšie sa nám potom plánuje tréningové zaťaženie v jednotlivých zónach.
Polar Fitness test meria aeróbnu kondíciu v kľude za krátkych päť minút. Výsledok, Polar OwnIndex, hodnotí vašu maximálnu spotrebu kyslíka (VO2max). S Polar Fitness Test môžete merať vašu aeróbnu kondíciu sami, automaticky a bez námahy. Všetko, čo potrebujete, je váš tréningový počítač (športtester). Polar Fitness test je rovnako presný v predpovedi VO2max ako každý sub maximálny kondičný test. Test je založený na srdcovej frekvencii (SF) a variability srdcovej frekvencie v kľude a osobných informáciách.
Najpresnejšie počítadlo spálených kalórií na trhu. Výpočet je založený na individuálnych údajoch každého užívateľa: hmotnosť, výška, vek, pohlavie a intenzita telesnej aktivity. Chytré kalórie nájdete v monitoroch srdcovej frekvencie aplikáciách pre sledovanie aktivity.
Manuálne, automaticky alebo testom "Stanovenie vlastnej zóny" možno zvoliť stanoviť jednu alebo viac zón srdcovej frekvencie pre danú tréningovú jednotku. Prístroj následne stráži, či cvičenie prebieha vo zvolenej zóne intenzity zaťaženia a jej opustenie akusticky a vizuálne upozorňuje.
Váš tréning by mal byť bezpečný a efektívny. Preto vám prinášame športtester, ktorý automaticky určí cieľovú oblasť srdcovej frekvencie podľa maximálnej sercovej frekvencie, ktorá je závislá na vašom veku (220 mínus váš vek). Limity sú určované buď v úderoch za minútu (bpm) alebo ako percento (%) tepového maxima. Prečítajte si tiež časť Ručné nastavenie cieľovej oblasti.
Športtester zaznamenáva počas celej tréningovej jednotky dosiahnuté hodnoty SF, z ktorých vypočíta priemernú SF, maximálnu a minimálnu SF.
Srdcová frekvencia priamo ukazuje, koľko práce vaše srdce vykoná. Srdcovú frekvenciu môžeme vyjadriť buď ako počet úderov za minútu (bpm) alebo ako percento (%) z maximálnej srdcovej frekvencie.
Pásma srdcovej frekvencie poskytujú jednoduchý spôsob, ako si zvoliť a monitorovať intenzitu tréningu a pracovať s tréningovými programami, ktoré sú založené na srdcovej frekvencii. Štandardné pásma srdcovej frekvencie sú rozdelené do piatich pásiem, kde východisková hodnota je vaša maximálna srdcová frekvencia, vyjadrená v percentách: veľmi ľahké (50-60% SFmax), ľahké (60-70% SFmax), stredné (70-80% SFmax) , náročné (80-90% SFmax) a maximálne (90-100% SFmax). Pásma si môžete tiež nadefinovať podľa potreby.
Motivačná spätná väzba ihneď po cvičení je vec užitočná pre každého. Takže ak chcete poznať efekt rôznych tréningov, táto funkcia Vám presne oznámi požadované informácie. Po každom tréningu získate rýchly prehľad a pre podrobnejšiu spätnú väzbu možno nahliadnuť do tréningového súboru alebo získať hlbšiu analýzu cez webové služby Polar Flow.
Nepretržité sledovanie vašej fyzickej aktivity a jej rôznych úrovní intenzity 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ukazuje dobu strávenú v ľahu alebo v sede a fyzický pohyb nízkej, strednej aj vysokej intenzity. Denne počíta spálené kalórie a počet krokov, ktoré ste za deň urobili.
Získajte denný cieľ aktivity a rady, ako ho dosiahnuť. Cieľ aktivity je založený na vašich osobných údajoch a zvolenej úrovne aktivity. Ukazovateľ plnenia cieľa aktivity na vašom zariadení sa plní počas dňa na základe vašej činnosti. Vďaka praktickým pokynom, ako je "chôdza po dobu 50 minút alebo behanie po dobu 20 minút "si môžete vybrať, ako dosiahnúť svoj denný cieľ aktivity. Dosiahnite váš cieľ rýchlejšie s intenzívnejšími aktivitami alebo buďte aktívny s o niečo miernejším tempom po celý deň. Viac tipov na to, ako dosiahnuť svoj cieľ aktivity nájdete v Polar Flow mobilnej aplikácii a cez webové služby Polar Flow.
Táto funkcia počíta, koľko krokov za deň urobíte, a umožňuje tak ľahko sledovať dosahovanie denného cieľa pohybovej aktivity. Základné odporúčanie je urobiť za deň viac ako 10 000 krokov.
Active Time (čas strávený pohybom) vám povie kumulatívny čas pri nízkej, strednej a vysokej intenzite aktivity. V Polar Flow mobilnej aplikácii a webovej službej môžete tiež vidieť čas strávený v rôznych úrovniach intenzity aktivity.
Spánok a požadované množstvo odpočinku je veľmi individuálne a je ovplyvnené niekoľkými faktormi, ako tréningové zaťaženie, stres, stav tela a individuálne rozdiely. Polar Flow mobilná aplikácia a webová služba vám povedie, ako veľa ste spali a ako kvalitný spánok bol. Sledovaním vášho spánku môžete vidieť, či je ovplyvnený nejakými zmenami vo vašom každodennom živote a nájsť správnu rovnováhu odpočinku, každodenných činností a tréningu.
Prínos telesnej aktivity sleduje všetky vaše voľby aktivít počas dňa a ukazuje, ako vám tieto pomáhajú zostať zdravý. Odmení vás, keď ste urobili dosť alebo vás rozhýbe, ak ešte trochu chýba z vášho denného cieľa aktivít. Prínos telesnej aktivity vám poskytne dennú, týždennú a mesačnú spätnú väzbu, pretože čím viac sa pohybujete, tým väčší prínos pre zdravie. Môžete si overiť, ako ste na tom buď z mobilu alebo na webe.
Sledujte vaše každodenné aktivity na piatich stupňoch intenzity: odpočívanie, sedenie, nízka, stredná a vysoká intenzita. Pozrite sa, ako aktívny ste boli cez webovú službu Polar Flow a v mobilnej aplikácii. Môžete tiež porovnať rôzne intenzity aktivity: čím vyššia intenzita, tým rýchlejšie dosiahnete svoj cieľ aktivity. Viac príkladov pre nízku, strednú a vysokú intenzitu aktivít nájdete vo webovej službe Polar Flow.
Sedieť dlhú dobu nie je dobré pre vaše zdravie - a to aj v tých dňoch, kedy trénujete a mali ste dostatok denných aktivít. Sedenie ovplyvňuje krvný obeh, metabolizmus, energetický výdaj a aj to, ako je vaše telo pripravené na tréning. Váš prístroj vám pripomenie vstať po 55 minútach sedenia a pomôže vám pridať aktívne prestávky do vašej každodennej rutiny. Po jednej hodine sedenia, je výstražné označenie nečinnosti uvedené v Polar Flow app a webovej službe, kde môžete sledovať svoj denný počet záznamov nečinnosti.
Sleduje vaše najlepšie osobné výkony a upozorní vás, keď prekonáte svoj rekord.
Pre ktorýkoľvek intervalový tréning si môžete nastaviť dva časovače, v závislosti na vzdialenosti alebo čase.
Vytvorte si intervalové tréningy na základe času, srdcovej frekvencie alebo vzdialenosti a získajte tak presné vedenie pri tréningu.
V priebehu tréningu dostávate zvukové signály, ktoré vás upozornia, napríklad keď potrebujete spomaliť alebo naopak zrýchliť, tak aby tréning prebiehal podľa plánu.
Táto funkcia vám umožní zadať všetky vaše obľúbené športové disciplíny a pre každú z nich si nadefinovať špecifické nastavenia. Môžete si napríklad vytvoriť na mieru prispôsobené náhľady pre každý šport, ktorý robíte a vybrať si, ktoré dáta chcete pri tréningu sledovať: napr. len srdcovú frekvenciu alebo len rýchlosť a vzdialenosť - čokoľvek, čo vám najlepšie vyhovuje a čo najlepšie napĺňa vaše tréningové potreby a nároky. Automaticky tiež detekuje snímače, ktoré sú pripojené. V Polar RCX5 si môžete nastaviť až 15 športových profilov, v Polar V800 a M400 až 20 a vo V650 môžete mať až 4 profily.
ZonePointer je viditeľný a pohybujúci sa symbol na displeji tréningového počítača indikujúci, či ste v prednastavenej alebo požadovanej cieľovej zóne. Táto funkcia vám pomôže dosiahnuť požadované ciele intenzity / tempa / rýchlosti / kadencie.
Táto funkcia umožňuje navoliť si na displeji zobrazenie tých veličín, ktoré používateľa najviac zaujímajú v priebehu tréningovej jednotky. Vzhľad displeja sa dá navoliť jednak v prístroji, ale aj pomocou softvéru ProTrainer 5.
Funkcia zámok zóny (ZoneLock) pomáha dodržať určitú intenzitu. Môžete buď zamknúť zónu pred tréningom alebo počas nej stlačením tlačidla, keď ste v požadovanej zóne.
Počíta kroky, ktoré počas dňa urobíte, čo vám umožní si veľmi jednoducho plánovať svoju dennú aktivitu. Základné odporúčanie je stanoviť si za cieľ najmenej 10 000 krokov za deň.
Môžete analyzovať každý jednotlivý detail svojho tréningu a získať hlbší náhľad do svojich aktivít, s celou radou možností, ako sa poučiť z toho, čo robíte.
Pri použití GPS získate mapový náhľad vašej tréningovej trasy. Na mape môžete svoje tréningové dáta podrobnejšie preskúmať.
Videofunkcia, ktorá vám ukáže to najlepšie z vášho tréningu a absolvovaných trás.
Automaticky začne merať dĺžku vášho spánku, akonáhle si ľahnete a vaše pohyby sa spomalia. Mobilná aplikácia a webová služba Polar Flow vám presne povie, ako dlho ste spali a ako výdatný bol váš spánok. Tým, že vám ukáže podiel výdatného a nepokojného spánku, vám poskytne podrobný náhľad na to, ako v noci spíte, aby ste videli, či na váš spánok spôsobuje nejaké zmeny vo vašom všednom živote.
Vytvorte si podrobné tréningové ciele vo webovej službe Polar Flow a synchronizujte ich do svojho zariadenia. Počas tréningu môžete ľahko sledovať pokyny na vašom prístroji.
Pásma aktivity zaznamenávajú vaše každodenné aktivity podľa piatich úrovní intenzity: odpočinok, sedenie, nízka, stredná a vysoká. To, ako ste boli aktívny, si môžete overiť vo webovej službe a mobilnej aplikácii Polar Flow. Môžete tiež porovnať intenzitu rôznych pásiem aktivity (nízka, stredná, vysoká), čo znamená, že čím vyššia intenzita, tým bližšie ste svojmu cieľu. Viac príkladov aktivít, ktoré spadajú do nízkej, strednej a vysokej intenzity nájdete vo webovej službe Polar Flow.
V protokoloch fyzickej aktivity sa ukladajú všetky údaje o vašich pohybových aktivitách počas dňa, aby ste mohli jednoducho analyzovať svoj každodenný aj dlhodobý pohyb. Celková doba aktivity vás informuje o tom, koľko času ste za deň celkovo strávili telesným pohybom prínosným pre Vaše telo a zdravie. Okrem radu podrobností o fyzickej aktivite a jej výhodách pre zdravie tiež uvidíte obdobia neaktivity a doby, kedy ste zostali príliš dlho v pokoji.
Webová služba Polar ponúka tréningový denník. Keď si svoje tréningové výsledky prenesiete zo športtesteru do tohto denníka, môžete sledovať prehľad svojich pohybových aktivít a plánovať si ďalší tréning. Môžete si vybrať medzi týždenným a mesačným prehľadom pohybovej aktivity.
Počíta kroky, ktoré počas dňa urobíte, čo vám umožní si veľmi jednoducho plánovať svoju dennú aktivitu. Základné odporúčanie je stanoviť si za cieľ najmenej 10 000 krokov za deň.
Automaticky začne merať dĺžku vášho spánku, akonáhle si ľahnete a vaše pohyby sa spomalia. Mobilná aplikácia a webová služba Polar Flow vám presne povie, ako dlho ste spali a ako výdatný bol váš spánok. Tým, že vám ukáže podiel výdatného a nepokojného spánku, vám poskytne podrobný náhľad na to, ako v noci spíte, aby ste videli, či na váš spánok spôsobuje nejaké zmeny vo vašom všednom živote.
iPad (3. a 4. generácie), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod touch (5. generácie). Verzia Android bude k dispozícii v decembri 2014.
Upozorní vás, že ste už sedeli príliš dlho. S M400 vám mobilná aplikácia Flow ukazuje, kedy ste príliš dlho pasívny.
Pri behu alebo jazde na bicykli získate odhadovaný cieľový čas, v závislosti na vašom tempe alebo rýchlosti.
Vedie vás späť do štartovacieho bodu tou najkratšou možnou trasou a ukazuje vám tiež vzdialenosť do štartovacieho bodu. Teraz si môžete vyskúšať dobrodružnejšie trasy a bezpečne ich preskúmať, s vedomím, že ste len na stlačenie tlačidla od informácie, ktorým smerom leží vaša štartovacia pozícia.
Po zapnutí tejto funkcie začne váš tréningový počítač automaticky zapínať a vypínať nahrávanie, kedykoľvek sa začnete alebo prestanete pohybovať.
Bežecký Index je kombinovaným ukazovateľom kondície a ekonomiky behu. Rast tohto ukazovateľa v čase vypovedá o rastúcej výkonnosti bežca a zlepšujúcej sa technike behu. Na hodnotu Bežeckého indexu má vplyv okrem talentu predovšetkým frekvencia a kvalita bežeckého tréningu. V športtesteri V800 táto funkcia tiež rozpozná, či bežíte do kopca alebo z kopca.
Uchováva až 30 hodín tréningového času (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na jazykovom nastavení). Môžete si pozrieť svoju tréningovú históriu za posledné štyri týždne a vaše plány na štyri týždne dopredu.
Export dát využijete pre posielanie tréningových záznamov aplikáciám a službám iných poskytovateľov.
Software si môžete vždy aktualizovať na najnovšiu verziu cez kábel USB.
Aktiváciou zámku tlačidiel zámku zostanú tlačidlá tréningového počítača zamknuté a náhodné stlačenia nespôsobujú problémy, napríklad pri tréningu.

UPOZORNENIE

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

 

Ďalšie informácie

SKU (kód) 90051341
EAN (čiarový kód) 725882013893
Výrobca POLAR
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!