Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Polar V650 HR

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: na objednávku

€ 269,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Najchytrejší cyklistický počítač s GPS.

Pre oddaných cyklistov, ktorí chcú analyzovať každý aspekt ich jazdy a zvýšiť výkonnosť na bicykli.

► Všetky produkty značky POLAR

Polar V650 HR - Cyklopočítač s GPS

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

POLAR V650 HR - Cyklistický počítač s GPS

Najchytrejší cyklistický počítač s GPS.

Pre oddaných cyklistov, ktorí chcú analyzovať každý aspekt ich jazdy a zvýšiť výkonnosť na bicykli.

 

Obsah balenia

 • Polar V650 cyklopočítač
 • snímač srdcovej frekvencie Polar H10
 • nabíjací kábel
 • nastaviteľný držiak na bicykel
 • návod na obsluhu, návod pre prvé použitie

Najpodstatnejšie prednosti

 • Webová služba Polar Flow - Umožňuje plánovanie a hĺbkové analýzy tréningov
 • Zaznamenáva jazdu pomocou integrovaného GPS
 • Umožňuje sledovať každý detail na veľkom 2,8" farebnom dotykovom displeji
 • Dáva vám najpresnejšie údaje nadmorskej výšky so vstavaným senzorom barometrického tlaku
 • Dáva vám okamžitú spätnú väzbu po cvičení
 • Umožňuje plánovať a analyzovať váš tréning s bezplatnou webovou službou Polar Flow
 • Kompatibilný so senzormi srdcovej frekvencie a cyklistickými senzormi Polar Bluetooth smart

Unikátne funkcie Smart Coaching

 • Prínos tréningu

  Prínos tréningu

  Prínos tréningu = Motivačná spätná väzba ihneď po cvičení.

  Viac...

 • Chytré kalórie

  Chytré kalórie

  Funkcia vám dá presne vedieť, koľko kalórií ste spálili. Výpočet a znázornenie energetického výdaja v kCal a % podielu tukov na krytie výdaja.

  Viac...

 

Funkcie

Počas hraničnej záťaže organizmu dosahuje srdce najvyššie hodnoty tepov za minútu. Túto hodnotu označujeme ako maximálnu srdcovú frekvenciu (HRmax) alebo 100% intenzitu zaťaženia. Táto hodnota klesá s vekom, pre jej orientačné určenie sa používa vzorec 220 - vek. Presne ju odhalí záťažový test vo funkčnom laboratóriu a niektoré modely Polar pomocou Testu kondície. Ak poznáme svoje maximum, ľahšie sa nám potom plánuje tréningové zaťaženie v jednotlivých zónach.
Najpresnejšie počítadlo spálených kalórií na trhu. Výpočet je založený na individuálnych údajoch každého užívateľa: hmotnosť, výška, vek, pohlavie a intenzita telesnej aktivity. Chytré kalórie nájdete v monitoroch srdcovej frekvencie aplikáciách pre sledovanie aktivity.
Manuálne, automaticky alebo testom "Stanovenie vlastnej zóny" možno zvoliť stanoviť jednu alebo viac zón srdcovej frekvencie pre danú tréningovú jednotku. Prístroj následne stráži, či cvičenie prebieha vo zvolenej zóne intenzity zaťaženia a jej opustenie akusticky a vizuálne upozorňuje.
Srdcová frekvencia priamo ukazuje, koľko práce vaše srdce vykoná. Srdcovú frekvenciu môžeme vyjadriť buď ako počet údrov za minútu (bpm) alebo ako percento (%) z maximálnej srdcovej frekvencie.
Pásma srdcovej frekvencie poskytujú jednoduchý spôsob, ako si zvoliť a monitorovať intenzitu tréningu a pracovať s tréningovými programami, ktoré sú založené na srdcovej frekvencii. Štandardné pásma srdcovej frekvencie sú rozdelené do piatich pásiem, kde východisková hodnota je vaša maximálna srdcová frekvencia, vyjadrená v percentách: veľmi ľahké (50-60% SFmax), ľahké (60-70% SFmax), stredné (70-80% SFmax) , náročné (80-90% SFmax) a maximálne (90-100% SFmax). Pásma si môžete tiež nadefinovať podľa potreby.
Motivačná spätná väzba ihneď po cvičení je vec užitočná pre každého. Takže ak chcete poznať efekt rôznych tréningov, táto funkcia Vám presne oznámi požadované informácie. Po každom tréningu získate rýchly prehľad a pre podrobnejšiu spätnú väzbu možno nahliadnuť do tréningového súboru alebo získať hlbšiu analýzu cez webové služby Polar Flow.
Táto funkcia vám umožní zadať všetky vaše obľúbené športové disciplíny a pre každú z nich si nadefinovať špecifické nastavenia. Môžete si napríklad vytvoriť na mieru prispôsobené náhľady pre každý šport, ktorý robíte a vybrať si, ktoré dáta chcete pri tréningu sledovať: napr. len srdcovú frekvenciu alebo len rýchlosť a vzdialenosť - čokoľvek, čo vám najlepšie vyhovuje a čo najlepšie napĺňa vaše tréningové potreby a nároky. Automaticky tiež detekuje snímače, ktoré sú pripojené. V Polar RCX5 si môžete nastaviť až 15 športových profilov, v Polar V800 a M400 až 20 a vo V650 môžete mať až 4 profily.
V priebehu tréningu dostávate zvukové signály, ktoré vás upozornia, napríklad keď potrebujete spomaliť alebo naopak zrýchliť, tak aby tréning prebiehal podľa plánu.
ZonePointer je viditeľný a pohybujúci sa symbol na displeji tréningového počítača indikujúci, či ste v prednastavenej alebo požadovanej cieľovej zóne. Táto funkcia vám pomôže dosiahnuť požadované ciele intenzity / tempa / rýchlosti / kadencie.
Táto funkcia umožňuje navoliť si na displeji zobrazenie tých veličín, ktoré používateľa najviac zaujímajú v priebehu tréningovej jednotky. Vzhľad displeja sa dá navoliť jednak v prístroji, ale aj pomocou softvéru ProTrainer 5.
Funkcia zámok zóny (ZoneLock) pomáha dodržať určitú intenzitu. Môžete buď zamknúť zónu pred tréningom alebo počas nej stlačením tlačidla, keď ste v požadovanej zóne.
Môžete analyzovať každý jednotlivý detail svojho tréningu a získať hlbší náhľad do svojich aktivít, s celou radou možností, ako sa poučiť z toho, čo robíte.
Pri použití GPS získate mapový náhľad vašej tréningovej trasy. Na mape môžete svoje tréningové dáta podrobnejšie preskúmať.
Videofunkcia, ktorá vám ukáže to najlepšie z vášho tréningu a absolvovaných trás.
Webová služba Polar ponúka tréningový denník. Keď si svoje tréningové výsledky prenesiete zo športtesteru do tohto denníka, môžete sledovať prehľad svojich pohybových aktivít a plánovať si ďalší tréning. Môžete si vybrať medzi týždenným a mesačným prehľadom pohybovej aktivity.
Vedie vás späť do štartovacieho bodu tou najkratšou možnou trasou a ukazuje vám tiež vzdialenosť do štartovacieho bodu. Teraz si môžete vyskúšať dobrodružnejšie trasy a bezpečne ich preskúmať, s vedomím, že ste len na stlačenie tlačidla od informácie, ktorým smerom leží vaša štartovacia pozícia.
Po zapnutí tejto funkcie začne váš tréningový počítač automaticky zapínať a vypínať nahrávanie, kedykoľvek sa začnete alebo prestanete pohybovať.
V tréningovom počítači si môžete nastaviť hodnoty až pre tri bicykle. Keď začínate trénovať, môžete si zvoliť bicykel so správnym nastavením pre danú tréningovú jednotku.
Po zapnutí tejto funkcie začne váš tréningový počítač automaticky zapínať a vypínať zaznamenávanie, kedykoľvek sa začnete alebo prestanete pohybovať.
Funkcia Závodné tempo vám umožní nastaviť požadovanú rýchlosť / tempo pre určitú vzdialenosť. Potom vám pomôže požadované tempo behu alebo jazdy udržiavať, tým, že vám bude ukazovať momentálnu rýchlosť / tempo, a tiež to, o koľko ste pozadu alebo popredu vo vzťahu k stanovenému cieľu.
Meranie sklonu vám povie sklon dola alebo hore kopcom v číselnej podobe, ktorá vám pomôže adekvátne upraviť námahu pri bicyklovaní. Funkcia zobrazuje strmosť do kopca / z kopca v percentách a stupňoch.
Uchováva až 30 hodín tréningového času (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na jazykovom nastavení). Môžete si pozrieť svoju tréningovú históriu za posledné štyri týždne a vaše plány na štyri týždne dopredu.
VAM (priemerná rýchlosť stúpania) v reálnom čase ukazuje, koľko metrov ste nastúpali za hodinu (výškových metrov za hodinu).
Meria nadmorskú výšku pomocou čidla citlivého na zmeny atmosférického tlaku. Zaznamenáva a zobrazuje nadmorskú výšku, nastúpané a naklesané metre a sklon svahu v percentách alebo stupňoch.
Export dát využijete pre posielanie tréningových záznamov aplikáciám a službám iných poskytovateľov.
Software si môžete vždy aktualizovať na najnovšiu verziu cez kábel USB.
Aktiváciou zámku tlačidiel zámku zostanú tlačidlá tréningového počítača zamknuté a náhodné stlačenia nespôsobujú problémy, napríklad pri tréningu.
Zvyšuje vašu bezpečnosť na bicykli. Inteligentné LED osvetlenie sa automaticky zapne pri nízkych svetelných podmienkach.

UPOZORNENIE

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

 

Ďalšie informácie

SKU (kód) 90069010
EAN (čiarový kód) 725882045177
Výrobca Nie
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!