Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

POLAR V800 HR

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships tomorrow if ordered in the next 3 hours and 26 minutes!

€ 439,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Športové hodinky s integrovaným GPS. Chytré koučovanie a GPS pre vrcholové výkony.

Pre profesionálnych a zapálených športovcov, ktorí chcú dosahovať maximálne výkony.

► Všetky produkty značky POLAR

* Povinne vyplnené polia

€ 439,90

POLAR V800 HR - Športové hodinky s integrovaným GPS - čierne

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

POLAR V800 - Športové hodinky s integrovaným GPS

Športové hodinky s integrovaným GPS. Chytré koučovanie a GPS pre vrcholové výkony.

Pre profesionálnych a zapálených športovcov, ktorí chcú dosahovať maximálne výkony.

 

Obsah balenia

 • Tréningový počítač Polar V800
 • Snímač srdcovej frekvencie Polar H7
 • USB kábel pre dobíjanie a prenos dát
 • Užívateľská príručka Polar V800

Najpodstatnejšie prednosti

 • Meria každú tréningovú jednotku a 24/7 celodennú aktivitu 24 hodín 7 dní v týždni
 • Pomôže vám lepšie porozumieť vašej tréningovej záťaži a potrebe regenerácie
 • Meria vašu rýchlosť a vzdialenosť a sleduje trasu pomocou integrovaného GPS
 • Plne prispôsobiteľné športové profily, ktoré vám umožnia vyťažiť z vášho tréningu maximum
 • Podporuje multišportový tréning so sledovaním doby, ktorá ubehne medzi jednotlivými tréningovými jednotkami
 • Zobrazuje frekvenciu srdca aj vo vode, a to prostredníctvom pohodlného vysielača, pracujúceho v dvojitom režime
 • Umožňuje vám plánovať a analyzovať váš tréning pomocou bezplatnej webovej služby Polar Flow
 • Kompatibilný s bežeckými i cyklistickými snímačmi značky Polar, pracujúcimi s technológiou Bluetooth® Smart
 • Vodotesný do hĺbky 30 m / 100 stôp

Polar Flow

Webová služba Flow

Polar Flow

 • Vytvorte si športové profily a na mieru prispôsobené náhľady pre každý šport, ktorý robíte.
 • Rovnováha medzi tréningom a odpočinkom s pomocou funkciou Training load & Recovery (Tréningová záťaž a Regenerácia)
 • Plánujte si a analyzujte každý detail svojho tréningu a zistite si viac o svojom výkone.

Mobilná aplikácia Flow

 • Sledujte svoj každodenný pokrok a získajte vedenie, ktoré vám pomôže splniť vaše denné ciele aktivity. 
 • Zistite si, ako dlho a ako výdatne spíte. 
 • Jednoduché ukladanie vďaka technológii Bluetooth Smart.

Polar Beat App Store Badge Get it on Google Play

 

Unikátne funkcie Smart Coaching

 • Test kondície

  Test kondície

  Jednoduchý, presný a rýchly spôsob určenia maximálnej aeróbnej kapacity (VO2max) každého jedinca.

  Viac...

 • Tréningová záťaž

  Tréningová záťaž

  Ukazuje, ako veľmi tréning zaťažuje vaše telo

  Viac...

 • Bežecký index

  Bežecký index

  Bežecký index je kombinovaným ukazovateľom kondície a ekonomiky behu.

  Viac...

 • Chytré kalórie

  Chytré kalórie

  Funkcia vám dá presne vedieť, koľko kalórií ste spálili. Výpočet a znázornenie energetického výdaja v kCal a % podielu tukov na krytie výdaja.

  Viac...

 • Ortostatický test

  Ortostatický test

  Pomôže vám optimalizovať tréning na základe vašej súčasnej kondície.

  Viac...

 • Prínos tréningu

  Prínos tréningu

  Prínos tréningu = Motivačná spätná väzba ihneď po cvičení.

  Viac...

 • Sprievodca telesnou aktivitou

  Sprievodca telesnou aktivitou

  Pomáha vám zostať celý den aktívny.

  Viac...

 • Prínos telesnej aktivity

  Prínos telesnej akti- vity

  Poskytuje spätnú väzbu o vašej každodennej, týždennej a mesačnej pohybovej aktivite.

  Viac...

 • Stav zotavenia

  Stav zotavenia

  Pomáha nájsť rovnováhu medzi tréningom a odpočinkom.

  Viac...

 

Funkcie

Ortostatický test je jednoduchý a spoľahlivý test na zistenie vašej súčasnej fyzickej kondície. Ukáže vám vplyv tréningu a ďalších faktorov, ako sú napr. stres a choroba na vašu srdcovú frekvenciu. Pravidelným opakovaním tohto testu zistíte, aké výsledky môžete so svojou srdcovou frekvenciou očakávať a čo na ňu môže mať vplyv. Tréningový program si potom môžete upraviť tak, aby sa vaše telo mohlo zregenerovať, kedykoľvek to potrebuje.
Existujú tri spôsoby, ako si tieto pásma nastaviť: ako štandardné pásma srdcovej frekvencie, ktoré sú vypočítavané automaticky na základe vašej maximálnej SF; ako voľné pásma srdcovej frekvencie, ktorých limity si môžete nastaviť sami; alebo ako pásma srdcovej frekvencie, založené na prahových hodnotách, ktoré si môžete tiež nadefinovať sami.
Užívateľom definovaá maximálna hodnota srdcovej frekvencie.
Počas hraničnej záťaže organizmu dosahuje srdce najvyššie hodnoty tepov za minútu. Túto hodnotu označujeme ako maximálnu srdcovú frekvenciu (HRmax) alebo 100% intenzitu zaťaženia. Táto hodnota klesá s vekom, pre jej orientačné určenie sa používa vzorec 220 - vek. Presne ju odhalí záťažový test vo funkčnom laboratóriu a niektoré modely Polar pomocou Testu kondície. Ak poznáme svoje maximum, ľahšie sa nám potom plánuje tréningové zaťaženie v jednotlivých zónach.
Polar Fitness test meria aeróbnu kondíciu v kľude za krátkych päť minút. Výsledok, Polar OwnIndex, hodnotí vašu maximálnu spotrebu kyslíka (VO2max). S Polar Fitness Test môžete merať vašu aeróbnu kondíciu sami, automaticky a bez námahy. Všetko, čo potrebujete, je váš tréningový počítač (športtester). Polar Fitness test je rovnako presný v predpovedi VO2max ako každý sub maximálny kondičný test. Test je založený na srdcovej frekvencii (SF) a variability srdcovej frekvencie v kľude a osobných informáciách.
Najpresnejšie počítadlo spálených kalórií na trhu. Výpočet je založený na individuálnych údajoch každého užívateľa: hmotnosť, výška, vek, pohlavie a intenzita telesnej aktivity. Chytré kalórie nájdete v monitoroch srdcovej frekvencie aplikáciách pre sledovanie aktivity.
Manuálne, automaticky alebo testom "Stanovenie vlastnej zóny" možno zvoliť stanoviť jednu alebo viac zón srdcovej frekvencie pre danú tréningovú jednotku. Prístroj následne stráži, či cvičenie prebieha vo zvolenej zóne intenzity zaťaženia a jej opustenie akusticky a vizuálne upozorňuje.
Váš tréning by mal byť bezpečný a efektívny. Preto vám prinášame športtester, ktorý automaticky určí cieľovú oblasť srdcovej frekvencie podľa maximálnej sercovej frekvencie, ktorá je závislá na vašom veku (220 mínus váš vek). Limity sú určované buď v úderoch za minútu (bpm) alebo ako percento (%) tepového maxima. Prečítajte si tiež časť Ručné nastavenie cieľovej oblasti.
Športtester zaznamenáva počas celej tréningovej jednotky dosiahnuté hodnoty SF, z ktorých vypočíta priemernú SF, maximálnu a minimálnu SF.
Srdcová frekvencia priamo ukazuje, koľko práce vaše srdce vykoná. Srdcovú frekvenciu môžeme vyjadriť buď ako počet údrov za minútu (bpm) alebo ako percento (%) z maximálnej srdcovej frekvencie.
Pásma srdcovej frekvencie poskytujú jednoduchý spôsob, ako si zvoliť a monitorovať intenzitu tréningu a pracovať s tréningovými programami, ktoré sú založené na srdcovej frekvencii. Štandardné pásma srdcovej frekvencie sú rozdelené do piatich pásiem, kde východisková hodnota je vaša maximálna srdcová frekvencia, vyjadrená v percentách: veľmi ľahké (50-60% SFmax), ľahké (60-70% SFmax), stredné (70-80% SFmax) , náročné (80-90% SFmax) a maximálne (90-100% SFmax). Pásma si môžete tiež nadefinovať podľa potreby.
Motivačná spätná väzba ihneď po cvičení je vec užitočná pre každého. Takže ak chcete poznať efekt rôznych tréningov, táto funkcia Vám presne oznámi požadované informácie. Po každom tréningu získate rýchly prehľad a pre podrobnejšiu spätnú väzbu možno nahliadnuť do tréningového súboru alebo získať hlbšiu analýzu cez webové služby Polar Flow.
Ukazuje, ako veľmi tréning zaťažuje vaše telo a pomáha vám porovnať záťaž rôznych tréningov. Vďaka priebežnému monitoringu tréningovej záťaže spoznáte vaše osobné limity a budete potom môcť prispôsobiť intenzitu a dĺžku tréningu vašim cieľom.
Nájdite optimálnu rovnováhu medzi tréningom a odpočinkom a získate prehľad o vašom stave zotavenia pred ďalšou záťažou. Stav zotavenia je založený na súčte záťaží zo všetkých vašich aktivít a zahŕňa okrem tréningových jednotiek aj dáta z vašich každodenných aktivít. Priebežný monitoring stavu zotavenia vám pomôže plánovať váš tréning, aby ste predišli pretrénovaniu alebo nedostatočnej záťaži.
Nepretržité sledovanie vašej fyzickej aktivity a jej rôznych úrovní intenzity 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ukazuje dobu strávenú v ľahu alebo v sede a fyzický pohyb nízkej, strednej aj vysokej intenzity. Denne počíta spálené kalórie a počet krokov, ktoré ste za deň urobili.
Získajte denný cieľ aktivity a rady, ako ho dosiahnuť. Cieľ aktivity je založený na vašich osobných údajoch a zvolenej úrovne aktivity. Ukazovateľ plnenia cieľa aktivity na vašom zariadení sa plní počas dňa na základe vašej činnosti. Vďaka praktickým pokynom, ako je "chôdza po dobu 50 minút alebo behanie po dobu 20 minút "si môžete vybrať, ako dosiahnúť svoj denný cieľ aktivity. Dosiahnite váš cieľ rýchlejšie s intenzívnejšími aktivitami alebo buďte aktívny s o niečo miernejším tempom po celý deň. Viac tipov na to, ako dosiahnuť svoj cieľ aktivity nájdete v Polar Flow mobilnej aplikácii a cez webové služby Polar Flow.
Táto funkcia počíta, koľko krokov za deň urobíte, a umožňuje tak ľahko sledovať dosahovanie denného cieľa pohybovej aktivity. Základné odporúčanie je urobiť za deň viac ako 10 000 krokov.
Active Time (čas strávený pohybom) vám povie kumulatívny čas pri nízkej, strednej a vysokej intenzite aktivity. V Polar Flow mobilnej aplikácii a webovej službej môžete tiež vidieť čas strávený v rôznych úrovniach intenzity aktivity.
Spánok a požadované množstvo odpočinku je veľmi individuálne a je ovplyvnené niekoľkými faktormi, ako tréningové zaťaženie, stres, stav tela a individuálne rozdiely. Polar Flow mobilná aplikácia a webová služba vám povedie, ako veľa ste spali a ako kvalitný spánok bol. Sledovaním vášho spánku môžete vidieť, či je ovplyvnený nejakými zmenami vo vašom každodennom živote a nájsť správnu rovnováhu odpočinku, každodenných činností a tréningu.
Prínos telesnej aktivity sleduje všetky vaše voľby aktivít počas dňa a ukazuje, ako vám tieto pomáhajú zostať zdravý. Odmení vás, keď ste urobili dosť alebo vás rozhýbe, ak ešte trochu chýba z vášho denného cieľa aktivít. Prínos telesnej aktivity vám poskytne dennú, týždennú a mesačnú spätnú väzbu, pretože čím viac sa pohybujete, tým väčší prínos pre zdravie. Môžete si overiť, ako ste na tom buď z mobilu alebo na webe.
Sledujte vaše každodenné aktivity na piatich stupňoch intenzity: odpočívanie, sedenie, nízka, stredná a vysoká intenzita. Pozrite sa, ako aktívny ste boli cez webovú službu Polar Flow a v mobilnej aplikácii. Môžete tiež porovnať rôzne intenzity aktivity: čím vyššia intenzita, tým rýchlejšie dosiahnete svoj cieľ aktivity. Viac príkladov pre nízku, strednú a vysokú intenzitu aktivít nájdete vo webovej službe Polar Flow.
Sedieť dlhú dobu nie je dobré pre vaše zdravie - a to aj v tých dňoch, kedy trénujete a mali ste dostatok denných aktivít. Sedenie ovplyvňuje krvný obeh, metabolizmus, energetický výdaj a aj to, ako je vaše telo pripravené na tréning. Váš prístroj vám pripomenie vstať po 55 minútach sedenia a pomôže vám pridať aktívne prestávky do vašej každodennej rutiny. Po jednej hodine sedenia, je výstražné označenie nečinnosti uvedené v Polar Flow app a webovej službe, kde môžete sledovať svoj denný počet záznamov nečinnosti.
Sledujte svoj plavecký výkon bez námahy s automatickou detekciou vášho štýlu plávania, vzdialenosti, rýchlosti, záberov a dokonca aj doby odpočinku. Analyzujte každú dĺžku bazéna alebo fázy na základe vášho štýlu plávania vo webovej službe Polar Flow. SWOLF skóre pomáha zlepšiť vaše techniku plávania a sledovať váš pokrok.
Pre ktorýkoľvek intervalový tréning si môžete nastaviť dva časovače, v závislosti na vzdialenosti alebo čase.
Vytvorte si intervalové tréningy na základe času, srdcovej frekvencie alebo vzdialenosti a získajte tak presné vedenie pri tréningu.
Keď je funkcia HeartTouch zapnutá, je možné počas tréningu získať rôzne informácie bez stlačenia tlačidiel, tým, že váš tréningový počítač priblížite k vysielaču. To je užitočné napríklad ak máte rukavice alebo mokré ruky a stlačenie tlačidiel je obtiažne.
V priebehu tréningu dostávate zvukové alebo vibračné signály, ktoré vás upozornia, napríklad keď potrebujete spomaliť alebo naopak zrýchliť, tak aby tréning prebiehal podľa plánu.
Ak poklepete jemne na displej vášho tréningového počítača v časovom režime, zobrazí sa vaša miera regenerácie (stav zotavenia). Poklepaním na displej môžete tiež merať čas jednotlivých kôl pri tréningu, zmeniť tréningový náhľad alebo ovládať osvetlenie displeja.
Táto funkcia vám umožní zadať všetky vaše obľúbené športové disciplíny a pre každú z nich si nadefinovať špecifické nastavenia. Môžete si napríklad vytvoriť na mieru prispôsobené náhľady pre každý šport, ktorý robíte a vybrať si, ktoré dáta chcete pri tréningu sledovať: napr. len srdcovú frekvenciu alebo len rýchlosť a vzdialenosť - čokoľvek, čo vám najlepšie vyhovuje a čo najlepšie napĺňa vaše tréningové potreby a nároky. Automaticky tiež detekuje snímače, ktoré sú pripojené. V Polar RCX5 si môžete nastaviť až 15 športových profilov, v Polar V800 a M400 až 20 a vo V650 môžete mať až 4 profily.
Ukazujú čas prechodu medzi jednotlivými športmi.
Len s niekoľkými stlačeniami tlačidla môžete počas tréningu prepínať z jednej športovej disciplíny do druhej, napríklad pri triatlone.
ZonePointer je viditeľný a pohybujúci sa symbol na displeji tréningového počítača indikujúci, či ste v prednastavenej alebo požadovanej cieľovej zóne. Táto funkcia vám pomôže dosiahnuť požadované ciele intenzity / tempa / rýchlosti / kadencie.
Táto funkcia umožňuje navoliť si na displeji zobrazenie tých veličín, ktoré používateľa najviac zaujímajú v priebehu tréningovej jednotky. Vzhľad displeja sa dá navoliť jednak v prístroji, ale aj pomocou softvéru ProTrainer 5.
V priebehu tréningu vám pripomenie, aby ste sa napili, najedli, alebo vykonali nejakú inú dôležitú činnosť.
Funkcia zámok zóny (ZoneLock) pomáha dodržať určitú intenzitu. Môžete buď zamknúť zónu pred tréningom alebo počas nej stlačením tlačidla, keď ste v požadovanej zóne.
Počíta kroky, ktoré počas dňa urobíte, čo vám umožní si veľmi jednoducho plánovať svoju dennú aktivitu. Základné odporúčanie je stanoviť si za cieľ najmenej 10 000 krokov za deň.
Môžete analyzovať každý jednotlivý detail svojho tréningu a získať hlbší náhľad do svojich aktivít, s celou radou možností, ako sa poučiť z toho, čo robíte.
Pri použití GPS získate mapový náhľad vašej tréningovej trasy. Na mape môžete svoje tréningové dáta podrobnejšie preskúmať.
Videofunkcia, ktorá vám ukáže to najlepšie z vášho tréningu a absolvovaných trás.
Automaticky začne merať dĺžku vášho spánku, akonáhle si ľahnete a vaše pohyby sa spomalia. Mobilná aplikácia a webová služba Polar Flow vám presne povie, ako dlho ste spali a ako výdatný bol váš spánok. Tým, že vám ukáže podiel výdatného a nepokojného spánku, vám poskytne podrobný náhľad na to, ako v noci spíte, aby ste videli, či na váš spánok spôsobuje nejaké zmeny vo vašom všednom živote.
Vytvorte si podrobné tréningové ciele vo webovej službe Polar Flow a synchronizujte ich do svojho zariadenia. Počas tréningu môžete ľahko sledovať pokyny na vašom prístroji.
Pásma aktivity zaznamenávajú vaše každodenné aktivity podľa piatich úrovní intenzity: odpočinok, sedenie, nízka, stredná a vysoká. To, ako ste boli aktívny, si môžete overiť vo webovej službe a mobilnej aplikácii Polar Flow. Môžete tiež porovnať intenzitu rôznych pásiem aktivity (nízka, stredná, vysoká), čo znamená, že čím vyššia intenzita, tým bližšie ste svojmu cieľu. Viac príkladov aktivít, ktoré spadajú do nízkej, strednej a vysokej intenzity nájdete vo webovej službe Polar Flow.
V protokoloch fyzickej aktivity sa ukladajú všetky údaje o vašich pohybových aktivitách počas dňa, aby ste mohli jednoducho analyzovať svoj každodenný aj dlhodobý pohyb. Celková doba aktivity vás informuje o tom, koľko času ste za deň celkovo strávili telesným pohybom prínosným pre Vaše telo a zdravie. Okrem radu podrobností o fyzickej aktivite a jej výhodách pre zdravie tiež uvidíte obdobia neaktivity a doby, kedy ste zostali príliš dlho v pokoji.
Webová služba Polar ponúka tréningový denník. Keď si svoje tréningové výsledky prenesiete zo športtesteru do tohto denníka, môžete sledovať prehľad svojich pohybových aktivít a plánovať si ďalší tréning. Môžete si vybrať medzi týždenným a mesačným prehľadom pohybovej aktivity.
Ukazuje, ako veľmi tréning zaťažuje vaše telo a pomáha vám porovnať záťaž rôznych tréningov. Vďaka priebežnému monitoringu tréningovej záťaže spoznáte vaše osobné limity a budete potom môcť prispôsobiť intenzitu a dĺžku tréningu vašim cieľom.
Nájdite optimálnu rovnováhu medzi tréningom a odpočinkom a získate prehľad o vašom stave zotavenia pred ďalšou záťažou. Stav zotavenia je založený na súčte záťaíu zo všetkých vašich aktivít a zahŕňa okrem tréningových jednotiek aj dáta z vašich každodenných aktivít. Priebežný monitoring stavu zotavenia vám pomôže plánovať váš tréning, aby ste predišli pretrénovaniu alebo nedostatočnej záťaži.
Počíta kroky, ktoré počas dňa urobíte, čo vám umožní si veľmi jednoducho plánovať svoju dennú aktivitu. Základné odporúčanie je stanoviť si za cieľ najmenej 10 000 krokov za deň.
Automaticky začne merať dĺžku vášho spánku, akonáhle si ľahnete a vaše pohyby sa spomalia. Mobilná aplikácia a webová služba Polar Flow vám presne povie, ako dlho ste spali a ako výdatný bol váš spánok. Tým, že vám ukáže podiel výdatného a nepokojného spánku, vám poskytne podrobný náhľad na to, ako v noci spíte, aby ste videli, či na váš spánok spôsobuje nejaké zmeny vo vašom všednom živote.
iPad (3. a 4. generácie), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod touch (5. generácie). Verzia Android bude k dispozícii v decembri 2014.
Upozorní vás, že ste už sedeli príliš dlho. S V800 vám mobilná aplikácia Flow ukazuje, kedy ste príliš dlho pasívny.
Funkcia nasleduje vaše predtým zaznamenané trasy a zdieľané trasy z webovej služby Polar Flow.
Vedie vás späť do štartovacieho bodu tou najkratšou možnou trasou a ukazuje vám tiež vzdialenosť do štartovacieho bodu. Teraz si môžete vyskúšať dobrodružnejšie trasy a bezpečne ich preskúmať, s vedomím, že ste len na stlačenie tlačidla od informácie, ktorým smerom leží vaša štartovacia pozícia.
Po zapnutí tejto funkcie začne váš tréningový počítač automaticky zapínať a vypínať nahrávanie, kedykoľvek sa začnete alebo prestanete pohybovať.
Bežecký Index je kombinovaným ukazovateľom kondície a ekonomiky behu. Rast tohto ukazovateľa v čase vypovedá o rastúcej výkonnosti bežca a zlepšujúcej sa technike behu. Na hodnotu Bežeckého indexu má vplyv okrem talentu predovšetkým frekvencia a kvalita bežeckého tréningu. V športtesteri V800 táto funkcia tiež rozpozná, či bežíte do kopca alebo z kopca.
Umožňuje vám šetriť životnosť batérie tréningového počítača pri dlhých tréningových jednotkách. Dáta z GPS si môžete ukladať v intervaloch 1 sekunda alebo 60 sekúnd. Dlhší interval vám poskytne dlhší čas záznamu, zatiaľ čo kratší interval vám umožní nahrať podrobnejšie údaje.
V tréningovom počítači si môžete nastaviť hodnoty až pre tri bicykle. Keď začínate trénovať, môžete si zvoliť bicykel so správnym nastavením pre danú tréningovú jednotku.
Po zapnutí tejto funkcie začne váš tréningový počítač automaticky zapínať a vypínať zaznamenávanie, kedykoľvek sa začnete alebo prestanete pohybovať.
Funkcia Závodné tempo vám umožní nastaviť požadovanú rýchlosť / tempo pre určitú vzdialenosť. Potom vám pomôže požadované tempo behu alebo jazdy udržiavať, tým, že vám bude ukazovať momentálnu rýchlosť / tempo, a tiež to, o koľko ste pozadu alebo popredu vo vzťahu k stanovenému cieľu.
Meranie sklonu vám povie sklon dola alebo hore kopcom v číselnej podobe, ktorá vám pomôže adekvátne upraviť námahu pri bicyklovaní. Funkcia zobrazuje strmosť do kopca / z kopca v percentách a stupňoch.
Pomáha vyhodnotiť silu svalov nôh a stupeň svalovej únavy. Funkcia vyžaduje krokový (bežecký) senzor Polar stride sensor Bluetooth® Smart.
Funkcia Závodné tempo vám umožní nastaviť požadovanú rýchlosť / tempo pre určitú vzdialenosť. Potom vám pomôže požadované tempo behu alebo jazdy udržiavať, tým, že vám bude ukazovať momentálnu rýchlosť / tempo, a tiež to, o koľko ste pozadu alebo popredu vo vzťahu k stanovenému cieľu.
Bežecký Index je kombinovaným ukazovateľom kondície a ekonomiky behu. Rast tohto ukazovateľa v čase vypovedá o rastúcej výkonnosti bežca a zlepšujúcej sa technike behu. Na hodnotu Bežeckého indexu má vplyv okrem talentu predovšetkým frekvencia a kvalita bežeckého tréningu. V športtesteri V800 táto funkcia tiež rozpozná, či bežíte do kopca alebo z kopca.
Uchováva až 80 hodín tréningového času (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na jazykovom nastavení). Môžete si pozrieť svoju tréningovú históriu za posledné štyri týždne a vaše plány na štyri týždne dopredu.
Záznamová funkcia R-R ukladá pulzné intervaly, t.j. intervaly medzi dvoma po sebe nasledujúcimi údermi srdca. Táto informácia je tiež zobrazovaná ako okamžitá srdcová frekvencia v tepoch za minútu v nahratých vzorkách. S RS800CX a CS600X môžete analyzovať variabilitu srdcovej frekvencie (HRV) s využitím softvéru ProTrainer 5 s presnosťou na 1 ms. S V800 ju môžete analyzovať vo webovej službe Polar Flow.
Prístroj podľa kapacity ukladá do pamäte všetky údaje o tréningových jednotkách. Spätne si môžete prezrieť jednak hodnoty meraných veličín v jednotlivých tréningových jednotkách, celkové hodnoty či hodnoty za posledný týždeň.
Meria nadmorskú výšku pomocou čidla citlivého na zmeny atmosférického tlaku. Zaznamenáva a zobrazuje nadmorskú výšku, nastúpané a naklesané metre a sklon svahu v percentách alebo stupňoch.
Export dát využijete pre posielanie tréningových záznamov aplikáciám a službám iných poskytovateľov.
Prenesiete si svoju tréningovú históriu z polarpersonaltrainer.com do Flow.
Prenesiete si svoju tréningovú históriu z ProTrainer 5 do Flow.
Sofware si môžete vždy aktualizovať na najnovšiu verziu cez kábel USB.
Aktiváciou zámku tlačidiel zámku zostanú tlačidlá tréningového počítača zamknuté a náhodné stlačenia nespôsobujú problémy, napríklad pri tréningu.

UPOZORNENIE

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

 

Ďalšie informácie

SKU (kód) 90047434
EAN (čiarový kód) 0725882005379
Výrobca POLAR
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!