Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - 100% Whey Protein Professional 60x30g - mix príchutí

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 51,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

100% Whey Protein Professional je vynikajúcou bielkovinovou zmesou srvátkových bielkovín, a to srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu!

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - 100% Whey Protein Professional 60x30g - mix príchutí

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

Ultrafiltrovaný srvátkový proteín BEZ ASPARTÁMU!

ZÁKLADNÉ INFO

Tento produkt je srvátkový proteínový koncentrát najvyššej kvality. Proteín zo 100%-nej ultrafiltrovanej srvátky je považovaný za kráľa všetkých proteínov pre kulturistov, pretože má najvyššiu biologickú hodnotu. Základom prípravku je ultra- a mikrofiltáciou pripravovaná a enzymaticky čistená bielkovina s nízkym obsahom tuku a laktózy, s obsahom laktoglobulínu, laktalbumínu, laktoferínu a imunoglobulínu. Oproti všetkým ostatným druhom proteínov má lepší celkový profil aminokyselín a vyšší obsah (25 %) aminokyselín BCAA (leucín, izoleucín, valín). Profil aminokyselín v tomto produkte je excelentný, nachádza sa v ňom zastúpených 50 % anabolických aminokyselín (BCAA, arginín, glutamín a tyrozín).

100 % Whey protein Professional obsahuje približne 10 % neporušenej imunoglobulínovej proteínovej mikrozložky, ktorá podporuje imunitný systém organizmu. Srvátkový proteín má tiež schopnosť zvýrazniť endogénnu produkciu glutathionu. Glutathion je najvýznamnejším prírodným antioxidantom v organizme. Produkt ďalej obsahuje quadrapeptidy, ktoré sa ukázali ako prostriedky na zmiernenie bolesti, pretože po intenzívnom tréningu znižujú bolestivosť svalov.

100% Whey protein Profesional je ľahko stráviteľný a pre využitie budovania kvalitného svalstva vynikajúci!

Produkt má nízke percento laktózy a je obohatený o L-glutamín, ktorý má vo svaloch najväčšie zastúpenie.

"Ste tým, čo jete!" - hovorí sa v prísloví. Je to pravda, nie však celkom presná. Ste tým, čo dokážete využiť z toho, čo jete! Do nášho produktu sme preto pridali zmes tráviacich enzýmov Aminogen, ktoré umožňujú maximálne využitie základných stavebných zložiek proteínu - aminokyselín v organizme. Výrobok neobsahuje aspartám!

 

BALENIE

1800g (60 dávok á 30g v sáčkoch - rôzne príchute v balení: čoko – kokos, čoko – oriešok, banán, jahoda – biela čoko, vanilka – lesná zmes)

 

ZLOŽENIE

Príchuť cappuccino:

Ultrafiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát, obsahuje lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin a immu-noglobulin, kakao, cappucinová aróma, L-glutamín, acesulfam-K, sucralose a zmesi tráviacich enzýmov (pepsín, Aminogen).

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

100 % Whey protein Professional môže byť kombinovaný s jedlom (zvýši celkový obsah proteínu v strave) alebo samostatne pri špeciálnej diéte, pred spaním a pod. V závislosti od hmotnosti tela a od energetickej potreby užívajte 1-4 dávky denne.

 

UPOZORNENIE

Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0018
EAN (čiarový kód) 728633108497
Výrobca Scitec Nutrition
Príchuť mix príchutí
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').