Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Heavy Duty 90kps

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 20,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

12 zložková formula pre podporu spojivových tkanív. Kapsuly s glukozamínom, chondroitínom, kuracím kolagénom, metylsulfonylmetánom, vitamínmi C a D.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - Heavy Duty 90kps

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

12 zložková formula pre podporu spojivových tkanív.
Potravina na osobitné výživové účely na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe.

HEAVY DUTY je komplexnou formulou s 12 zložkovým matrixom pre podporu spojivových tkanív, ktorá obsahuje okrem štandardných, aj špeciálnejšie účinné látky.

HEAVY DUTY obsahuje preferovaný kolagén II. typu a kyselinu hyalurónovú. HEAVY DUTY zabezpečuje samozrejme aj obľúbenú trojicu: glukosamín, chondroitín a MSM. Vitamín D prijatý v množstve 100% dennej odporúčanej dávky, prispieva k normálnej činnosti imunitného a nervového systému, k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov, a tiež k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.*

Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom, prispieva tiež ku normálnej tvorbe kolagénu, k normálnej činnosti chrupaviek, kostí, ciev, ďasien a pokožky.*

Okrem toho prispieva k normálnej činnosti imunitného a nervového systému a k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy.* Zinok prispieva k udržiavaniu normálneho stavu vlasov, nechtov, a tiež k normálnemu videniu. Ďalej prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, k normálnej plodnosti, k normálnemu rozmnožovaniu a k normálnej syntéze bielkovín.* Mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivových tkanív.*

* Vedecky dokázané tvrdenia, povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

 

BALENIE

90 kapsúl = 30 dávok (1 dávka = 3 kapsuly)

 

ZLOŽENIE

Glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, hydrolyzovaný kurací sternálny kolagén typu II, methylsulfonylmethan (MSM), protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý), prírodná vaječná membrána, kyselina askorbová, kyselina hyaluronová, bromelain, Curcuma Longa Linn. extrakt, síran zinočnatý monohydrát, vitamín D3, síran manganatý monohydrát, želatína (kapsuly).

Informácia pre alergikov: Obsahuje látky z mäkkýšov. Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy!

1 dávka obsahuje:

    ODD% *
Vitamín C 100 mg 125%
Vitamín D 5 mcg 100%
Zinok 1,5 mg 15%
Mangán 0,3 mg 15%
Glukosamín sulfát 1500 mg
Chondroitín sulfát 500 mg
Hydrolyzovaný kurací sternálny kolagén typu II   300 mg
Methylsulfonylmethan (MSM) 250 mg
NEM® prírodná vaječná membrána 100 mg
Kyselina hyaluronová 50 mg
Bromelain 25 mg
Extrakt z kurkumy 10 mg


* ODD% : percento odporúčanej dennej dávky
† ODD nie je stanovená v EU

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Užívajte denne 1 dávku (3 kapsuly) Heavy Duty s ktorýmkoľvek jedlom. Tento produkt používajte v spojení s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu výživy.

 

UPOZORNENIE

Nevhodné pre deti. Pred užívaním konzultujte so svojim lekárom. Informácie pre alergikov: prípravok je vyrobený v priestoroch, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia a arašidy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

 

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTNMA0006
EAN (čiarový kód) 728633109067
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').