Slovensky English

Welcome !

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 1620g

Be the first to review this product

Availability: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships Tuesday, February 25 if ordered in the next 2 days and 44 minutes!

€26.90

Found a lower price? Tell us!"

Quick Overview

JUMBO PROFESSIONAL je navrhnutý podľa najnovších vedeckých poznatkov na báze rýchlo využiteľných srvátkových proteinov tak, aby bol vhodný k užívaniu pred, počas a po tréningu.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

* Required Fields

€26.90

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 1620g

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Details

ZÁKLADNÉ INFO

JUMBO bol vyvinutý s cieľom pomôcť tým, ktorí majú problémy s veľmi rýchlym metabolizmom ("hardgainers"), alebo majú extrémne energetické nároky vzhľadom k ich telesnej aktivite. Popularita produktu - vyplývajúca z jeho kvality a výsledkov - záruka, že vyvíjame konkrétny vzorec pre viac priemerný, atletický metabolizmu a nároky kulturistiky.

JUMBO PROFESSIONAL sme posunuli smerom k vyššiemu podielu bielkovín. Zároveň poskytuje 52 gramov vysoko kvalitných bielkovín-(viac ako JUMBO), veľkosť porcie je však menšia 162 gramov.

JUMBO PROFESSIONAL je navrhnutý podľa najnovších vedeckých poznatkov na báze rýchlo využiteľných srvátkových proteinov tak, aby bol vhodný k užívaniu pred, počas a po tréningu, za účelom dosiahnutia maximálneho rozvoja. Skutočnosť, že športovec vždy konzumuje klasickou stravou aj bielkovinové zdroje s pomalšou využiteľnosťou znamená, že do krvného obehu sa po prijatí stravy postupne v priebehu 4-6 hodín uvoľňujú aminokyseliny. Preto je užitočné výživové doplnky pripravovať na báze proteínov s rýchlou využiteľnosťou, hlavne ak ich chceme využívať pre dosiahnutie optimálnych výsledkov v časoch blízkych tréningu.


BALENIE

1620 g = 13 dávok

 

ZLOŽENIE

6-carb matrix (Palatinose - izomaltulóza, ovsená múka, dextróza, maltodextrín, fruktóza, Vitargo), ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, Jumbo size anabolická matrix - Crea-Bomb kreatínová matrix (trikreatín malát, kreatín monohydrát, kreatín etyl ester, kreatín orotát, kreatín glukonát), G-Bomb glutamínová matrix (N-acetyl-l-glutamín, glutamín etyl ester, l-alanyl-l-glutamín), Jumbo Power matrix (taurín, beta-alanín, G-kick / glycín-arginín-ketoizokaproát kalcium, citrulín malát), HEMO-NO matrix (arginín AKG, arginín ketoizokaproát, ornitín AKG), naringin, Bioperine, aróma, náhradné sladidlá acesulfam K a sukralóza.

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku užívajte v závislosti od telesnej hmotnosti denne minimálne 1 celú dávku (4 odmerky) produktu Jumbo Professional denne. Doporučenú dávku je potrebné užívať rovnomerne počas celého dňa - pred a po tréningu. Jednu odmerku rozmiešajte vždy v min. 100 ml tekutiny (voda, nízkotučné mlieko). 

 

UPOZORNENIE

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

You may also be interested in the following product(s)

SCITEC NUTRITION - Jumbo 2860g

SCITEC NUTRITION - Jumbo 2860g

€34.90
SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 3240g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 3240g

€47.90
SCITEC NUTRITION - Jumbo 4400g

SCITEC NUTRITION - Jumbo 4400g

€49.90
SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 6480g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 6480g

€81.90
SCITEC NUTRITION - Jumbo 8800g

SCITEC NUTRITION - Jumbo 8800g

€85.90
     

Additional Information

SKU SCTN0095
EAN 728633103492
Manufacturer Scitec Nutrition
Special Price To Date No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!