Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Ornithine 100kps

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 12,50

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Na podporu vylučovania rastového hormónu.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - Ornithine 100kps

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Na podporu vylučovania rastového hormónu.

Stimuláciou hypofízy (podmozgová žľaza) zvyšuje vylučovanie rastového hormónu. Pomáha pri odstránení jedovatého amoniaku (močovina) z organizmu. Podporuje zdravé fungovanie imúnneho systému. Zvyšuje produkciu spermií a má blahodárne účinky pri poruchách fungovania obličiek. Je účinný pri ľahkých raneniach, urýchľuje hojenie pokožky. Nepostrádateľný pre bielkovinovú syntézu a pre optimálny rast.

Ornitín je aminokyselina podobná arginínu. Obe aminokyseliny hrajú dôležitú úlohu v takzvanom močovinovom cykle, ktorý je stály, nekonečný proces v organizme: z ornitínu vzniká arginín, a ten, po enzýmovom rozklade sa opakovane premení na ornitín a močovinu.

Pomáha v očistení a v regenerovaní pečene, v tvorbe svalového tkaniva a v odtučňovaní organizmu. Podporuje tvorbu kolagénu a budovanie spojivového tkaniva. Je účinný u mužov s poruchami fertility, má pozitívny vplyv pri poruchách potencie, ktoré sú zapríčinené zníženou produkciou hormónov, alebo zníženou sexuálnou túžbou. V dôsledku jeho vplyvu na produkciu rastového hormónu, ornitín môžu efektívne využiť hlavne športovci. Je vhodný predovšetkým na vývoj a posilnenie svalových tkanív, ako aj na zníženie tuku v organizme. 


BALENIE

100 kapsúl = 100 dávok, 1 dávka = 1 kapsula


ZLOŽENIE

L-ornitín HCl, kapsuly (hovädzia želatína, farby: strieborná Candurin jemná, Brilliant čierna, čierny oxid železitý), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).

Informácia pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy!

1 dávka obsahuje:

    ODD% *
L-ornitín HCl   700 mg


* ODD% : percento odporúčanej dennej dávky
† ODD nie je stanovená v EU

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Primárne užite 1 kapsulu denne pred spaním. Voliteľne si môžete vziať jednu dávku pred tréningom. Vždy užívajte na lačný žalúdok s vodou! Odporúčame užívať spoločne s 1g argininu a s 2g glutamínu na dosiahnutie lepšich výsledkov. Tento produkt používajte v spojení s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu výživy.


UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0170
EAN (čiarový kód) 728633104864
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').