Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Protein Delite 500g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships ©tvrtok, máj 26 if ordered in the next 1 day, 16 hours and 24 minutes!

€ 16,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Všetky ochutené Protein Delite produkty obsahujú sušené kúsky ovocia, alebo kúsky čokolády.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

* Povinne vyplnené polia

€ 16,90

SCITEC NUTRITION - Protein Delite 500g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

DELIKÁTNY BIELKOVINOVÝ NÁPOJ S KÚSKAMI OVOCIA ALEBO ČOKOLÁDY

Tento chutný proteínový nápoj sa vyznačuje vysokým obsahom kvalitných bielkovín a ponúkame ho vo viacerých vynikajúcich príchutiach. Všetky ochutené Protein Delite produkty obsahujú sušené kúsky ovocia, alebo kúsky čokolády. Bielkovinové zdroje produktu PROTEIN DELITE prispievajú k rastu svalovej hmoty, k jej zachovaniu, a udržiavaniu zdravia kostí. Náš Protein Delite obsahuje mliečne bielkoviny, ktoré sú komplexnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky nevyhnutné typy aminokyselín, vrátane 9 aminokyselín, ktoré si telo nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať potravou (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín).

Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny; teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka. Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka , ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým aminokyselinovým zastúpením; preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji.

Protein Delite obsahuje aj extra pridané aminokyseliny: taurín a l-glutamín. L-Glutamín má ako voľná aminokyselina aj najväčšie zastúpenie v ľudskej krvi.

 

BALENIE

500 g = 16 dávok

 

ZLOŽENIE

(príchuť jahoda): ProDelite bielkovinová matrix (srvátkový koncentrát, kazeinát vápenatý, mliečny koncentrát), sušené kúsky jahôd, maltodextrín, aróma biela čokoláda, jahodová aróma, guarová guma, xantanová guma, sladidlo aspartam, jahodové farbivo.

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozmiešajte 1 odmerku (30 g) v 300 ml mlieka alebo vody. Pite 1-2 nápoje denne po tréningu alebo pred spaním. Tento produkt nie je náhrada jedla, používajte ho ako doplnok stravy.

 

UPOZORNENIE

Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0006
EAN (čiarový kód) 728633107018
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!