Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Trans-FX 16 sáčkov

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 21,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Šumivý kreatín pre maximálny objem buniek

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - Trans-FX 16 sáčkov

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Šumivý kreatín pre maximálny objem buniek.

Trans-FX Plus je špeciálny šumivý kreatínový nápoj, obohatený o ďalšie extra zložky pre lepší účinok (L-glutamín, taurín, L-arginín).

TRANS-FX je vysoko technologicky vyspelá forma šumivého kreatínu bez obsahu cukru. Tento creatinový transportný systém je podobný predchádzajúcemu Trans-X. Niektorí ľudia neznášajú dobre jednoduché cukry alebo sa im snažia vyhnúť z diétnych dôvodov. TRANS-FX neobsahuje žiadne cukry, ale poskytuje dostatočnú dávku kreatínu a niekoľkých ďalších aminokyselín pre maximálny účinok na objem buniek. Niektoré aminokyseliny zvyšujú hladinu inzulínu v krvi ako sacharidy, taký je aj arginín. Týmto spôsobom môžeme bez cukru a kalórií dosiahnuť produkciu inzulínu a spolu s kreatínom sme účinky len vylepšili! Vysoká dávka glutamínu a taurínu v prípravku zabezpečí maximum zväčšovania objemu svalových buniek. A to všetko v jednom pohári šumivého, chutného nápoja!

Šumivú transportnú technológiu ingrediencií bežne používa farmaceutický priemysel. TRANS-FX je ​​náš šumivý kreatín bez sacharidov, ale poskytuje dostatočnú dávku kreatínu plus navyše extra látky! Približne 95 % kreatínu v tele sa nachádza v kostrových svalových bunkách. Tieto bunky sa môžu uložiť väčšie množstvo kreatínu, než to, čo zvyčajne dostanete zo svojho každodenného jedálnička a je syntetizovaný v tele. Doplnením vašej stravy o kreatín dosianete, že vaše svaly udržia viac kreatínu. Je vedecky dokázané, že užívanie kreatínu v minimálnej dávke 3 g denne, zvyšuje krátkodobý výkon, vysoko intenzívne cvičenia ako silový tréning a intervalové kardio *.

TRANS-FX prináša ďalšie obľúbené ingrediencie, ktoré možno zvyčajne nájsť produktoch doplnkovej výživy: L-glutamín, taurín, L-arginín. Ako prekurzor oxidu dusnatého (NO) a dôležitým prekurzorom kreatínu, suplementácia arginínu je bežnou praxou medzi kulturistami. Aminokyselina taurín je populárna v energetických nápojoch. Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina v ľudskej krvi.

* Tieto tvrdenia boli vedecky dokázané a schválené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


BALENIE

30 x 16 g sáčok

 

ZLOŽENIE

regulátor kyslosti (kyselina citrónová), uhličitan sodný, kreatín monohydrát, L-glutamín, hydrogénuhličitan sodný, L-arginín, taurín, príchuť (pomaranč), umelé sladidlo (aspartam **), farbivo (žlté***).
** Informácia pre fenylketonurikov: Obsahuje fenylalanín!
*** Môže mať vplyv na aktivitu a pozornosť detí!

Informácia pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy!

1 dávka (1 sáčok = 16 g) obsahuje:

    ODD% *
Sodík
2400 mg
Kreatín monohydrát  5000 mg
L-glutamín
3000 mg
Taurín 1000 mg
L-arginín
1000 mg


* ODD% : percento odporúčanej dennej dávky
† ODD nie je stanovené v EU

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozpustite obsah 1 vrecka v 500 ml studenej vody a užite na lačný žalúdok pred tréningom alebo inou dôležitou aktivitou. Tento prípravok je perlivý, nezatvárajte veko hneď po zamiešaní vo fľaši, aby sa zabránilo náhodnému "výbuchu". Nikdy neužívajte samotný prášok alebo nerozpustený prášok! Tento produkt používajte v spojení s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu výživy.

 

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0142
EAN (čiarový kód) 728633107445
Výrobca Scitec Nutrition
Príchuť pomaranč
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').