Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - VitarGo CRX 2.0 1600g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 37,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Komplexná zmes kreatín-Vitargo®  na podporu výkonu.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - VitarGo CRX 2.0 1600g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Komplexná zmes kreatín-Vitargo®  na podporu výkonu.

VITARGO CRX 2.0 je aktualizovaná verzia našej formuly "sacharidy plus kreatín" druhej generácie poskytúca množstvo ingrediencií, ktoré sa atlétom (športovcom) možu hodiť v takomto produkte. Toto je produkt, ktorý podporuje vysoko intenzívny fyzický výkon!

Sacharidy v tomto produkte sú výlučne značky Vitargo®. Ide o patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou s priemernou molekulovou hmotnosťou 500,000-700,000, ktorý sa získava z jačmenného škrobu. Tento sacharid opustí žalúdok výnimočne rýchlo (nenafukuje) a rapídne doplní glykogénové zásoby (o 70-80% rýchlejšie než iné doplnky)  Je unikátny, pretože je špeciálne spracovaný tak, aby bol využitý molekuláry profil, ktorý sa masívne líši od cukrov (napr. glukóza, fruktóza) a maltodextrínu v mnohých výrobkoch. Molekulová hmotnosť maltodextrínu je okolo 1,000-10,000 a  a dextrózy približne 180! S Vitargo® je možné pripraviť drink s nízkou osmolalitou, ale s vysokým obsahom sacharidov! Táto dizajnová formula má rad ďalších vedecky overených účinných látok!

Každá dávka poskytuje 5 gramov najviac študovaného kreatínu - kreatín monohydrátu (a ďalšie typy kreatínov v našej patentovanom matrixe). Minimálna denná dávka 3 g kreatínu na základe vedeckých dôkazov zvyšuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

Niektoré z našich ďalších zložiek tiež prispievajú k jednému alebo viacerým z nasledujúcich prospešných fyziologických účinkov: * Normálna činnosť metabolizmu. • Zníženie únavy a vyčerpania. • Normálny metabolizmus bielkovín a glykogénu. • Normálna syntéza aminokyselín. • Riadenie hormonálnej aktivity. • Normálne fungovanie nervového systému. • Normálna tvorba červených krviniek. • Normálna funkcia imunitného systému.

* Vedecky dokázané tvrdenia, povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


BALENIE

1600 g – 40 dávok, príchuť zelené jablko, 1 dávka = 40 g

 

ZLOŽENIE

Vitargo® (patentovaný sacharid vysokej molekulovej hmotnosti z jačmenného škrobu), kreatínový matrix (kreatín monohydrát, MicronTec mikronizovaný (mikromletý) kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín fosfát), L-arginín HCl, L-glutamín, príchuť (jablko), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), taurín, umelé sladidlá (sukralóza, acesulfam K), mikronizovaný L-glutamín, L-kyselina jablčná, kyselina fumarová, L-Alanín, alfa-ketoglutarát vápenatý, farbivo (Brilliant Green BS, riboflavín), Trigonella foenum-graecum (semeno) 20% extrakt, kyselina listová, pyridoxín HCl.

Informácia pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy!

1 dávka obsahuje:

    ODD% *
Kalórie 120 kcal
Kalórie z tukov 0 kcal  
Sacharidy
30 g
z toho cukry 0 g
Vitamín B6 0,21 mg 15%
Kyselina listová 30 mcg 15%
CRX patentovaná zmes
8550 mg
Patentovaný "CREA-BOMB" viaczložkový kreatínový matrix (5000 mg):
kreatín monohydrát, MicronTec mikronizovaný (mikromletý) kreatín monohydrát,
kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín fosfát

5000 g
Prekurzor oxidu dusnatého (Nitric Oxide)
L-arginín
2000 g
Viaczložkový glutamínový matrix
L-glutamín, mikronizovaný L-glutamín, L-alanín, L-kyselina jablčná,
kyselina fumarová, Pteroyl-L-glutámová kyselina
1050 g
Podporný matrix
Taurín, alfa-ketoglutarát vápenatý (AKG), senovka grécka extrakt
(štandardizovaný 4-hydroxy izoleucínu), pyridoxín HCl
500 mg


* ODD% : percento odporúčanej dennej dávky
† ODD nie je stanovená v EU

 

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozmiešajte 1 dávku (40 g) v 400 ml vody. Pite 1 dávku denne, najmä hneď po tréningu (alebo polovicu pred a polovicu po) pre zvýšenie výkonu, vytrvalosti a podpory regenerácie. Môžete užiť ešte jednu dávku v inom čase počas dňa. Prispôsobujte dávkovanie podľa objemu svalovej hmoty a celkovej potreby sacharidov. Tento produkt používajte v spojení s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu výživy.

 

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0148
EAN (čiarový kód) 728633100477
Výrobca Scitec Nutrition
Príchuť zelené jablko
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').