Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Stacker2 Rush Accelerated GERANIUM (dmaa) FREE 454g Black Edition

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships tomorrow if ordered in the next 7 hours and 30 minutes!

€ 39,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Stacker2 Rush Accelerated je Nitric Oxide Superstimulant. NEOBSAHUJE DMAA, GERÁNIUM!

* Povinne vyplnené polia

€ 39,90

Stacker2 Rush Accelerated GERANIUM (dmaa) FREE 454g Black Edition

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

Stacker2 Rush 454g

POZOR! Z akcelerovaného Rushu vám tréning zašlape! Superstimulačná svalová N.O. pumpa, BEZ DMAA -  Geranium - Methyl-hexane-Amine  FREE, Neobsahuje tieto látky! Keďže Rush nebol postavený výhradne na obsahu geránia, jeho účinnosť je aj naďalej perfektná, aj keď geránium extrakt je z produktu odstránený.

RUSH bol najúčinnejším „hard-core“ doplnkom, ktorý sa objavil na trhu. Verzia Accelerated nastupuje po ňom. Najnovší produkt STACKER2 Rush Accelerated NEobsahuje ultra-koncentrovaný extrakt geránia (pelargónia).

 

BALENIE

 454g = 50 dávok


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

9g (3 odmerky) rozmiešať v 150ml vody, vypiť 30min. pred tréningom


ZLOŽENIE

Viď label.

 

UPOZORNENIE

V žiadnom prípade neprekračujte odporúčané dávkovanie (max. 5 odmeriek na deň / 24hod), nekombinujte s alkoholom! Dôsledne dbajte na dostatočný príjem tekutín, zvyšuje periodicitu močenia. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.


Stacker2 - Athletes

ĎALŠIE INFO

RUSH bol najúčinnejším „hard-core“ doplnkom, ktorý sa objavil na trhu. Verzia Accelerated nastupuje po ňom.

Najnovší produkt STACKER2 Rush Accelerated NEobsahuje ultra-koncentrovaný extrakt geránia (pelargónia).

 

Čo potrebuje ťažko trénujúci človek?

  • silný príval adrenalínu - zvýši jeho výkon
  • tvrdší a intenzívnejší tréning - dosiahne lepšie výsledky
  • rýchlejšiu regeneráciu - môže rýchlejšie zvyšovať výkonnosť
  • svalovú pumpu už do 5 minút - ideálne pre silu a objem

 

Svalová pumpa - V dávke aspoň 3g Arginínu AKG!

Pre zlepšenie svalovej pumpy odporúčame pridať 3g AAKG, prípadne iných NO stimulantov, ideálnou kombináciou je RUSH + Nitrox Boost od Stacker2 - konkrétne 8 kps.

Rush je vhodný pre každého tvrdo trénujúceho liftera, kulturistu, športovca v období prípravy, keď je cieľom zvýšenie maximálneho výkonu, silového, dynamického a pod.

Svalová pumpa síce nie je taká perfektná ako napr. u Muscle Freak Professional (ak berieme do úvahy len jeden produkt), ale dá sa zlepšiť pridaním arginínu!

Obsah látok v RUSH od Stacker2 je prírodný, nie je syntetický!


Dávka Rush-u vám zdvihne adrenalín - doslova!

Základná dávka pred tréningom alebo záťažovým cvičením je 9g, to sú tri zarovnané odmerky. Aby ste objektívne zistili, aký to bude mať na vás účinok, odporúčame túto dávku odskúšať ráno na lačno s 3 - 4 dcl vody. Na plnú 15 gramovú dávku môžete prejsť až po "udomácnení" tej 9 g dávky. Po prvý krát sa stáva, že človek nevie dobre zaspať, to je spôsobené práve silou produktu.


Extra UPOZORNENIE

Rush zvyšuje schopnosti ako rečový prejav, aktívne myslenie, reakčnosť, vzbudivosť, v negatívnom zmysle roztržitosť, asertivitu. Neodporúčame užívať v rizikovom prostredí ako kluby, disco bary a podobne. A už vôbec nie s alkoholom!


PELARGÓNIA (GERANIUM) - UŽ SA V AKCELEROVANOM RUSHI NENACHÁDZA!

 Najsilnejšie zložky DMAA - dimetylamylamín a metyl hexán amín sú látky prirodzene sa vyskytujúce v stonkách a listoch byliny. Týmto látkam sa pripisuje podobná štruktúra ako má amfetamín. 

Rush pomáha pri získavaní svalovej hmoty
Dodá oveľa viac energie počas tréningu. Kreatín s arginínom vytvoria plné napumpované svaly, s takým krvným riečišťom, ktoré dodá zvýšené množstvo živín do svalov počas celého tréningu. To znamená dostatok energie na veľmi tvrdý tréning. Nezabúdajte na vysokú dôležitosť potréningového regeneračno rastového drinku s aminokyselinami, poriadne prekrvené svaly aminokyseliny absorbujú ako huba.


Doping z pohľadu obsiahnutých látok - RUSH ACCELERATED JE DOPING FREE !

Pre koho je Rush obzvlášť vhodný? Pre fighterov, bežcov na krátke až stredne dlhé trate, kulturistov, powerlifterov, strongmanov, ťažko pracujúcich v nočných smenách. 

 

TIP: V žiadnom prípade neodporúčame RUSH začiatočníkom, ktorí nemajú s predtréningovými stimulantmi podobného charakteru skúsenosti! Ide o extrémny energetický stimulant! Brnenie alebo tzv. mravčenie vo svaloch a pokožke je spôsobené účinnými látkami.


Varovanie pre profesionálnych športovcov

Rush Accelerated popri perfektne stimulujúcej zložke obsahuje aj anabolickú Nitric Oxide zložku: Kreatín, Arginín a BCAA, ktorá vám pomôže s budovaním svalov.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1098104
EAN (čiarový kód) 8717472071262
Výrobca Stacker2 NVE Pharmaceuticals
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!