Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Garmin

Garmin

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom. Spoločnosť založili páni Garry Burrell a Dr. Min Kao.

Čo pôvodne začalo ako brainstormingové stretnutie inžinierov okolo okrúhleho stola v roku 1989, postupne prerástlo do celosvetového úsilia tisícok kolegov. Cieľ spoločnosti, presne tak ako predtým, zostáva pôvodný: Vytvoriť navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Naše inovatívne produkty v sebe spájajú mnohé výhody, vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a bezdrôtového využitia.

Garmin International, člen Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), uvádza príklad rastu spoločnosti pre každého vrátane zákazníkov, zamestnancov, investorov a obchodných partnerov. Tajomstvo nášho úspechu nie je celkom tajomstvom. Odvtedy ako sa zakladatelia sústredili na predaj prvých produktov, ktoré využívajú GPS (Global Positioning System), obklopil sa Garmin kreatívnymi „mozgami“ a vášnivými dušami.

Dotyk so svetom

Navrhujeme produkty s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

  • Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
  • Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
  • Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
  • Fitness zariadenia pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť   -   aj v našej ponuke
  • Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
  • Bezdrôtové aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a PDA.

Položiek 1 do 8 z celkového počtu 9

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2

Tabuľku  Zoznam 

Zoradiť zostupne

Položiek 1 do 8 z celkového počtu 9

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2

Tabuľku  Zoznam 

Zoradiť zostupne

 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!