Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Často kladené otázky

Často kladené otázky

►Kúpiť Fitness kávu - KLIKNITE SEM

Čo je Fitness káva?

Fitness káva je revolučný patentovaný a prémiový produkt, ktorý kombinuje vyváženú chuť luxusnej talianskej kávy v rovnováhe s prírodnými bylinami. Tieto byliny pomáhajú dostať do tela živiny, ktoré si telo žiada. Je to prírodný produkt, ktorý je určený na doplnenie živín do organizmu bez akejkoľvek nutnosti obmedziť posedenie pri šálke kávy. S obsahom viac ako 16-tichnajzdravších a najviac prospešných zložiek bylín je navrhnutá tak, aby doplnila organizmu potrebné antioxidanty a živiny. S 300% väčším obsahom antioxidantov než je obsiahnutý v zelenom čaji, sa nemusíte vzdať svojej dennej šálky lahodnej kávy. Čítajte viac o zložení - kliknite sem!

Sú vo Fitness káve pridanej umelé stimulanty?

Vo Fitness káve nie sú pridané žiadne umelé stimulanty. Chceme, aby náš produkt bol čo najprírodnejší a zdravý, ako je to len čo najviac možné.

Kedy je najvhodnejšie konzumovať Fitness kávu?

Odporúčame piť Fitness kávu v priebehu celého dňa ako akýkoľvek iný druh kávy. Odporúčame piť 2-3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Aké umelé prísady sú vo Fitness káve?

Fitness káva je hrdá na to, že je 100% prírodná:

  • Žiadne umelé prísady
  • Žiadne umelé farbivá
  • Bez umelých aróm
  • Žiadne konzervačné látky
  • Žiadne pridané MSG
  • Bez pridaného cukru
  • Žiadny GMO (geneticky modifikované organizmy)

Koľko šálok Fitness kávy môžem piť denne a v akom množstve mám pridávať kávu?

Každý organizmus je iný, odporúčame však piť 2-3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Jedna šálka by mala obsahovať 7 g Fitness kávy.

Kto by nemal piť Fitness kávu?

Pretože je výrobok úplne prírodný, veríme, že pre zdravé a fyzicky aktívne osoby by mala byť Fitness káva prínosom pre ich každodenný život, cvičenie a komplexné zdravie. Ako u každého diétneho alebo rastlinného doplnku, by ste sa mali informovať u svojho lekára o vhodnosti používania tohto produktu. Ak ste dojčiaca, tehotná žena alebo uvažujete o tehotenstve, trpíte hypertenziou alebo srdcovou chorobou, obráťte sa na svojho lekára pred použitím tohto produktu. Výrobok obsahuje kofeín a nemal by byť podávaný spotrebiteľovi vo veku do 16 rokov.

Prečo názov Fitness káva?

Navrhli sme produkt pre začiatočníkov aj profesionálnych športovcov. Výrobok bol vyrobený s cieľom pomôcť regenerovať telo pri tréningu, k zrýchleniu metabolizmu a k spaľovaniu tukov. Aj keď nie je každý športovec, Fitness káva je vhodná aj pre tých, ktorí chcú redukovať svoju váhu a hlavne prijímať zdravé doplnky pre tú najlepšiu výživu.

Mal by som pokračovať v užívaní vitamínov a minerálnych látok, ak budem piť pravidelne Fitness kávu?

Fitness káva je doplnok stravy, ktorý obsahuje mnoho účinkov, ktoré sú prospešné pre dennú výživu. Určite však užívajte vitamíny a minerálne látky spolu s kávou. Fitness káva nenahrádza vitamíny.

Môžem piť Fitness kávu, keď beriem lieky?

Nie sú známe žiadne nežiadúce účinky kávy, ale mali by ste konzultovať so svojím lekárom akékoľvek obavy, ktoré máte.

Ako bezpečná je výroba Fitness kávy?

Fitness káva je 100% rastlinný, úplne prírodný produkt vyrobený v Taliansku. Všetky zložky sú bezpečné a v súlade s platnými právnymi predpismi Ministerstva zdravotníctva a EÚ. Všetky ingrediencie sú dodávané od certifikovaných talianskych dodávateľov, zaručujúce čerstvosť a nutričnú hodnotu každého výrobku. "State of the Art - výrobný závod" sa nachádza v meste Bracciano, kraj Lazio, v Taliansku v modernej dobre vybavenej priemyselnej oblasti. Bracciano je slávne pre svoju krásu, čisté zdroje a mnohé celebrity, ako napr: svadba Toma Cruisa a Katy Holmes. Výrobný závod spĺňa všetky hygienické a bezpečnostné požiadavky.

Aká je trvanlivosť Fitness kávy?

Fitness káva má dvojročnú trvanlivosť.

Patrí Fitness káva medzi Kóšer potraviny?

Fitness káva spĺňa všetky normy Kóšer a neobsahuje žiadny druh mäsa alebo rýb a ani nevyrábame akékoľvek mäso alebo ryby v našom výrobnom závode. Tento produkt neobsahuje žiadne pridané látky, farbivá, konzervačné látky, GMO, príchute, mlieko alebo mliečne výrobky. Ďalej stupeň baktérií je nižší ako limity schválené pre kávu, liečivé byliny a korenia podľa DPR č 470 16/02/1973 a Európskeho liekopisu 5.0 (január 2005). Avšak, Fitness káva nie je certifikovaná ako kóšer.

Aké je odporúčané dávkovanie Fitness kávy?

Odporúčané dávkovanie Fitness kávy je piť 2-3 šálky kávy denne o gramáži 7 g na jednu šálku. Z balíčka kávy s celkovou hmotnosťou 250 g tak pripravíte 35 šálok Fitness kávy.

V akých podmienkach sa má káva skladovať?

Ak chcete zachovať čerstvo praženú chuť kávy a zachovať antioxidanty a vysokú úroveň živín, skladujte na chladnom a suchom mieste. Pri každom ďaľšom použití zatesnite vrecko.

Aký je obsah kofeínu?

V odporúčanej dávke (7 g) Fitness káva obsahuje vo forme prekapávanej kávy 70-100 mg kofeínu, vo forme espressa 50-70 mg kofeínu. Pre porovnanie bežná prekapávaná káva obsahuje 120-180 mg kofeínu, espreso 90-100 mg kofeínu. Vedú sa mnohé diskusie o kofeíne, ktorý je významným stimulantom. Niektoré štúdie tvrdia, že kofeín je zdraviu škodlivý, protipólom sú názory opačné. Pravda je niekde uprostred, pretože primerané množstvo kofeínu pre dospelého jedinca môže byť zdraviu prospešné. Toto je docielené v patentovanom zložení Fitness kávy oproti bežnej káve. Nielen, že oproti "normálnej" káve dostanete do tela menšie množstvo kofeínu, ale dostanete aj výťažky z bylín, ktoré sú prospešné pre Vaše telo.

Aký je najvhodnejší spôsob prípravy Fitness kávy?

Kávu FITNESS COFFEE možno pripraviť vo forme: prekapávanej kávy, tureckej kávy, kávovarom, ktorý je prispôsobený zrnkovej aj mletej káve, Cappuccina, kávy Latte alebo Espressa. Pridaním mlieka do Fitness kávy neznížime obsah antioxidantov vo svojej šálke kávy. Mlieko však obsahuje cukry a tuk, ale malé množstvo mlieka vo Vašej šálke kávy pre dochutenie nezníži účinky kávy vo veľkom rozsahu.

There are no products matching the selection.

 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!