Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AVITA

AVITA

Zdravie nie je trvalý a nemenný stav.
Je to dynamický proces, v ktorom ide o vzájomné pôsobenie ľudského organizmu na prostredie a naopak, o schopnosť vyvážiť zmeny vonkajšieho prostredia, o schopnosť prispôsobiť sa im. Moderne zmýšľajúci človek, ktorý si uvedomuje hodnotu zdravého života, preto hľadá pomocníkov pri jeho udržiavaní v športe, v relaxe a v kvalitných doplnkoch výživy, ktoré mu pomáhajú vyvážiť jej nedostatky. Výživové doplnky nenahradia správnu stravu, dostatok pohybu či spánku. Posilnia však imunitný systém, dodajú telu vitamíny, minerálne látky a stopové prvky a vďaka výťažkom z liečivých rastlín, aminokyselinám a antioxidantom pomôžu procesom detoxikácie.

Prírodné doplnky výživy najvyššej kvality "Made in USA"

Na výrobu všetkých Avita produktov sa využívajú zdroje najkvalitnejších prírodných surovín. Všetky suroviny napriek tomu priamo pred výrobným procesom prechádzajú opakovanou fázou testovania a kontroly, čím je zaručená tá najvyššia kvalita vyrobených produktov. 
Všetky Avita produkty sú pre spoločnosť Avita International® vyrábané v spolupráci so spoločnosťou VitaTech International®, Inc., so sídlom v USA, v štáte Kalifornia, pod kontrolou Štátnej agentúry pre výživu a liečivá (FDA). Sú certifikované v SR, spĺňajú všetky štandardy Európskej únie. Spoločnosť Avita International® poskytuje na kvalitu svojich produktov 100%-nú záruku. Je ich exkluzívnym producentom, importérom i distribútorom.

Produkty Avita neobsahujú žiadne umelé farbivá.

Položiek 1 do 8 z celkového počtu 17

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tabuľku  Zoznam 

Zoradiť zostupne

Položiek 1 do 8 z celkového počtu 17

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tabuľku  Zoznam 

Zoradiť zostupne

 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!