Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Regenerácia svalov

Doplnky výživy s regeneračnými účinkami a označené ako 'All in One' sú spojením viacerých látok a zmesí, ako sú proteíny, sacharidy, energia, adaptogény. Ide napríklad o hormonálne stimulanty, multivitamínový komplex, dôležitý pre urýchlenie vyrovnania hladiny pH (zníženia kyslosti prostredia).

Nesporonou výhodou týchto doplnkov výživy je najmä v tom, že ponúkajú komplexnú zmes viacerých produktov naraz. Človek tak nemusí premýšľať, ktoré kapsuly s ktorým proteínom či gajnerom kedy užiť a tak maximalizuje schopnosť regenerácie. Z tejto kategórie produktov sú tiež vyhľadávanými L-glutamín, BCAA a Taurín, ktoré výrazne znižujú dobu regenerácie svalov.

Tieto doplnky je vhodné užívať po záťaži / tréningu, prípadne pred spaním a ráno na lačno. Sú drahšie ako proteíny či gainery a to z dôvodu, že navyše obsahujú látky podporujúce adaptačnú a regeneračnú činnosť metabolizmu. Adaptogénne zmesi ako napr. Rodiola, Ecdysterone podporujú vstrebávanie proteínov a tým zlepšujú i pocit hustoty svalov. Preto ich často nájdeme v týchto výživových doplnkoch.

Položiek 1 do 8 z celkového počtu 16

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2

Tabuľku  Zoznam 

Zoradiť zostupne

Položiek 1 do 8 z celkového počtu 16

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2

Tabuľku  Zoznam 

Zoradiť zostupne