Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

MAX MUSCLE - FULL BLOWN EXTREME 908g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 2 dní

Ships Utorok, jún 27 if ordered in the next 2 days, 4 hours and 43 minutes!

€ 39,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Inovovaná verzia osvedčeného prípravku "FULL BLOWN" v práškovej forme. Prípravok je určený na zvýšenie svalovej hmoty a sily, zlepšenie prekrvenia svalových buniek za súčasného dodania výživných látok do svalového tkaniva. Oproti pôvodnej verzii je prípravok obohatený o novú, vysokoúčinnú formu kreatínu (Kre-Alkalyn), Beta-Alanín a Glutamín. POZOR obsahuje v profesionálnom športe sledovaný stimulant!

* Povinne vyplnené polia

€ 39,90

MAX MUSCLE - FULL BLOWN EXTREME 908g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZNÁMY NO STIMULANT, KTORÝ SI OBĽÚBILI HLAVNE TVRDO TRÉNUJÚCI. POZITÍVNE OHLASY A SKVELÉ VÝSLEDKY POTVRDZUJÚ TROJBOJÁRI, KULTURISTI, VZPIERAČI.
FULL BLOWN JE VYVRCHOLENÍM TÝCH NAJKVALITNEJŠÍCH PRÍSAD, DLHOROČNÉHO VÝSKUMU A NEPRETRŽITÉHO TESTOVANIA. VÝSKUMNÝ TÍM ŠPORTOVEJ VÝŽIVY MAX MUSCLE SA ZAMERAL NA ŠOKOVANIE SVALOV ZVÝŠENÝM PRIETOKOM KRVI A SÚČASNE ZVÝŠENÍM OBJEMU BUNKOVÝCH TEKUTÍN A GLYKOGÉNOVÝCH ZÁSOB. VÝSLEDKOM BOLO VYVINUTIE TOHO NAJLEPŠIEHO NITRIC OXID – KREATÍNOVO – ENERGETICKO - SILOVÉHO VYBUDZOVAČA, AKÝ BOL KEDY VYROBENÝ.

NAJLEPŠIA VOĽBA PREDTRÉNINGOVÉHO DOPLNKU VÝŽIVY!! ODPORÚČAME !!!
Inovovaný obsah – teraz aj s Beta-Alanínom a Glutamínom !
ODDIALENIE ÚNAVY, LEPŠIE PREKRVENIE, LEPŠIA NERVOVOSVALOVÁ FUNKČNOSŤ!

ZÁKLADNÉ INFO
Inovovaná verzia osvedčeného prípravku "FULL BLOWN" v práškovej forme. Prípravok je určený na zvýšenie svalovej hmoty a sily, zlepšenie prekrvenia svalových buniek za súčasného dodania výživných látok do svalového tkaniva. Oproti pôvodnej verzii je prípravok obohatený o novú, vysokoúčinnú formu kreatínu (Kre-Alkalyn), stimulačný a synergický komplex obsahujúci látky podporujúce fyzickú a psychickú výkonnosť, lepšie využitie jednotlivých látok a ich vstrebanie a dôležité vitamíny, minerály.

BALENIE
908g - 36 dávok.

ZLOŽENIE
na 1 dávku (25g): energia 72 kcal, bielkoviny 0 g, sacharidy 18 g (kombinácia maltodextrínu s vysokou molekulárnou hmotnosťou a dextrózy), sodík 175 mg, draslík 17 mg, vápnik 80 mg, vit. B6 6 mg, vit. B12 50 g, horčík 40 mg, mangán 1,5 mg, chlorid 60 mg,
MAX VOLUMIZING MATRIX 5,125g (AAKG - Arginín Alfa-Ketoglutarát, Kre-Alkalyn, Kreatín Monohydrát, Citrulín Malát, Vanadyl Sulfát),
MAX ENERGY & FOCUS COMPLEX 220 mg (kofeín v práškovej forme, Panax ginseng, Guarana, Oktopamín HCl, NADH),
SYNERGISTIC INTENSITY COMPLEX 122 mg (Adenozín, L-Tyrozín, Fosfatidyl Serín, Vinpocetín, Evodiamín)
kyselina citrónová, hydrouhličitan sodný, prírodné a prírodne identické príchute, sladidlá a farbivá.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Užite 1 dávku (25 g) s 250-300 ml studenej vody 10-30 minút pred tréningom.
Odporúčmame: (údaje platia pre: Mezomorf(3,4,2) 85kg priemerne ťažké zamestnanie)
Zo začiatku (tzn. nie 1. týždeň, ale prvých 5-6 tréningov, t.j. cca dva týždne) jednu odmerku do 2,5 - 3 dcl vody (nie džús, nie mlieko, nie minerálka s bublinkami !!!) 10-30 minút pred tréningom. V netréningový deň nahrádadzať tento doplnok kreatínom, kre-alkalynom, glutamínom, aminokyselinami, resp. kombináciami s proteínom, nielen kvôli ekonomizácii balenia, ale hlavne kvôli zbytočnému prebytku stimulantov v netrénigový deň. Po cca 6 tréningu zvýšiť dávku na 1,5 odmerky. Pri ďalších podľa pocitu cvičenca. Po dvojmesačnom užívaní odporúčame prestávku aspoň 3 týždne.!

UPOZORNENIE
Neprekračujte denný príjem 2 dávky denne! Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním prípravku sa poraďte so svojím športovým lekárom. Prípravok nie je vhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami, psychickými poruchami, astmatikov. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín. Prípravok sa neodporúča užívať po 18.00 hodine - môže spôsobiť nespavosť (vysoký obsah kofeínu 176 mg/1 dávka). Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1027107
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca MAX MUSCLE
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').