Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Olimp - Beta-Alanine Carno Rush 120 mega caps

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: odoslanie 1-2 dni

€ 16,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Beta-Alanine oproti iným doplnkom výživy, ktoré sú zamerané na rôzne typy výkonov, je vhodný k akémukoľvek športu. Vo svaloch vytvára karnozín, ktorý slúži na zvýšenie aeróbnej kapacity, sily, vytrvalosti.

Olimp - Beta-Alanine Carno Rush 120 mega caps - sila a vytrvalosť - karnozínová stimulácia za super cenu

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Výživový doplnok stravy vo forme kapsúl. Je určený pre dospelých, fyzicky aktívnych športovcov, najmä počas vytrvalostného a silového tréningu. 

Výrobok je dodávaný v praktickej Mega Caps® technológii, čo vám poskytuje viac efektívnych dávok čistého beta-alanínu.

 Mariusz Pudzianowski

Každá kapsula obsahuje 1g beta alanínu a ktomu prislúchajúce ďalšie podporné látky pre predĺženie a posilnenie účinku.

Beta-alanín je látkou, ktorá pomáha predlžovať a zvyšovať výkonnosť športovcov na základe metabolizmu karnozínu, pričom beta-alanín je jeho hlavným zdrojom v tele človeka. 

Ochraňuje nervové spojenia vo svaloch, správa sa podobne ako antioxidant, veľmi účinný je v kombinácii s arginínom.

Jeho hlavným pozitívom je zvýšenie výkonnosti bez nárastu hmotnosti, čo oceňujú najmä fighteri, cyklisti, horolezci, bežci , hokejisti, futbalisti a podobne.

 

Beta-Alanine oproti iným doplnkom výživy, ktoré sú zamerané na rôzne typy výkonov, je vhodný k akémukoľvek športu. Vo svaloch vytvára karnozín, ktorý slúži na zvýšenie aeróbnej kapacity, sily, vytrvalosti, zabraňuje svalovej únave počas náročných tréningov, takisto podporuje nárast svalovej hmoty a odbúravanie tukov. S týmto prípravkom dokážete odcvičiť jak intenzívny tréning s krátkymi prestávkami, pretože odďaľuje svalovú únavu, tak isto aj silový a objemový tréning s ťažkými váhami, pretože posilňuje všetky typy svalových vlákien. Ďalšou veľkou výhodu je, že neovplyvňuje hladinu hormónov v ľudskom tele, preto je vhodný nielen pre mužov ale aj pre ženy a takisto aj pre starších ľudí. Ideálne v kombinácii s Krea-Genic.

POZOR! Tzv. mravčenie je súčasťou účinnosti produktu, nie je to nežiadúci efekt! Beta Alanin spôsobuje rýchle prekrvenie nervovosvalových zakončení s nadmernou reakčnosťou nervových vlákien.

 

BALENIE

120 mega kapsúl

 

ZLOŽENIE

beta-alanín, citrát sodný, plnidlo - mikrokryštalická celulóza, L-histidín-hydrochlorid, protihrudkujúce látky - oxid kremičitý, magnéziumstearát, pyridoxín hydrochlorid - vit. B6, kapsula (želatína, farba: E 171).

 

Nutritičné informácie kapsule (70 - 80kg)
kapsule (85 - 95kg)
kapsule (95kg +)
Beta-alanín
2000 mg 3000 mg 4000 mg
Citrát sodný
300 mg 450 mg 600 mg
z toho sodík
70,4 mg 105,6 mg 140,8 mg
L-histidín HCl
100 mg 150 mg 200 mg
Vitamín B6
0,7 mg (50% *ODD) 1,05 mg (75% *ODD) 1,4 mg (100% *ODD)

* ODD - percento z denného odporúčaného množstva živiny

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Denná dávka Beta Alanine = 2-4 kapsule podľa hmotnosti. V tréningový deň užite buď 2 kapsule po raňajkách a 2 kapsule pred tréningom, alebo všetky 4 kapsule pred tréningom (cca 30-45min.) - pre silnejší účinok počas tréningu! V netréningový deň 2 kapsule po raňajkách a 2 kapsule po večeri. 

 

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1058204
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca OLIMP
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!