Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AMINOSTAR - ACTIONS WHEY GAINER 2250g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships tomorrow if ordered in the next 12 hours and 25 minutes!

€ 22,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

* Povinne vyplnené polia

€ 22,90

AMINOSTAR - ACTIONS WHEY GAINER, 2250g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

"Buď veľký, buď silný!"

ZÁKLADNÉ INFO
Whey Gainer ACTIONS® je mimoriadne vhodný pre začiatočníkov v silových športoch, a to vo fáze získavania objemu svalovej hmoty a pre športovcov, ktorí sa špecializujú na silovo-rýchlostné športové disciplíny. Whey Gainer Actions od Aminostar® je základným produktom radu gainerov. Je určený predovšetkým na podporu procesu obnovy energetických zásob v priebehu regenerácie po náročných výkonoch. Kvalitné spektrum aminokyselín prispieva k ochrane svalovej hmoty pred poškodením v dôsledku fyzickej záťaže a podporuje tvorbu aktívnej telesnej hmoty. Výrobok neobsahuje kvasnice ani kvasnicové deriváty. Dodáva významné množstvo "rýchlych" a "pomalých" sacharidov vo vyváženom pomere a zmes bielkovín vysokej kvality.
  • prispieva k ochrane svalovej hmoty pred poškodením
  • napomáha tvorbe svalovej hmoty
  • urýchľuje regeneráciu
Kedy výrobok Whey Gainer ACTIONS® používať:
  • Ihneď po ukončení tréningu (výkonu) ak bol náročný po stránke objemu a intenzity (minimálne 90 minút celkovej záťaže alebo viac) – v tom prípade pripravujte iba s použitím vody a nepridávajte nič iné!
  • S odstupom minimálne 2 hodín od ukončenia silovo zameraného tréningu alebo výkonu.
  • Ako súčasť vysokoenergetických raňajok, ak ste športovci zameraní skôr na silovú vytrvalosť a vytrvalosť.
  • Ako tzv. druhú večeru (asi 60 – 120 minút pred spaním) v prípade, že fyzická záťaž bola v ten deň mimoriadna predovšetkým čo do jej trvania (minimálne 2 hodiny).
  • Ako desiatu či popoludňajší olovrant pre športom značne zaťaženú mládež.

BALENIE
1000 g, 2250 g, 4500 g

ZLOŽENIE
Sušená srvátka, Maltodextrín, kryštalická fruktóza, dextróza, kazeinát sodný, kazeinát vápenatý, hydrolyzát kolagénu, sójový lecitín, MCT tuk (Medium – Chain triglycerid), guma guar, prírodná a prírodne identická aróma, kakaový extrakt, vitamínový a minerálny premix (fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, fosforečnan horečnatý, kyselina askorbová (vitamín C), glukonát zinočnatý, fosforečnan železitý, glukonát manganatý, tokoferol acetát (vitamín E), nikotínamid, seleničitan sodný, glukonát meďnatý 1 %, retinol acetát (vitamín A), pantotenát vápenatý (vitamín B5), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), tiamín nitrát (vitamín B1), cholekalciferol (vitamín D3), ribofl avín (vitamín B2), kyanokobalamín (vitamín B12), chlorid chromitý, kyselina listová, molybdénan sodný, biotín, chloridy).

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Denná dávka Whey Gainer Actions je 50 g (1 odmerka) 1 – 2-krát denne, medzi dávkami by mal byť odstup minimálne 2 hodiny.
Spôsob použitia: Whey Gainer ACTIONS® určený pre prípravu kokteilov - produkt má plnú chuť v prípade, že pri jeho príprave postupujete nasledovne: Vložte 50g (1 odmerka) prášku do šejkra naplneného 2dcl pitnej vody (bez obsahu oxidu uhličitého) a pomaly dôkladne rozmiešajte. Nechajte stáť asi 2 minúty, pridajte ešte 1dcl až 2dcl pitnej vody a potom domiešajte.
Pre prípravu kokteilov môžete použiť aj mlieko v objeme 3dcl – odporúčame UHT (trvanlivé) s obsahom 2 % mliečneho tuku. V tomto prípade však počítajte s tým, že plnšia chuť je docielená zmenou obsahu živín a energie. Miesto mlieka môžete pred mixovaním pridať 1 porciu, teda asi 1dcl (zmrzlinársku naberačku) kvalitnej zmrzliny. Chutný a vysoko hodnotný energetický nápoj získate, pokiaľ do 1 porcie kokteilu pripraveného s použitím mlieka, pridáte 1/2 banánu. Takto zhotovený kokteil má dvojnásobnú energetickú hodnotu ako základný, pripravený z 50g prášku a 3dcl vody!

UPOZORNENIE
Prípravok nie je určený pre deti. Nevhodný pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Whey Gainer ACTIONS® nie je vhodný ako náhrada obvyklých pokrmov v priebehu redukčných diét a "rysovania postavy"! Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

NEŽIADUCE ÚČINKY A KONTRAINDIKÁCIE
Podľa lekárskych poznatkov dostupných v súčasnosti, nemá prípravok žiadne nežiaduce účinky a kontraindikácie.

Ďalšie informácie

SKU (kód) AMST0025
EAN (čiarový kód) nedostupné
Výrobca Aminostar
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

Často hľadané výrazy

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!