Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AMINOSTAR - Anabolic Booster 180kps + Nitric Oxide 120kps

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 46,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

AMINOSTAR - Anabolic Booster 180kps + Nitric Oxide 120kps

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

Anabolic Booster - Účinný anabolizér pre svalový rast

ZÁKLADNÉ INFO
Veľmi silný anabolizér podporujúci produkciu vlastného testosterónu. Je vhodný pre silových a vytrvalostných športovcov. Špeciálna kombinácia veľmi účinných testosterónových boosterov (posilňovačov) Tribulus Terrestris, ZMA, ALC a L-Arginin zaručuje maximálny nárast čistej svalovej hmoty, sily, fyzickej výkonnosti a rýchlejšej regenerácie.

  • podporuje svalový rast, rozvoj sily, vytrvalosti
  • zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť
  • zvyšuje prirodzenú hladinu testosterónu
  • prispieva k rýchlej a hlbokej regenerácii

BALENIE
180 kapsúl

ZLOŽENIE
Extrakt Tribulus Terrestris, ALC (Acetyl L-Carnitine), L-Arginin, ZMA (aspartát horečnatý, monomethionin aspartát zinočnatý, pyridoxín HCl (vitamín B6)), L-Ornithin, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivá: oxid titaničitý, azorubín, košenilová červeň, žltá SY, tartrazín), protihrudkujúce látky: stearát horečnatý a oxid horečnatý.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Základná denná dávka je 6 kapsúl pred spaním.

UPOZORNENIE
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom! Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

NEŽIADUCE ÚČINKY A KONTRAINDIKÁCIE
Podľa lekárskych poznatkov dostupných v súčasnosti, nemá prípravok žiadne nežiaduce účinky a kontraindikácie.Nitric Oxide - Na zvýšenie svalovej sily, urýchlenie regenerácie a nárast svalovej hmoty

ZÁKLADNÉ INFO
Aminostar vyvinul prípravok Nitric Oxide. Nitric Oxide (NO – oxid dusnatý) je molekula, ktorá vie regulovať krvný tok v celom tele. Uvoľňuje a rozširuje cievy, čím dodáva viac kyslíka a potrebných živín pre kostrové svalstvo. Svaly naberajú na objeme a disponujú väčšou schopnosťou rýchlejšej regenerácie. Zdrojom NO je aminokyselina L-Arginin.

  • zlepšuje prenos kyslíku k svalom
  • zvyšuje objem svalov a absolútnu silu
  • urýchľuje regeneráciu

BALENIE
120 kapsúl

ZLOŽENIE
Arginin Alpha-ketoglutarát, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivá: oxid titaničitý, azorubín, košenilová červeň, Sunset Yellow, tartrazín), protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearát horečnatý.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Denná dávka (6 kapsúl) sa rozdeľuje na 3 kapsuly ráno nalačno a 3 kapsuly asi 30 minút pred tréningom.

UPOZORNENIE
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 oC. Chráňte pred mrazom! Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

Upozornenie pre registrovaných športovcov: Konzultujte užívanie preparátu so svojim športovým lekárom. Prípravok nie je vhodné kombinovať s prípravkami obsahujúcimi kofeín. Neodporúčame užívanie ľuďom s problémami s krvným tlakom a s cukrovkou.

NEŽIADUCE ÚČINKY A KONTRAINDIKÁCIE
Podľa lekárskych poznatkov dostupných v súčasnosti, nemá prípravok žiadne nežiaduce účinky a kontraindikácie.

Ďalšie informácie

SKU (kód) AMST0031
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca Aminostar
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').