Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AMINOSTAR - XPOWER FLASH XT Isotonic Energy Drink 500g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships tomorrow if ordered in the next 11 hours and 59 minutes!

€ 7,70

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

* Povinne vyplnené polia

€ 7,70

AMINOSTAR - XPOWER FLASH XT Isotonic Energy Drink 500g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

Xpower™ Just feel it!

ZÁKLADNÉ INFO
Predstavujeme vám nový rad výrobkov Xpower™, ktorý je určený predovšetkým pre cyklistiku, atletiku a kolektívne športy. Zoznámte sa s výrobkami radu Xpower – Xpower Flash, Xpower Carbogel, Xpower NoCramp, Tripple Layer Energy Bar a Xpower NonStop Driver. Tieto produkty boli špeciálne vyvinuté na to, aby organizmu dodávali potrebnú energiu pri náročných športových výkonoch. Vďaka jedinečným schopnostiam si určite nájdu svojich priaznivcov z radov rekreačných, ale aj profesionálnych športovcov. Prajeme vám veľa energie pri dosahovaní športových úspechov!

FLASH XT Isotonic Energy Drink – mimoriadny iontový energetický nápoj pre mimoriadny športový výkon! Ideálny pre veľmi náročnú fyzickú aktivitu. Cieľom jeho použitia je kvalitná energizácia organizmu počas výkonu a zabránenie kritickému úbytku hlavných iónov, ku ktorému dochádza v dôsledku silného potenia v priebehu fyzickej záťaže. Starostlivo vybrané zloženie rýchlych a stredne rýchlych sacharidov poskytuje dostatočné množstvo energie nutnej na udržanie vysokého výkonu počas celej doby záťaže. Sacharidy sú dôležité tiež pre ľahký vstup sodíka do svalových buniek a udržanie potrebného objemu plazmy (tekutej časti krvi). FLASH XT Isotonic Energy Drink obsahuje unikátny minerálový komponent NoCramp - spektrum základných katiónov a aniónov potrebných na udržanie optimálnej iónovej rovnováhy. NoCramp chráni športovcov predovšetkým pred svalovými kŕčmi a pred prílišným poklesom krvného tlaku.
  • zabezpečuje dostatočný prísun energie pre organizmus v priebehu výkonu
  • prispieva k udržaniu optimálnej iontovej rovnováhy
  • chráni pred svalovými kŕčmi
  • zabraňuje prílišnému poklesu krvného tlaku

BALENIE
500 g

ZLOŽENIE
Sacharóza, maltodextrín, glukóza, laktát vápenatý, citronan sodný, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citronan horečnatý, chlorid sodný, aróma, dihydrogénfosforečnan draselný, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, farbivá: tartrazin, košenilová červeň, karmín 20%.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Izotonický nápoj pripravíme rozpustením 40 g prášku v 500 ml vody. Pred výkonom je vhodné vypiť cca 200 ml nápoja. V priebehu výkonu vypite každých 15-20 minút cca 150 ml. Konkrétne dávkovanie závisí od aktuálnej teploty okolia, povahy a dĺžky záťaže.
Hypotonický nápoj pripravíme rozpustením 20 g prášku v 500 ml vody. Vypite ho hlavne v priebehu výkonu kratšieho ako 60 minút, pri ktorom nedochádza k výraznejším stratám tekutín ani ku kritickému vyčerpaniu energetických rezerv, a to 100 ml nápoja každých 10 minút záťaže. V prípade, že ste výkon dokončili mimoriadne vyčerpaní a "odsolení", vypite FLASH® XT ako rýchlu rehydratáciu v objeme 500 – 800 ml v priebehu prvých 2 hodín regenerácie.
Osmolalita nápoja = 286 ± 2 mOs/kg

UPOZORNENIE
Nápoj je určený výhradne pre športovcov! Prípravok nie je vhodný pre diabetikov, tehotné a dojčiace ženy, deti do 12 rokov a osoby trpiace vysokým krvným tlakom a poruchami činnosti ľadvín. Ukladajte mimo dosahu detí, neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nekonzumujte denne viac ako 2 l nápoja a to len v prípade, že absolvujete náročnú fyzickú záťaž, ktorej doba trvania výrazne prekročila 60 minút. Skladujte v suchu pri teplote do +25 °C. Chráňte pred mrazom! Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

NEŽIADUCE ÚČINKY A KONTRAINDIKÁCIE
Podľa lekárskych poznatkov dostupných v súčasnosti, nemá prípravok žiadne nežiaduce účinky a kontraindikácie.

Ďalšie informácie

SKU (kód) AMST0049
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca Aminostar
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!