Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AMINOSTAR - XPOWER FLASH XT Isotonic Energy Drink 500g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships Utorok, júl 27 if ordered in the next 1 day, 21 hours and 6 minutes!

€ 7,70

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

* Povinne vyplnené polia

€ 7,70

AMINOSTAR - XPOWER FLASH XT Isotonic Energy Drink 500g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

Xpower™ Just feel it!

ZÁKLADNÉ INFO
Predstavujeme vám nový rad výrobkov Xpower™, ktorý je určený predovšetkým pre cyklistiku, atletiku a kolektívne športy. Zoznámte sa s výrobkami radu Xpower – Xpower Flash, Xpower Carbogel, Xpower NoCramp, Tripple Layer Energy Bar a Xpower NonStop Driver. Tieto produkty boli špeciálne vyvinuté na to, aby organizmu dodávali potrebnú energiu pri náročných športových výkonoch. Vďaka jedinečným schopnostiam si určite nájdu svojich priaznivcov z radov rekreačných, ale aj profesionálnych športovcov. Prajeme vám veľa energie pri dosahovaní športových úspechov!

FLASH XT Isotonic Energy Drink – mimoriadny iontový energetický nápoj pre mimoriadny športový výkon! Ideálny pre veľmi náročnú fyzickú aktivitu. Cieľom jeho použitia je kvalitná energizácia organizmu počas výkonu a zabránenie kritickému úbytku hlavných iónov, ku ktorému dochádza v dôsledku silného potenia v priebehu fyzickej záťaže. Starostlivo vybrané zloženie rýchlych a stredne rýchlych sacharidov poskytuje dostatočné množstvo energie nutnej na udržanie vysokého výkonu počas celej doby záťaže. Sacharidy sú dôležité tiež pre ľahký vstup sodíka do svalových buniek a udržanie potrebného objemu plazmy (tekutej časti krvi). FLASH XT Isotonic Energy Drink obsahuje unikátny minerálový komponent NoCramp - spektrum základných katiónov a aniónov potrebných na udržanie optimálnej iónovej rovnováhy. NoCramp chráni športovcov predovšetkým pred svalovými kŕčmi a pred prílišným poklesom krvného tlaku.
  • zabezpečuje dostatočný prísun energie pre organizmus v priebehu výkonu
  • prispieva k udržaniu optimálnej iontovej rovnováhy
  • chráni pred svalovými kŕčmi
  • zabraňuje prílišnému poklesu krvného tlaku

BALENIE
500 g

ZLOŽENIE
Sacharóza, maltodextrín, glukóza, laktát vápenatý, citronan sodný, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citronan horečnatý, chlorid sodný, aróma, dihydrogénfosforečnan draselný, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, farbivá: tartrazin, košenilová červeň, karmín 20%.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Izotonický nápoj pripravíme rozpustením 40 g prášku v 500 ml vody. Pred výkonom je vhodné vypiť cca 200 ml nápoja. V priebehu výkonu vypite každých 15-20 minút cca 150 ml. Konkrétne dávkovanie závisí od aktuálnej teploty okolia, povahy a dĺžky záťaže.
Hypotonický nápoj pripravíme rozpustením 20 g prášku v 500 ml vody. Vypite ho hlavne v priebehu výkonu kratšieho ako 60 minút, pri ktorom nedochádza k výraznejším stratám tekutín ani ku kritickému vyčerpaniu energetických rezerv, a to 100 ml nápoja každých 10 minút záťaže. V prípade, že ste výkon dokončili mimoriadne vyčerpaní a "odsolení", vypite FLASH® XT ako rýchlu rehydratáciu v objeme 500 – 800 ml v priebehu prvých 2 hodín regenerácie.
Osmolalita nápoja = 286 ± 2 mOs/kg

UPOZORNENIE
Nápoj je určený výhradne pre športovcov! Prípravok nie je vhodný pre diabetikov, tehotné a dojčiace ženy, deti do 12 rokov a osoby trpiace vysokým krvným tlakom a poruchami činnosti ľadvín. Ukladajte mimo dosahu detí, neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nekonzumujte denne viac ako 2 l nápoja a to len v prípade, že absolvujete náročnú fyzickú záťaž, ktorej doba trvania výrazne prekročila 60 minút. Skladujte v suchu pri teplote do +25 °C. Chráňte pred mrazom! Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

NEŽIADUCE ÚČINKY A KONTRAINDIKÁCIE
Podľa lekárskych poznatkov dostupných v súčasnosti, nemá prípravok žiadne nežiaduce účinky a kontraindikácie.

Ďalšie informácie

SKU (kód) AMST0049
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca Aminostar
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').