Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AONE - Cell Max 1500g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: na otázku / dočasne nedostupné

€ 36,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Potréningová AllinOne formula. CELL MAX je prípravok z kategórie HI - TEC, nahrádzajúci časť stravy športovca.

AONE - Cell Max 1500g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

CELL >MAX je určený na rýchly nárast svalovej hmoty a sily natlačením maximálneho množstva kreatínu, aminokyselín a energie do svalov.

Optimálne pomery použitých živín, ako sú rýchle proteíny a peptidy indukujúce anabolické procesy, pomalé proteíny podporujúce rast svalstva v kľudovej fáze, špeciálne sacharidy, ktoré spolu s pinitolom indukujú sekréciu inzulínu a tým nasýtenie svalov kreatínom, rastlinné extrakty (saponíny), ktoré spolu s inozínom, ribózou, vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami zaručujú maximálnu a dlhodobú anabolizáciu organizmu, vyúsťujúcu v náraste svalovej hmoty a sily.

To znamená, že keď sa okrem Cell Max-u neužíva žiadny iný prípravok, aj tak sa do organizmu dostanú všetky dôležité substráty v optimálnom množstve a pomere. Moderná novovyvinutá receptúra Cell Max-u je zárukou stabilného dlhodobého zásobovania svalových buniek potrebnými živinami. Zaručujú to rýchlo absorbovateľné peptidy ako aj proteíny s predĺženým resorpčným časom, ďalej aminokyseliny, kreatín, taurín, ribóza, inozín. Prípravok má vysoký obsah nepostrádateľných Glutamín peptidov, BCAA (izoleucín, leucín, valín), ako aj všetkých ostatných zložiek, potrebných pre maximálny nárast svaloviny a sily. Zvláštnosťou prípravku je obsah komplexných vysokomolekulárnych sacharidov s vysokým GI (150), ktoré podporujú transport výstavbových substrátov priamo do buniek. Celkové množstvo sacharidov v transportnej základni presne zodpovedá energetickej potrebe optimálneho tréningu.

Multizdrojový komplex proteínov a peptidov s krátkym reťazcom zabezpečuje extrémne rýchly nárast aminokyselín v krvi a stimuluje budovanie telových proteínov.

Sacharidy s dlhým reťazcom s GI nad 150 v kombinácii s pinitolom zabezpečujú hladinu inzulínu dostatočne vysokú na udržanie veľkého množstva kreatínu vo svale.

Metabolizmus nárastu svalovej hmoty je zintenzívnený ribózou, inozínom a rastlinnými extraktmi.

 

BALENIE

1500g, 18 denných dávok, príchuť višňa

 

ZLOŽENIE

komplex proteínov a peptidov s krátkym reťazcom (srvátkový proteínový izolát, vaječné proteíny, sójový proteínový izolát GMO free, hydrolyzát srvátkového proteínu, glutamínové peptidy, hydrolyzát sójového proteínu), sacharidy s dlhým reťazcom (GI 150), d-glukóza (GI 100), kreatín monohydrát, kakao/extrakt z cvikly, taurín, ribóza, inozín, rastlinné extrakty: Garcinia cambogia (HCA), zelený čaj, škorica, pinitol, piperín; citran sodný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), citran draselný, citran vápenatý, citran horečnatý, xantán, aróma, sladidlo (aspartám sodný, acesulfám K), vitamíny (kyselina L-askorbová, nikotínamid, D-alpha-tocopherylacetát, D-pantotenát vápenatý, retinylacetát, tiamínmononitrát, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín, phytomenadión), citran zinočnatý, pyrofosforečnan železitý, síran meďnatý, síran mangánatý, molybdeničitan sodný, chlorid chromitý, jodid draselný, seleničitan sodný

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

40g = 4 polievkové lyžice = 2.5 odmerky/ 200ml odtučneného mlieka alebo vody

 Vo fáze budovania 1/2 dávky (40 g) užívať po tréningu a pred spánkom užiť ďalšiu dávku 40 g. Po fáze budovania má nasledovať 2-mesačná fáza udržiavania, pri ktorej treba užiť priamo po tréningu 40 g CELL MAX. V dňoch bez tréningu vypite tento nápoj 30 minút pred raňajkami.

 

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1067102
EAN (čiarový kód) 8588003546203
Výrobca AONE Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

Často hľadané výrazy

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!