Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AONE NUTRITION - AONE WHEY PRO ANABOL (75%), 900g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships Utorok, apríl 23 if ordered in the next 2 days, 4 hours and 19 minutes!

€ 25,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

* Povinne vyplnené polia

€ 25,90

AONE NUTRITION - AONE WHEY PRO ANABOL (75%), 900g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

WHEY PRO ANABOL je vyvinutý pre zvýšenie efektivity tréningu. Využíva vlastnosti srvátkových proteínov ako silných iniciátorov anabolických procesov, kazeínu chrániaceho svalové bunky pred katabolickou deštrukciou počas námahy, a L-glycínu ako stimulátora tvorby telu vlastného kreatínu a mobilizátora energetických glykogénových zdrojov.

  • anabolizácia organizmu
  • ochrana svalovej hmoty pri námahe
  • energizácia svalovej bunky
  • podporné vitamíny


ZÁKLADNÉ INFO
WHEY PRO ANABOL je výsledkom dlhodobého vývoja našej firmy zameraného na maximálnu funkčnosť prípravkov. Nároční profesionálni športovci vyžadujú v dnešnej dobe od špičkových produktov nielen dobrú chuť, ale predovšetkým dosiahnutie kľúčových parametrov pre optimálnu funkčnosť preparátu a vysokú biologickú hodnotu, zabezpečujúcich, že aj pri potrebných vysokých dávkach nenastane zaťaženie organizmu škodlivými nefrotoxickými látkami. Navyše je pri naštartovanom anabolickom metabolizme dôležité udržať dlhší čas vysokú hladinu aminokyselín potrebných pre výstavbu proteínov, a nielen 60 minút, ako pri bežnom čistom srvátkovom proteíne. Toto všetko ponúka Whey Pro Anabol, preparát vyrobený z najkvalitnejších mliečnych bielkovín s minimálnym obsahom tuku a sacharidov. Suroviny použité pri výrobe nie sú tepelne denaturované, a preto pôsobia maximálne efektívne. Pomer bielkovín v prípravku je formulovaný ako ideálna bielkovina (biologická hodnota - biological value - BV podľa americkej stupnice dosahuje 140). Pomer rýchlych a pomalých bielkovín je v pomere 3:1. Rýchle bielkoviny zo srvátky (α- laktaalbumín, β-laktaglobulín) vo forme srvátkového izolátu (CFMI) a mikrofitrovaného srvátkového koncentrátu (WPC) sa v priebehu 30 min. po užití dostanú do svalov a uvedú telo do anabolického stavu. V ďalšej fáze sa dostávajú do krvného obehu zložky ďalších mliečnych bielkovín (imunoglobulín, transferín). V poslednej fáze sa dostanú do obehu kazeínové bielkoviny. Toto unikátne zloženie zabezpečuje po dobu 3-4 hod. konštantné zásobenie svalov aminokyselinami, čo je výhodou oproti čisto srvátkovým prípravkom, ktoré sa do 1 hod po užití vstrebajú a pri vyššom dávkovaní zaťažujú vnútorné orgány. Vďaka pozorne vybranému zloženiu bielkovinových zdrojov bol u prípravku dosiahnutý extrémne vysoký podiel aminokyselín s rozvetvenými reťazcami (BCAA) 21,7% a podiel kyseliny glutámovej 17,4%. Takýto vysoký podiel najdôležitejších aminokyselín potrebných pre stavbu svalov bol doposiaľ zriedkavý. Nedostatok proteínov počas intenzívneho tréningu môže viesť k zvýšenému katabolizmu proteínov a nepriaznivo ovplyvniť výsledky. Dopĺňanie s adekvátnym množstvom vysokokvalitných proteínov je kľúčové pre pozitívnu dusíkovú bilanciu.

BALENIE
900 g, 3000 g
Balenie 3000 g obsahuje 2 sáčky 750 g v príchuti čokoláda a po jednom sáčku 750 g jahoda a vanilka!

ZLOŽENIE
nutričné hodnoty na 30 g: 22,5 g proteíny, 1,8 g sacharidy, 1,8 g tuky; srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncenrát, kazeinát vápenatý, mliečny bielkovinový koncentrát, kakao/cvikla, guar, xantán, aróma, sladidlo (Na-cyklamát, Na-sacharinát, neohesperidin), vitamíny 30% OVD: kyselina askorbová, nikotínamid, dl-alfa-tokoferylacetát, cd-pantotenát vápenatý, tiaminmononitrát, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina folová, biotín, kcyanokobalamín), lecitín.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
25 g = 3 polievkové lyžice rozmiešať v 200 ml vody. Najvhodnejšie po prebudení, cca 1 hodinu pred tréningom a do 20 min po tréningu. V prípade potreby i počas dňa.

UPOZORNENIE
Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste, dobre uzavreté. Prípravok nie je určený na redukciu nadváhy. Pred užívaním prípravku sa poraďte so svojím športovým lekárom. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 10621100
EAN (čiarový kód) nedostupné
Výrobca AONE Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!