Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AONE NUTRITION - EXTRAPEP HD, 600g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: na objednávku

€ 38,50

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Čisté hydrolyzované krátke srvátkové peptidy, o 80% účinnejšie ako voľné aminokyseliny. High - Tech prípravok s optimálnymi regeneračnými vlastnosťami pre najnáročnejších. Bez Aspartámu!

AONE NUTRITION - EXTRAPEP HD, 600g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO
EXTRAPEP HD je najúčinnejší srvátkový hydrolyzát na slovenskom a českom trhu od roku 2005. Je vyrábaný podľa patentovanej nemeckej technológie. Extrapep HD je komlexný hydrolyzát krátkych srvátkových peptidov (SCWP - Short Chain Whey Peptides) formulovaný pre extrémnu anabolizáciu, rýchlu regeneráciu, maximálnu výkonnosť a vitalitu. Po užití sa SCWP rýchlo prejavia zvýšením obsahu aminokyselín v krvi. Stimuláciou anabolických procesov pripravia organizmus na extrémny výkon. Počas zaťaže sú schopné kryť energetickú spotrebu organizmu, čím minimalizujú katabolizmus vlastných svalových bielkovín. EXTRAPEP HD je určený pre profesionálov s najvyššími požiadavkami.

High - Tech prípravok s optimálnymi regeneračnými vlastnosťami pre najnáročnejších. Zložený je z krátkych srvátkových peptidov (SCP - short chain peptides), získaných technológiou iónovej výmeny a cielenej enzymatickej hydrolýzy. SCWP sú bioaktívne, to zmamená, že dokážu pozitívne ovplyvňovať orgnizmus. SCP dokážu počas extrémneho výkonu zmierniť katabolizmus vlastných telových proteínov a peptidov (hormóny, protilátky atď.), podieľajúcich sa na regulačných a obranných procesoch v organizme, a dokážu čiastočne zásobovať organizmus energiou po vyčerpaní glykogénových zásob. Po výkone sú SCP optimálnym stavebným materiálom pre anabolicko regeneračné procesy. Hydrolyzované peptidy sú bez energeticky a časovo náročného trávenia v zažívacom trakte priamo resorbované organizmom a okamžite zabudované.

EXTRAPEP HD je až 3x účinnejší ako proteínové prípravky a až o 80% účinnejší ako voľné aminokyseliny.

EXTRAPEP HD je preto najhodnotnejší peptidový substrát dostupný na trhu. Prípravok je teda určený na budovanie a regeneráciu organizmu pročas a po extrémnom výkone (športový výkon, telesné a duševné pracovné nasadenie, rekonvalescencia po chorobách). Pri pravidelnom užívaní EXTRAPEP-u HD dochádza k posilneniu imunity a zvýšeniu mentálnej vyrovnanosti.

  • okamžitá resorpcia bez potreby trávenia
  • okamžité naštartovanie anabolických procesov
  • maximálna dusíková bilancia vďaka stupňu hydrolýzy (22-24)
  • maximálna regenerácia po výkone
  • maximálnalna ochrana pred katabolizmom
  • vynovené zloženie - BEZ Aspartámu!BALENIE
600 g

ZLOŽENIE
srvátkový peptón, aróma, kakao, guarová guma, inulín, sladidlá (steviol glykozidy, acesulfám draselný K)
Výživová hodnota 30 g prípravku (d.d.#) Energia 103,5 kcal / 431 kJ Bielkoviny 22,2 g Sacharidy 1,2 g Tuky 0,9 g Aminokyseliny mg / 100 g prípravku Alanín 3510 Arginín** 1910 Cysteín 1700 Fenylalanín* 2210 Glycín 1310 Histidín** 1200 Izoleucín* 4550 Kyselina asparágová 7700 Kyselina glutámová 12600 Leucín* 7410 Lyzín* 6320 Metionín* 1200 Prolín 4280 Serín 4820 Treonín* 5000 Tryptofán* 1710 Tyrozín 2110 Valín* 4100 *esenciálne aminokyseliny, **semiesenciálne aminokyseliny, #d.d. - denná dávka

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
30g / deň, najlepšie rozložiť na 3 dávky na lačno, po cvičení a večer. Zvlášť vhodný pre rýchlu regeneráciu medzi športovými výkonmi.

UPOZORNENIE
Upozornenie: Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1062101
EAN (čiarový kód) 8588003546074
Výrobca AONE Nutrition
Príchuť čokoláda
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!