Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AONE NUTRITION - HI-TEN PROFESSIONAL PROTEIN 900g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships Utorok, jún 18 if ordered in the next 23 hours and 17 minutes!

€ 27,95

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

* Povinne vyplnené polia

€ 27,95

AONE NUTRITION - HI-TEN PROFESSIONAL PROTEIN 900g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO
HI-TEN Professional 80%-tná proteínovo - peptidová (hydrolyzátová) zmes pre najnáročnejších, zložená z 10 vysoko hodnotných zdrojov proteínov a hydrolyzovaných peptidov, vyvinutá pre maximalizáciu ananabolicakého stavu a ochranu organizmu pred katabolizmom. Využíva vlastnosti rýchlych srvátkových proteínov a peptidov ako iniciátorov anabolických procesov a zmesy pomalších proteínov s postupnou dobou resorbcie ako zdroj aminokyselín chrániacich dlhodobo svalové bunky pred katabolizmom. Tráviace enzýmy znásobujú účinok prípravku.

HI-TEN Professional je extrémne anabolicko antikatabolická proteinovo peptidická matrix zložená z desiatich vysoko hodnotnch zdrojov proteínov a proteínových hydrolyzátov. Zabezpečuje okmažité naštartovanie anabolických procesov, po ktorom nasleduje dlhodobá fáza, počas ktorej nasleduje konštantné zásobovanie aminokyselinami vedúce k rastu svalov a sily. Iba HI-TEN Professional obsahuje sofistikovanú zmes s vysokým obsahom glutamínových peptidov a BCAA dodávajúcich v priebehu viac hodín dostatok L-glutaminu a BCAA pre stabilizáciu svalového rastu. Aminokyselina L-Glutamín je kľúčová zložka schopná optimizovať podmienky pre proteínovú syntézu vo svalových bunkách.
Ihneď po užití krátke peptidy naštartujú a rýchle proteíny stabilzujú anabolický metabolizmus v priebehu prvých 60 minút po užití prípravku. Po stabilzácii anabolického metabolizmu nastupujú pomalšie proteíny v prípravku, ktoré dodávajú aminokyseliny potrebné pre rast svalov, ktorý sa odohráva v zvyšnej fáze, ktorá trvá 6 až 8 hodín. Aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (BCAA), L-Glutamín, vitamíny a sotisfikovaná zmes tráviacich enzýmov zosilňujú anabolický efekt prípravku HI-TEN Professional.

HI-TEN Professional spája optimálne podmienky pre budovanie svalovej hmoty s extrémne vysokou biologickou hodnotou BV 150 (podľa americkej hodnotiacej škály). Takáto biologická hodnota zaručuje vysokú mieru využitia prijímaných bielkovín na výstavbu svalovej hmoty a minimalizuje zaťaženie organizmu látkami poškodzujúcimi obličky.
  • 10 vysokohodnotných druhov proteínov a hydrolyzátov s rôznym tráviacim pomerom
  • viac ako 17.000 mg BCAA
  • viac ako 27.500 mg Glutamínu & glutamínových prekurzorov
  • jedna dávka obsahuje viac ako 10.000 mg hydrolyzovaných peptidov
  • tráviace enzýmy
  • komplexná vitaminovo-minerálová zmes
  • vysoká funkcionalita – dlhodobý anabolický stav!
  • efektívny nárast svalovej hmoty
  • rýchly nábeh do dlhodobého anabolizmu

BALENIE
900 g, 3000 g

ZLOŽENIE
Srvátkový proteín a srvátkový hydrolyzát, sójový izolát a sójový hydrolyzát, gluténový proteín, glutamínové peptidy, vaječný proteín (bielok aj žĺtok), kazeinát vápenatý, hydrolyzát ryžového proteínu, kakao, extrakt z červenej cvikle (farbivo), L-glycin, xanthan, ochucovadlá (prírodné a prírodne identické), lecitín, sladidlá (aspartam sodný, acesulfam-K), vitamínová zmes (kyselina askorbová, nikotin amid, d-alpha-tocopherol acetát, Ca-d-pantothenát, thyamín mononitrát, riboflavín, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, biotín, kyanokobalamín), oxid kremičitý, rastlinné enzýmy (bromelain, papain)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
25 g (3 polievkové lyžice) rozmiešať v 200 ml odtučneného mlieka alebo vody. Užite 2-3 dávky denne, hlavne po tréningu a ako nočný proteín.

UPOZORNENIE
Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 10621020
EAN (čiarový kód) nedostupné
Výrobca AONE Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!