Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AONE - Stamimax Energy 1200g - energetický pitný režim potrebný pre výkon

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 3 dní

Ships tomorrow if ordered in the next 4 hours and 56 minutes!

€ 19,95

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Energetický nápoj novej generácie s výnimočnými vlastnosťami.

* Povinne vyplnené polia

€ 19,95

AONE - Stamimax Energy 1200g - energetický pitný režim potrebný pre výkon

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

AONE Stamimax Energy 1200g - energetický pitný režim potrebný pre výkon, s minerálmi.

AONE Stamimax Energy je energetický nápoj novej generácie s výnimočnými vlastnosťami. Použitý komplex sacharidov, obsahujúci vysokomolekulárny enzymaticky modifikovaný derivát škrobu, špeciálne vyvinutý pre potreby špičkových športovcov, je 10 x hypotonickejší ako glukóza.

AONE Stamimax Energy je energetický nápoj novej generácie s výnimočnými vlastnosťami. Použitý komplex sacharidov, obsahujúci vysokomolekulárny enzymaticky modifikovaný derivát škrobu, špeciálne vyvinutý pre potreby špičkových športovcov, je 10 x hypotonickejší ako glukóza.

Produkt je extrémne nízkoosmotický, čo v praxi znamená podstatne rýchlejšie vstrebanie a využitie oproti bežným sacharidom (glukóza, dextróza, maltodextrín). S výrazne kratšou dobou zotrvania v žalúdku ako dextróza / glukóza a minimálnou záťažou tráviaceho traktu patrí táto špeciálna zmes medzi najmodernejšie a najúčinnejšie energetické prípravky. 10%-ný roztok STAMIMAXU má osmolaritu 24, čo je 10 x menej ako bežne používané preparáty. Toto je výhoda oproti energetickým gélom a tyčinkám (okamžite využiteľná energia bez potreby trávenia a bez rizika zaťaženia tráviaceho traktu).

Vo vytrvalostných športoch sa Stamimax Energy perfektne hodí na zásobenie sacharidmi počas zaťaženia a k čo najrýchlejšej regenerácii po zaťažení. V silovom a rýchlostnom športe je považovaný za ideálny transportný systém pre kreatín a aminokyseliny, ktorý umožňuje „vtiahnutie“ výstavbových substrátov do svalových buniek.

 

BALENIE

1200g = cca 33 dávok

 

ZLOŽENIE

Enzymaticky modifikovaný sachridový hydrolyzát, (vysokomolekulárny/ extrémne nízka osmolarita), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, uhličitan sodný, citran draselný, citran horečnatý, citran draselný, citran vápenatý), aróma, sladidlá (cyklamát sodný, sacharinát sodný, aspartam), farbivá (E 110, E 122, E151).

Nutričné hodnoty na 100g: Energia 389 kcal / 1617 kJ, HMWC ( sacharidy s vyokou molekulárnou hmotnosťou ) 90g, Draslík K 135mg, Sodík Na 300mg, Horčík Mg 50mg, Vápnik Ca 25mg

Etiketa: AONE_Stamimax_Energy_1200g.pdf

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

35g / 500 ml vody

Silové a rýchlostné športy: Jednu porciu užiť bezprostredne pred výkonom. Športovci, ktorí trénujú dlhšie ako jednu hodinu, majú užiť druhú porciu počas tréningu, aby stabilizovali svoju tréningovú energiu.

Vytrvalostné športy: Prípravok sa perfektne hodí ne sacharidovú saturáciu pred pretekami a na doplnenie energie počas výkonu. Ak trvá tréningové zaťaženie dlhšie ako 1 hodinu, je vhodné užiť počas výkonu každú hodinu 70 g v 1 l vody. Po ukončení výkonu užiť dávku STAMIMAX AMINO ENEGY na čo najrýchlejšiu regeneráciu.

 

UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1065103
EAN (čiarový kód) 8588003546111
Výrobca AONE Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!

Nové produkty