Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

BioTech USA - Brutal Muscle On 2270 g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships tomorrow if ordered in the next 12 hours and 16 minutes!

€ 51,75

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Bielkovina alebo proteín, volaj ich, ako chceš. Avšak jedno je celkom isté: ak športuješ, sú nevyhnutné pre teba. Každý si už zapamätal úlohu. Pre športovcov bielkoviny z mliečnej srvátky sú nepostrádateľné a najideálnejšie. Bez bielkovín trénovať je také, ako bez kopačiek hrať futbal. Ak niečo funguje, tak to používaj, preto samozrejme aj my ti ponúkame to najlepšie.
► Všetky produkty značky BioTech USA

* Povinne vyplnené polia

€ 51,75

BioTech USA - Brutal Muscle On 2270 g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

Bielkovina alebo proteín, volaj ich, ako chceš. Avšak jedno je celkom isté: ak športuješ, sú nevyhnutné pre teba. Každý si už zapamätal úlohu. Pre športovcov bielkoviny z mliečnej srvátky sú nepostrádateľné a najideálnejšie. Bez bielkovín trénovať je také, ako bez kopačiek hrať futbal. Ak niečo funguje, tak to používaj, preto samozrejme aj my ti ponúkame to najlepšie.

ZÁKLADNÉ INFO:
Mliečnu srvátku 100% čistoty, bez kompromisov. Svaly k vývoju potrebujú bielkoviny. Toto už veľmi dávno vieme. Ale aj to, že pre kulturistov najideálnejšou sú bielkoviny z mliečnej srvátky. Keď si zostavíš svoje menu z výživových doplnkov, nemože sa stať, aby nebol na ňom Muscle On. Samozrejme možeme pridať aj Glutamín, a BCAA (aminokyseliny s rozvetveným uhľovodíkovým reťazcom), aby sme vytvorili najlepšie možné zloženie, ale toto je skôr samozrejmosťou.

Bielkovina z mliečnej srvátky - najdôležitejší doplnok pre športovcov sa vyrába prakticky z odpadu. Mliečna srvátka je vedľajším produktom výroby syrov, ktorý dávnejšie jednoducho vyhodili. Nepovažujeme za správne, že skoro každý vyrába bielkoviny z odpadu . Ako by sme vedeli kľudne spať, keď ty makáš do roztrhania kvôli úspechu, a my ti k tomu nepriložíme najkvalitnejší výrobok. Nemusíš mať obavy, stojíme pri tebe aj teraz. Našli sme jednu farmu v USA, v Minneapolise, kde chovajú 10.000 kusov výborného dobytka. Celá farma zodpovedá extrémne prísnym hygienickým predpisom. Odtiaľ denne dovážajú mlieko do našich laboratórií, kde z neho vyrábame - v procesoch farmaceutickej čistoty-, krištáľovo čistú bielkovinu z mliečnej srvátky. Použitím postupov ultrafiltrácie a mikrofiltrácie sme vyrobili tento proteín, ktorý obsahuje aj koncentrát aj izolát z mliečnej srvátky. Sledujeme všetky výrobné procesy od začiatkov. Všetko nepretržite kontrolujeme, aby výborná kvalita nebola ani náhodou naštrbená.
Zvyčajne hovoria, že nezaujíma ma chuť, hlavné je, aby to fungovalo. Nuž samozrejme toto nie je tak. Ideálne by bolo, aby bezchybný proteín mal aj dokonalú chuť. Muscle On je proteínový výrobok najlepšej chuti. Použitím kvalitných surovín sa nám podarilo dosiahnuť podstatne lepšiu chuť, ako hocikomu inému. Sme si v tom istý, že ak tento základný doplnok má skvelú chuť, tak aj ty oveľa radšej budeš z nej konzumovať každý deň minimálne 2-3 dávky. Prečo by si vybral niečo iné, ak dokonalé zloženie sa spája s dokonalou chuťou? Odteraz tvoj proteínový turmix bude pre teba ozajstnou chutnou odmenou. Možno na okamih budeš cítiť tak, ako keby si pil ozajstný "podvodnícky koktail“.
Ak si vyberieš Muscle On proteín, vyberieš si jednu znajvyspelejších bielkovín z mliečnej srvátky, ktoré sú zárukou trvalého a kvalitného rastu svalovej hmoty. Je celkom isté, že taký kvalitný výrobok za takú výhodnú cenu nikde inde nenájdeš. Buď brutálny a používaj Muscle On proteín !

BALENIE:
2270 g

PRÍCHUTE:
čučoriedka-jugurt, citrón-jogurt, stracciatella, pistácia, čokoláda, vanilka, jahoda


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:
 Zmiešajte jednu odmerku (30g) prípravku s 300 ml beztukového mlieka alebo vody. Odporúča sa užívať 1-3 dávky denne (po tréningu, medzi jedlami/večer).

ZLOŽENIE:
Protein, Brutal Muscle On

UPOZORNENIE:
Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) BTN0016
EAN (čiarový kód) 5999500535035
Výrobca BioTech USA
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!