Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Garmin ANT+ Adapter pre iPhone

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: dodanie 2-5 dní

€ 44,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Garmin ANT + adaptér umožňuje pripojenie a použitie dostupných športových snímačov od spoločnosti Garmin - hrudný pás (puzlomer) , footpod (nožný snímač) alebo snímač GSC 10 pre rýchlosť a kadenciu na bicykli.

Garmin ANT+ Adapter pre iPhone

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Detaily

Popis produktu:

Premeňte svoj iPhone na užitočný nástroj pre vaše aktivity. 

Hlavné prednosti
Garmin ANT + adaptér umožňuje pripojenie a použitie dostupných športových snímačov od spoločnosti Garmin - hrudný pás (puzlomer) , footpod (nožný snímač) alebo snímač GSC 10 pre rýchlosť a kadenciu na bicykli. 

ANT+ adapter pre iPhone
Prepojenie a použitie zabezpečuje Garmin Fit aplikácia pre iPhone, dostupná na AppStore spoločnosti Apple. Po rýchlom úvodnom nastavení profilu a spárovaní dostupných snímačov je váš iPhone a Garmin Fit™ aplikácia pripravená na použitie. Aplikácia dokáže o.i. aktívne využívať integrovaný GPS prijímač a zabezpečiť tak (vonku) zobrazenie a záznam rýchlosti, vzdialenosti, nadmorskej výšky, polohy a iné vyplývajúce hodnoty. Táto aplikácia vyžaduje IOS 4.0 a vyššie a podporuje zariadenia od IPhone 3Gs vyššie, IPad a IPod Touch s príslušným IOS. Aplikácia má cca 3,7 MB a v aktuálnej verzii 1.1 nemá ešte podporu slovenčiny. Najjednoduchším spôsobom je inštalácia priamo v telefóne. Cez appstore stačí vyhľadať reťazec garmin fit a ponúkne sa príslušná aplikácia. Nasleduje klasický spôsob zakúpenia a inštalácie. 

Pripojené voliteľné snímače umožnia sledovať srdcovú aktivitu (pulzomer), rýchlosť a vzdialenosť pri behu na páse alebo v hale (footpod) prípadne rýchlosť a kadenciu šliapania na bicykli (GSC 10). Po výbere vhodných snímačov ste pripravený prijať nové výzvy a dotiahnuť tak váš tréning na ďalšiu úroveň. 

Inštalácia a konfigurácia aplikácie Garmin Fit na Apple Iphone

Podrobnosti k inštalácií spojené s názornou ukážkou nájdete na uvedenom odkaze ako dokument pre zobrazenie / stiahnutie > > > > > > > > Prípadne si môžete zobraziť / stiahnuť používateľskú príručku pre Garmin ANT+ Adapter pre iPhone na uvedenom odkaze > > > > > > > > 

ANT+ pre Android smartfóny
Náš ANT+ adaptér síce nie je kompatibilný so žiadny Android telefónom, ale túto technológiu a teda možnosť pripojenia snímačov nájdete vo vybratých kompatibilných telefónoch, ktoré majú ANT+ rozhranie integrované od výroby. Zoznam takýchto telefónov nájdete aj na uvedenom odkaze > > > > > > > prípadne kontaktujte našu zákaznícku linku podpory na 0800 135 000 

Analýza príprava aktivít v PC/MAC
Získané údaje sú pripravené na ešte podrobnejšiu analýzu vo vašom počítači. O kvalitnú "expertízu" sa postará bezplatný nástroj, dostupný na odkaze connect.garmin.com Po vytvorení účtu si môžete vaše aktivity priamo zdieľať z vášho iPhone a mať tak jednoducho synchronizované aktivity. Garmin Connect je on-line aplikácia Garmin Connect pre rozšírenú analýzu a zobrazenie v prostredí internetu. Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát. 

Používateľská príručka: 
ANT Adapter pre iPhone pouzivatelska prirucka.pdf

Inštalácia a použitie: 
Inštalácia a konfigurácia aplikácie Garmin Fit s iPhone.pdf

Ďalšie informácie

SKU (kód) 010-11786-00
EAN (čiarový kód) 753759981440
Výrobca Garmin
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

Často hľadané výrazy

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!