Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Garmin ANT+ Adapter pre iPhone

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: dodanie 2-5 dní

€ 44,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Garmin ANT + adaptér umožňuje pripojenie a použitie dostupných športových snímačov od spoločnosti Garmin - hrudný pás (puzlomer) , footpod (nožný snímač) alebo snímač GSC 10 pre rýchlosť a kadenciu na bicykli.

Garmin ANT+ Adapter pre iPhone

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Detaily

Popis produktu:

Premeňte svoj iPhone na užitočný nástroj pre vaše aktivity. 

Hlavné prednosti
Garmin ANT + adaptér umožňuje pripojenie a použitie dostupných športových snímačov od spoločnosti Garmin - hrudný pás (puzlomer) , footpod (nožný snímač) alebo snímač GSC 10 pre rýchlosť a kadenciu na bicykli. 

ANT+ adapter pre iPhone
Prepojenie a použitie zabezpečuje Garmin Fit aplikácia pre iPhone, dostupná na AppStore spoločnosti Apple. Po rýchlom úvodnom nastavení profilu a spárovaní dostupných snímačov je váš iPhone a Garmin Fit™ aplikácia pripravená na použitie. Aplikácia dokáže o.i. aktívne využívať integrovaný GPS prijímač a zabezpečiť tak (vonku) zobrazenie a záznam rýchlosti, vzdialenosti, nadmorskej výšky, polohy a iné vyplývajúce hodnoty. Táto aplikácia vyžaduje IOS 4.0 a vyššie a podporuje zariadenia od IPhone 3Gs vyššie, IPad a IPod Touch s príslušným IOS. Aplikácia má cca 3,7 MB a v aktuálnej verzii 1.1 nemá ešte podporu slovenčiny. Najjednoduchším spôsobom je inštalácia priamo v telefóne. Cez appstore stačí vyhľadať reťazec garmin fit a ponúkne sa príslušná aplikácia. Nasleduje klasický spôsob zakúpenia a inštalácie. 

Pripojené voliteľné snímače umožnia sledovať srdcovú aktivitu (pulzomer), rýchlosť a vzdialenosť pri behu na páse alebo v hale (footpod) prípadne rýchlosť a kadenciu šliapania na bicykli (GSC 10). Po výbere vhodných snímačov ste pripravený prijať nové výzvy a dotiahnuť tak váš tréning na ďalšiu úroveň. 

Inštalácia a konfigurácia aplikácie Garmin Fit na Apple Iphone

Podrobnosti k inštalácií spojené s názornou ukážkou nájdete na uvedenom odkaze ako dokument pre zobrazenie / stiahnutie > > > > > > > > Prípadne si môžete zobraziť / stiahnuť používateľskú príručku pre Garmin ANT+ Adapter pre iPhone na uvedenom odkaze > > > > > > > > 

ANT+ pre Android smartfóny
Náš ANT+ adaptér síce nie je kompatibilný so žiadny Android telefónom, ale túto technológiu a teda možnosť pripojenia snímačov nájdete vo vybratých kompatibilných telefónoch, ktoré majú ANT+ rozhranie integrované od výroby. Zoznam takýchto telefónov nájdete aj na uvedenom odkaze > > > > > > > prípadne kontaktujte našu zákaznícku linku podpory na 0800 135 000 

Analýza príprava aktivít v PC/MAC
Získané údaje sú pripravené na ešte podrobnejšiu analýzu vo vašom počítači. O kvalitnú "expertízu" sa postará bezplatný nástroj, dostupný na odkaze connect.garmin.com Po vytvorení účtu si môžete vaše aktivity priamo zdieľať z vášho iPhone a mať tak jednoducho synchronizované aktivity. Garmin Connect je on-line aplikácia Garmin Connect pre rozšírenú analýzu a zobrazenie v prostredí internetu. Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát. 

Používateľská príručka: 
ANT Adapter pre iPhone pouzivatelska prirucka.pdf

Inštalácia a použitie: 
Inštalácia a konfigurácia aplikácie Garmin Fit s iPhone.pdf

Ďalšie informácie

SKU (kód) 010-11786-00
EAN (čiarový kód) 753759981440
Výrobca Garmin
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').