Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Gél na kĺby s dávkovačom Hamaviss 500 ml

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: dočasne nedostupné

Ships Pondelok, máj 27 if ordered in the next 8 hours and 27 minutes!

€ 39,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Hamaviss Gél na kĺbové spojenia je kvalitný a unikátny gél nielen pre bolestivé kĺby.

Gél na kĺby s dávkovačom Hamaviss 500 ml je kvalitný a unikátny gél nielen pre bolestivé kĺby.

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Hamaviss Gél na kĺbové spojenia je kvalitný a unikátny gél nielen pre bolestivé kĺby. Hamaviss gel je nový unikátny gél na trhu, ktorého história siaha až do roku 1995, kedy bol vynájdený tento jedinečný produkt. Odvtedy bol gél neustále vylepšovaný až do úplnej dokonalosti, v ktorej sa nachádza dnes.

Hlavne športovci musia v súčasnej dobe neustále prekonávať a zvyšovať svoje limity, aby mohli dosahovať čo najlepšie výsledky, a to prináša so sebou aj vysokú daň v podobe zničených kĺbov a obrovských bolestí vo svaloch. A práve tu prichádza na rad nový Hamaviss gél, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu takých látok, o ktorých je známe, že patria k tomu najlepšiemu, čo môžeme poskytnúť našim kĺbom a svalom. Viac info o produkte tu.

Hlavná účinná látka je PERNA CANALICULUS, novozélandská zelená mušľa, ktorá je na celom svete považovaná za jednu z najlepších látok na regeneráciu kĺbov a svalov a Hamaviss gél ako jediný výrobok na trhu v SR obsahuje túto výnimočnú látku v gélovej forme!!! Vďaka tomu môžete navždy zabudnúť na žalúdočné a tráviace ťažkosti, gél môžete používať neustále, nikdy Vás neomrzí, a čo je najdôležitejšie, nezaťaží Vaše vnútorné orgány.

Perna Canaliculus obsahuje Glykosaminoglykány (GAG), ktoré sa nachádzajú v ľudskej koži, spojivovom tkanive a chrupavke. Rôznymi výživovými doplnkami síce môžeme doplniť glykosaminoglykány do nášho tela, ale vplyv GAG môžeme ešte zvýšiť aj vonkajšou aplikáciou, ktorá sa po nanesení vstrebe na postihnuté miesto a takmer okamžite regeneruje boľavý kĺb a sval.

Preto sa vďaka Perna Canaliculus Hamaviss gél výborne hodí aj na pravidelné preventívne používanie popri všetkých doplnkoch stravy vo forme tabletiek, na zachovanie flexibility kĺbov a kĺbovej chrupavky. Práve pre uvedené aspekty musí byť Hamaviss gél neodmysliteľnou súčasťou každého zodpovedného športovca, ktorý si potrpí na 100%-ný stav svojho pohybového aparátu, ktorý si chce užívať pohyb a chce vydať zo seba maximum bez obmedzení vo výbornom stave, každý deň a pri každom športovom úkone.

Prečítajte si všetko o Perna Canaliculus

NA ČO SA HAMAVISS GÉL POUŽÍVA?

 • na prekrvenie a regeneráciu svalov a kĺbov
 • na zmierňovanie opuchov
 • zlepšuje pohyblivosť kĺbov a kvalitu kĺbových chrupaviek
 • pomáha pri natiahnutí svalov
 • upokojuje svalovú horúčku
 • pred športom na zahriatie svalov a zlepšenie prekrvenia vo svaloch
 • po športe na ošetrenie a regeneráciu unavených svalov

KOMU JE URČENÝ HAMAVISS GÉL?

Hamaviss gel má široké uplatnenie u všetkých vekových kategórií, od školopovinnej mládeže cez aktívnych športovcov až po seniorov.

VÝHODY HAMAVISS GÉLU:

 • okamžite sa absorbuje
 • nezanechá mastný povlak
 • príjemne vonia

BALENIE

500 ml s dávkovačom

 

SPÔSOB POUŽITIA

Hamaviss gél naneste a vmasírujte do pokožky na postihnuté miesto a okolo neho. Ideálne je aplikovať gél na tom istom mieste aj na nepostihnutej končatine. Gél používajte pravidelne a dlhodobo. Prvotný chladivý účinok neskôr vystrieda pocit tepla.

 

ZLOŽENIE

Účinné látky:

Zloženie: Aqua, Isopropyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Abies Sibirica Needle Oil, Phenoxyethanol, Tromethamine, Carbomer, Limonene, Parfum (Gaultheria Procumbens Leaf Oil), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Mussel Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sorbitol, Benzoic Acid, Glycosaminoglycans, Dehydroacetic Acid, Citrus Limon Peel Oil, Ethylhexylglycerin, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Citric Acid,  Sodium Hydroxide, Citral, Linalool, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid

 

UPOZORNENIE

Pred prvým použitím si vždy prečítajte spôsob použitia, upozornenie a zloženie! Nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Nepoužívať spolu s nepriedušnými obkladmi. Nepoužívať na poranenú pokožku. Zabráňte vniknutiu do očí a na sliznice. Uschovajte na chladnom a suchom mieste. Dermatologicky testované. Len na vonkajšie použitie. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

Spotreba: spotrebujte do dátumu uvedeného na zvare obalu alebo do 12 mesiacov od prvého otvorenia. Výrobca: MOBILITAS Health Group GmbH, Am Thalbach 3, 4600 Thalheim bei Wels, Austria

 

ÚČINNÉ LÁTKY PODROBNEJŠIE

Perna Canaliculus (novozélandská zelená mušľa)

Výskyt: Perna Canaliculus sa pestuje na brehoch Nového Zélandu pri Malborough Sounds a Hauraki. Morská voda vo farmách, v ktorých sa pestujú mušle, ale aj okolo nich, je neustále testovaná na biotoxíny, ťažké kovy a baktérie. Kvalita vody je priebežne sledovaná na základe skúšok vykonaných podľa noriem stanovených US Food and Drug Administration, Európskej únie a Novozélandského úradu pre bezpečnosť potravín.

Perna Canaliculus sa dnes pestuje pre najbohatší a najčistejší zdroj Glykosaminoglykánov GAG!

Zloženie Perna Canaliculus: 61% bielkovín, 13% sacharidov, 12% glykosaminglykánov (GAG), 5% tukov (vrátane eicosatetraenoic kyselín), 5% minerálnych látok, 4% vody. Z toho sú OMEGA 3 mastné kysliny, hlavne eicosatetraenoic (ETA), kyselina eikosapentaenová (EPA) a Docosahexaenoic (DHA), ktoré vplývajú na zápalové procesy v kĺboch, a tým aj zmiernenie bolesti.
Minerály: sodík, horčík, vápnik, železo, zinok, meď, draslík, mangán, nikel.
Vitamíny: C, D, E, B12, B1, B2, B3, B6.
Aminokyseliny: metionín, cysteín, asparagín, treonín, glycín, alanín.

Perna Canaliculus (novozélandská zelená mušľa)

VYUŽITIE PERNA CANALICULUS:

 • dokonale sa hodí na zachovanie a udržiavanie flexibility kĺbových chrupaviek a väzov, synoviálnej tekutiny
 • na podporu liečby osteoartrózy, artritídy, reumatizmu, dny, osteoporózy
 • pre stavbu a podporu regenerácie kĺbovej chrupavky
 • ako podpora spojivového tkaniva (väzy ,šľachy)
 • protizápalový účinok
 • pri reumatoidnej artritíde

Čo sú to Glykosaminoglykány (GAG)? Sú to mukopolysachridy. Popri kolagéne tvoria veľkú časť medzibunkovej hmoty v spojivovom tkanive (predovšetkým v chrupavke, väzivách, šľachách a podobne). K významným mukopolysacharidom patrí kyselina hyalurónová a chondroitinsulfát (v chrupavke). Vznikajú v našom tele zložitou syntézou glukosamínov. Zvyšujú mazanie kĺbov a absorpciu vody do chrupavky. Táto schopnosť ale postupom veku alebo nadmerným zaťažením klesá, a vtedy je veľmi potrebné doplňovať GAG do nášho tela. GAG sú schopné viazať veľké množstvo vody a pôsobia ako výplň alebo mazivo pre spojivové tkanivo.

Glykosaminoglykány pomáhajú pri:

 • stimulácii a produkcii kĺbového mazu a "zahusťujú" ho
 • posilňujú platničky chrbtice proti stuhnutosti stavcov
 • zúčastňujú sa výstavby chrupaviek kĺbov
 • pomáhajú obnovovať zakončenie kostí
 • zmierňujú a zabraňujú zápalom a opuchom kĺbov
 • pôsobia efektívne pri artróze, artritíde, ischiase
 • poskytujú flexibilitu, pevnosť a pružnosť chrupavky

GAG sú schopné viazať veľké množstvo vody a pôsobia ako výplň alebo mazivo pre spojivové tkanivo. Keď dôjde k poškodeniu chrupavky, poklesne množstvo GAG. Tým sa zníži obsah vody v chrupavke, čo je príčinou ďalšieho mechanického poškodzovania kĺbu. GAG tvorí jadro všetkých spojivových tkanív. Perna Canaliculus podporuje zdravie, pohodlie, pružnosť synoviálnej tekutiny a spojivového tkaniva vrátane kĺbov, väzov, šliach, chrupaviek a medzistavcových platničiek.

 

Abies Sibirica Needle Oil (olej z ihličia sibírskej jedle)

Výskyt: Smreky žijú prirodzene vo vyšších a chladnejších nadmorských výškach. Nachádzajú sa vo väčšine Európy, pričom severná hranica je v Arktíde.
Získava sa parnou destiláciou z ihličia, používa sa aj v ľudovom liečiteľstve, pri reumatických problémoch, pridáva sa do masážnych gélov. Výborne prekrvuje pokožku a svaly, a tým prispieva k urýchlenej rekonvalescencii.

 

Hamamelis Virginiana Extract (hamamel virgínsky)

Výskyt: Rastie na území Severnej Ameriky.
Výťažky sa používajú v kozmetike pre svoje tonizujúce pôsobenie na pokožku. Výťažky z Hamamelu sa používajú aj na kŕčové žily, tiež ako tradičný ľudový liek proti zápalom resp. majú protizápalový zmierňujúci účinok.

 

Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (olej z listov rozmarínu lekárskeho)

Výskyt: Patrí k juhoeurópskej kvetine a bežne sa vyskytuje v stredozemnej oblasti. U nás sa iba pestuje.
Rozmarín sa používa na fyzickú regeneráciu po dlhom pracovnom dni resp. športovom výkone. Vo farmácii a v ľudovom liečiteľstve sa používa ako prostriedok, ktorý zvyšuje prekrvenie a utišuje bolesti, najmä svalo­vé, kĺbové a nervové, odstraňuje aj pocit chladu v končatinách a povzbudzuje nervovú činnosť.

 

Menthol (mentol)

Výskyt: Pestuje sa v Indii.
V poskytovaní prvej pomoci sa používa ako náhrada ľadu pre jeho chladiace účinky v neprítomnosti vody a elektriny. Používa sa napr. aj pri podvrtnutiach, pri svalových kŕčoch, bolestiach svalov a kĺbov. Poskytuje výrazný chladivý efekt, ktorý sa za pár minút premení na pálenie, zohrieva pokožku, a to v  konečnom dôsledku znamená prekrvovanie postihnutých miest.

 

Eucalyptus globulus Leaf Oil (eukalyptový olej)

Výskyt: Má svoj domov v Austrálií a východnej časti Indonézie. Dnes však niektoré druhy rastú aj v mnohých ďalších subtropických oblastiach sveta (Španielsko, Portugalsko).
V tradičnej medicíne pôvodných obyvateľov Austrálie sa listy používali v obkladoch na akékoľvek rany alebo zápaly.  Má výborné antiseptické účinky, používa sa pri zápaloch. V masážnych olejoch pôsobí veľmi hrejivo a má upokojujúce účinky pri reumatických bolestiach.

 

Gaultheria Procumbens Leaf Oil (Gaultéria ležatá - olej z listov)

Výskyt: Gaultéria rastie vo východnej časti Severnej Ameriky.
Zmierňuje bolesť svalov, kĺbov a reumatických ťažkostí. Dodnes je používaná ako tradičná medicína severoamerických Indiánov pri reumatizme.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 9080147
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca Hamaviss
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!