Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Alkaly-X 660g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships Utorok, júl 23 if ordered in the next 2 days, 11 hours and 32 minutes!

€ 27,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Pokročilý stimulant výkonu s Kre-Alkalynom - kreatínom s upraveným pH.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

* Povinne vyplnené polia

€ 27,90

SCITEC NUTRITION - Alkaly-X 660g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Pokročilý stimulant výkonu s Kre-Alkalynom - kreatínom s upraveným pH.

Kre-Alkalyn® je patentovaný kreatín. Je to pH - upravená ("pH-corrected™"), chránená forma. Kre-Alkalyn® je kreatínový produkt s pH nad 12 , pretože je syntetizovaný pomocou patentovaného výrobného procesu na zmenu jeho pH. Je určený tak, aby bol stabilný. Približne 95 % kreatínu v tele sa nachádza v kostrových svalových bunkách. Tieto bunky sa môžu uložiť väčšie množstvo kreatínu, než to, čo zvyčajne dostanete zo svojho každodenného jedálnička a je syntetizovaný v tele. Doplnením vašej stravy o kreatín dosianete, že vaše svaly udržia viac kreatínu. Je vedecky dokázané, že užívanie kreatínu v minimálnej dávke 3 g denne, zvyšuje krátkodobý výkon, vysoko intenzívne cvičenia ako silový tréning a intervalové kardio *.

Alkaly-X má niekoľko ďalších populárnych zložiek športovej výživy, vrátane aminokyselín arginínu a taurínu, rovnako ako beta - alanínu vo významnej dávke. Beta-alanín je neesenciálna aminokyselina , ktorá je využitá vo svalových bunách na syntetizovanie karnozínu - dipeptid pozostávajúci z beta-alanínu a L-histidínu. Karnozín sa nachádza vo vysokých koncentráciách v kostrovom svale, a to prednostne umiestnený v najsilnejších  rýchlych svalových vláknach typu II. Doplnenie karnozínu vo svaloch pomocou suplementácie má rastúcu popularitu medzi vzdelanými kulturistami a športovcami.

* Tieto tvrdenia boli vedecky dokázané Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA) a schválené Európskou komisiou (EC) .

 

BALENIE

660 g = 20 dávok

 

ZLOŽENIE

príchuť ovocný punč (fruit punch):
maltodextrín, dextróza, Vitargo® (patentovaný sacharid zo škrobu vysokej molekulovej hmotnosti sacharidov), Kre-Alkalyn® (chránený kreatín monohydrát s upraveným pH), beta-alanín, L-arginín báza, taurín, aróma (lesná zmes, malina), regulátor kyslosti (kyselina citrónová bezvodá), umelé sladidlá (acesulfam K, sukralóza), alfa-ketoglutarát vápnik, Bioperine® (štandardizovaný extrakt z Piper nigrum), farbivo (Carmoisin **, brilantná modrá FCF).
** Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

príchuť malinová limonáda (raspberry lemonade):
dextróza, maltodextrín, Vitargo® (patentovaný sacharid zo škrobu vysokej molekulovej hmotnosti sacharidov), Kre-Alkalyn® (chránený kreatín monohydrát s upraveným pH), beta-alanín, aróma (malina, ružová limonáda), L-arginín báza, taurín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová bezvodá ), umelé sladidlá (acesulfam K, sukralóza), alfa-ketoglutarát vápnik, farbivo (Ponceau 4R **), Bioperine® (štandardizovaný extrakt z Piper nigrum).
** Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

príchuť červený pomaranč (blood orange):
dextróza, Vitargo® (patentovaný sacharid zo škrobu vysokej molekulovej hmotnosti sacharidov), maltodextrín, Kre-Alkalyn® (chránený kreatín monohydrát s upraveným pH), beta-alanín, L-arginín báza, aróma (červený pomaranč), regulátor kyslosti (kyselina citrónová bezvodá), taurín, umelé sladidlá (acesulfam K, sukralóza), alfa-ketoglutarát vápnik, farbivo (Ponceau 4R **, žltá sunset yellow **), Bioperine® (štandardizovaný extrakt z Piper nigrum).
** Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Informácia pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy!

1 dávka (33 g) obsahuje:

    ODD% *
Kalórie 93 kcal
kalórie z tukov 0 kcal
Sacharidy
23 g
z toho cukry 8 g
Kre-Alkalyn® (chránený kreatín monohydrát s upraveným pH)
3000 mg
Beta-alanín 3000 mg
L-arginín báza
1000 mg
Podporný matrix:
taurín, AKG (alfa-ketoglutarát Ca), BioPerine® (extrakt z Piper nigrum) 
1005 mg


* ODD% : percento odporúčanej dennej dávky
† ODD nie je stanovená v EU

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Zmiešajte 1 dávku (33 g = 3/4 odmerky) s 500 ml vody a užite primárne pred tréningom alebo prípadne hneď po tréningu. Tento produkt používajte v spojení s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu výživy.

 

UPOZORNENIE

Beta-alanín môže spôsobiť neškodné, dočasné pocity tŕpnutia (pálenia) na koži u niektorých jednotlivcov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0263
EAN (čiarový kód) 728633104888
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!