Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Anabolic Whey 2300g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships ©tvrtok, jún 20 if ordered in the next 23 hours and 57 minutes!

€ 49,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

ANABOLIC WHEY je zmesou ultrafiltrovaného srvátkového koncentrátu, srvátkového izolátu a komplexných mliečnych bielkovín.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

* Povinne vyplnené polia

€ 49,90

SCITEC NUTRITION - Anabolic Whey 2300g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Rýchly anabolický proteín. Bielkovinová zmes vysokej kvality. Mliečne bielkoviny s extra aminokyselinami.

ANABOLIC WHEY je zmesou ultrafiltrovaného srvátkového koncentrátu (ktorý obsahuje bielkovinové frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu), srvátkového izolátu a komplexných mliečnych bielkovín. Ďalej sme do produktu pridali glutamín a taurín, dve aminokyseliny, ktoré majú v ľudskom tele najväčšie zastúpenie. Bielkoviny, hlavne srvátková bielkovina, sú najpopulárnejšie bielkoviny pre kulturistov. Okrem toho patria aj medzi bielkovinové zdroje najvyššej kvality. Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny, teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka. Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka , ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým aminokyselinovým zastúpením, preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji.

Výraz „anabolický“ je fyziologickým odborným vyjadrením pre metabolické procesy, ktoré vedú v tele k budovaniu! Bielkoviny sú zdrojom dôležitých aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre množenie tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto Anabolic Whey prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty, k jej udržiavaniu a tiež k udržiavaniu zdravia kostí. Mliečne bielkoviny sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín, vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať v strave (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín).

 

BALENIE

2300 g = 76 dávok

 

ZLOŽENIE

Anabolic Whey protein matrix (mikro-ultrafiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát, ión-exchange whey proteín izolát, mikro-ultrafiltrovaný whey proteín izolát, hydrolyzované peptidy srvátkového proteínu)

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Produkt môže byť kombinovaný s jedlom (zvýši sa tak celkový obsah proteínov v strave), alebo samostatne pri špeciálnej diéte, pred spaním a pod. V závislosti od telesnej hmotnosti a energetickej potreby užívajte 1-4 dávky Anabolic Whey denne. Veľkosť 1 dávky 29g (jedna odmerka).

Anabolic Whey proteín je vhodný v kombinácii s produktom Trans-x kreatínovým transportným systémom, alebo s anabolickou formulou MyoMeth.

 

UPOZORNENIE

Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0010
EAN (čiarový kód) 728633105939
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!