Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - BCAA Xpress 700g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships tomorrow if ordered in the next 11 hours and 7 minutes!

€ 33,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Prášok na prípravu nápoja s obsahom rozvetvených aminokyselín BCAA k budovaniu svalovej hmoty.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

* Povinne vyplnené polia

€ 33,90

SCITEC NUTRITION - BCAA Xpress 700g - cola-limetka - Prášok na prípravu nápoja s obsahom rozvetvených aminokyselín BCAA k budovaniu svalovej hmoty.

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Nápoj v prášku s leucínom, izoleucínom a valínom.

Vetvené aminokyseliny (BCAA) sú významnou skupinou esenciálnych aminokyselín sa skladajú z leucínu, izoleucínu a valínu. BCAA patria medzi deväť esenciálnych aminokyselín pre človeka, pretože ich naše telo nemôže vyrábať. Ich jediným zdrojom je naša každodenná strava alebo doplnková výživa. Na druhej strane, tvoria 35% esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách. Leucín, izoleucín a valín sú nenahraditeľné aminokyseliny poskytované príjmom bielkovín z rôznych zdrojov. BCAA môžu byť tiež konzumované ako doplnky výživy, a odporúča sa to najmä po intenzívnom tréningu alebo fyzickej práci. BCAA XPRESS obsahuje v pomere 2:1:1 leucín, izoleucín a valín, a preto, že produkt je v práškovej forme nápoja, ako tekutina sa môže absorbovať rýchlejšie ako tablety. Nápoj je tiež možné pohodlne piť počas tréningu.

BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú najdôležitejšie anabolické a antikatabolické esenciálne aminokyseliny, zlepšujúce svalový rast a brániace v odbúravaní svalovej hmoty. BCAA aminokyseliny sú esenciálne z dvoch dôvodov, v prísnom ponímaní preto, lebo ich náš organizmus nedokáže vytvárať, v druhom rade preto, lebo v dôsledku stresu (napr. po tréningu, alebo v dôsledku nedostatku živín) sú tieto aminokyseliny spotrebované. Leucín je najdôležitejšia aminokyselina, keďže priamo stimuluje bielkovinovú syntézu kostrových svalov. Vysoká hladina leucínu dáva svalom anabolický signál. Leucín urýchľuje regeneráciu a zabráni katabolizmu svalového tkaniva. Doplnenie leucínu sa ukázalo byť užitočným aj pri veľkom množstve bielkovín, ako aj v prípade, keď bol pridaný k proteínovému nápoju s rýchlym vstrebávaním. BCAA aminokyseliny priamo dodávajú energiu do svalov pri náročných tréningoch. 

 

BALENIE

700 g = 100 dávok, príchute ružová limonáda, jablko, 1 dávka = 7 g (cca 1 kopcovitá čajová lyžička)

 

ZLOŽENIE

príchuť ružová limonáda (pink lemonade): L-leucín, L-izoleucín, L-valín, kyselina citrónová, aspartám*, prírodná a umelá príchuť (ružová limonáda), farbivo (jahodová červená).
príchuť jablko: L-leucín, L-izoleucín, L-valín, kyselina citrónová, aspartám*, dextróza, prírodná a umelá príchuť (jablko), farbivá (hnedá, žltá).

* Upozornenie pre fenylketonurikov: Obsahuje fenylalanín!

Informácia pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy!

1 dávka obsahuje:

    ODD% *
L-leucín   2500 mg
L-izoleucín   1250 mg
L-valín
1250 mg


* ODD% : percento odporúčanej dennej dávky

† ODD nie je stanovená v EU

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Užite 1-3 dávky denne pred, počas alebo po tréningu, a inokedy ako napríklad pred spaním. Zmiešajte s tekutinou podľa vášho výberu a silno sa pretrepe! Ponechaním nápoja na chvíľu "odstáť" zaistíte najlepšie rozpustenie! Tento produkt používajte v spojení s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu výživy.

 

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0192
EAN (čiarový kód) 728633104536
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!