Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Force-FX 30 sáčkov

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 17,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Super účinný šumivý kreatínový systém pre zvýšenie fyzickej výkonnosti.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - Force-FX 30 sáčkov

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Super účinný šumivý kreatínový systém pre zvýšenie fyzickej výkonnosti.

Vďaka transportnej technológii, ktorá využíva špeciálnu šumivú reakciu, sa kreatíny z Force-FX vstrebávajú takmer so stopercentnou účinnosťou. Majú lepšiu rozpustnosť aj absorbciu než ostatné kreatíny. Každý gram prípravku má dvojitú hodnotu oproti práškovým kreatínom! Force-FX sa rýchlo dostane do krvného obehu a do svalov aj pri aplikácii s malým množstvom vody a nemá vedľajšie účinky. Neobsahuje cukry ani sacharidy. Svoje pozitívne účinky vyvíja aj po ukončení fázy aktívneho transportu.

Šumivú transportnú technológiu ingrediencií bežne používa farmaceutický priemysel. FORCE FX je ​​náš šumivý kreatín bez sacharidov, ale poskytuje dostatočnú dávku kreatínu! Približne 95 % kreatínu v tele sa nachádza v kostrových svalových bunkách. Tieto bunky sa môžu uložiť väčšie množstvo kreatínu, než to, čo zvyčajne dostanete zo svojho každodenného jedálnička a je syntetizovaný v tele. Doplnením vašej stravy o kreatín dosianete, že vaše svaly udržia viac kreatínu. Je vedecky dokázané, že užívanie kreatínu v minimálnej dávke 3 g denne, zvyšuje krátkodobý výkon, vysoko intenzívne cvičenia ako silový tréning a intervalové kardio *.

Produkt je to tiež obohatený o vitamín C, ktorý prispieva k *: výdaju energie a normálnemu metabolizmu • zníženiu únavy a vyčerpania • správnej funkcii nervového systému • správnej funkcii imunitného systému • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom • normálnej tvorbe kolagénu pre správne fungovanie chrupaviek, ďasien, zubov, kože a ciev.

* Tieto tvrdenia boli vedecky dokázané a schválené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


BALENIE

30 x 13 g sáčok

 

ZLOŽENIE

kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), uhličitan sodný, hydrogénuhličitan sodný, príchuť (citrón), kyselina askorbová, umelé sladidlo (aspartam **), farbivo (riboflavín).
** Informácia pre fenylketonurikov: Obsahuje fenylalanín!

Informácia pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy!

1 dávka (1 sáčok = 13 g) obsahuje:

    ODD% *
Vitamín C 80 mg 100%
Sodík
1295 mg
Kreatín monohydrát  5000 mg


* ODD% : percento odporúčanej dennej dávky
† ODD nie je stanovené v EU

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozpustite obsah 1 vrecka v 400 ml studenej vody a užite na lačný žalúdok pred tréningom alebo inou dôležitou aktivitou. Tento prípravok je perlivý, nezatvárajte veko hneď po zamiešaní vo fľaši, aby sa zabránilo náhodnému "výbuchu". Nikdy neužívajte samotný prášok alebo nerozpustený prášok! Tento produkt používajte v spojení s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu výživy.

Ak produkt chcete použiť ako energetický nápoj, užívajte Force - FX 30 minút pred tréningom alebo pred inou aktivitou, napr. tancom, štúdiom, skúškou, obchodným jednaním atď.

Ak je vašim hlavným cieľom zvýšenie športového výkonu, konzumujte 1-2 dávky denne v závislosti od telesnej hmotnosti. Nepoužívajte ako klasický kreatín v plniacej fáze! Šumivý nápoj pite vždy pred akýmkoľvek jedlom, nie po ňom! Len tak sa dostane kreatín rýchlo do krvi a ďalej do svalov.

 

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0262
EAN (čiarový kód) 728633107414
Výrobca Scitec Nutrition
Príchuť citrón
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!