Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Force-FX Plus 30 sáčkov

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 18,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Force-FX Plus je špeciálny šumivý kreatínový nápoj, obohatený o ďalšie extra zložky pre lepší účinok.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - Force-FX Plus 30 sáčkov

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Šumivý kreatínový nápoj pre zvýšenie energie.

Force-FX Plus je špeciálny šumivý kreatínový nápoj, obohatený o ďalšie extra zložky pre lepší účinok.

Šumivú transportnú technológiu ingrediencií bežne používa farmaceutický priemysel. FORCE FX - PLUS je ​​náš šumivý kreatín bez sacharidov, ale poskytuje dostatočnú dávku kreatínu plus navyše extra látky! Približne 95 % kreatínu v tele sa nachádza v kostrových svalových bunkách. Tieto bunky sa môžu uložiť väčšie množstvo kreatínu, než to, čo zvyčajne dostanete zo svojho každodenného jedálnička a je syntetizovaný v tele. Doplnením vašej stravy o kreatín dosianete, že vaše svaly udržia viac kreatínu. Je vedecky dokázané, že užívanie kreatínu v minimálnej dávke 3 g denne, zvyšuje krátkodobý výkon, vysoko intenzívne cvičenia ako silový tréning a intervalové kardio *.

FORCE FX - PLUS prináša ďalšie obľúbené ingrediencie, ktoré možno zvyčajne nájsť v energetických produktoch: kofeín, taurín a L-karnitín L-tartrát. Produkt je to tiež obohatený o vitamín C, ktorý prispieva k *: výdaju energie a normálnemu metabolizmu • zníženiu únavy a vyčerpania • správnej funkcii nervového systému • správnej funkcii imunitného systému • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom • normálnej tvorbe kolagénu pre správne fungovanie chrupaviek, ďasien, zubov, kože a ciev.

* Tieto tvrdenia boli vedecky dokázané a schválené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


BALENIE

30 x 13 g sáčok

 

ZLOŽENIE

regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kreatín monohydrát, uhličitan sodný, taurín, hydrogénuhličitan sodný, príchuť (červený pomaranč), L-karnitín L-tartrát, umelé sladidlo (aspartam **), kyselina askorbová, kofeín bezvodý, farbivo (Ponceau *** (vlčí mak), oranžová).
** Informácia pre fenylketonurikov: Obsahuje fenylalanín!
*** Môže mať vplyv na aktivitu a pozornosť detí!

Informácia pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy!

1 dávka (1 sáčok = 13 g) obsahuje:

    ODD% *
Vitamín C 72 mg 90%
Sodík
1175 mg
Kreatín monohydrát  4000 mg
Taurín 1000 mg
L-karnitín L-tartrát
130 mg
Kofeín
52 mg


* ODD% : percento odporúčanej dennej dávky
† ODD nie je stanovené v EU

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozpustite obsah 1 vrecka v 400 ml studenej vody a užite na lačný žalúdok pred tréningom alebo inou dôležitou aktivitou. Tento prípravok je perlivý, nezatvárajte veko hneď po zamiešaní vo fľaši, aby sa zabránilo náhodnému "výbuchu". Nikdy neužívajte samotný prášok alebo nerozpustený prášok a nekonzumujte viac než 4 dávky denne! Tento produkt používajte v spojení s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu výživy.

Ak produkt chcete použiť ako energetický nápoj, užívajte Force-FX Plus 30 minút pred tréningom alebo pred inou aktivitou, napr. tancom, štúdiom, skúškou, obchodným jednaním atď.

Ak je vašim hlavným cieľom zvýšenie športového výkonu, konzumujte 1-2 dávky denne v závislosti od telesnej hmotnosti. Nepoužívajte ako klasický kreatín v plniacej fáze! Šumivý nápoj pite vždy pred akýmkoľvek jedlom, nie po ňom! Len tak sa dostane kreatín rýchlo do krvi a ďalej do svalov.

 

UPOZORNENIE

Obsahuje kofeín! Určené iba pre zdravých dospelých vo veku nad 18 rokov! Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca. Aby ste sa vyhli nespavosti, neužívajte v dobe pred spaním. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0138
EAN (čiarový kód) 728633107421
Výrobca Scitec Nutrition
Príchuť červený pomaranč
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!