Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - J-X Complex Liquid 500ml

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 17,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Základnými zložkami chrupavkových buniek sú bielkovinové komplexy, tvorené z mukopolysacharidov, akým je napríklad chondroitín sulfát.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - J-X Complex Liquid 500ml

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Kompletná receptúra na ochranu kĺbov

Základnými zložkami chrupavkových buniek sú bielkovinové komplexy, tvorené z mukopolysacharidov, akým je napríklad chondroitín sulfát. Ten sa začlení do chrupavky a viazaním vody vylepšuje jej konzistenciu. Takto sa do chrupavkového tkaniva prisúvajú dôležité výživné látky, ktoré vylepšia jeho pružnosť, napomáhajúc lepšie zvládať nárazy a celkové zaťaženie. Chondroitín má aj vlastnosť chrániť tkanivá, ktoré sú ešte zdravé. Zabraňuje tvorbe enzýmov, ktoré oslabujú tkanivo chrupavky odoberaním esenciálnych živín. Chondroitín aktívne zmierňuje bolesti pri zápaloch spojivových tkanív (osteoartróza). Taktiež znižuje potrebnú dávku nesteroidných protizápalových liekov (Ibuprofen, Acylpyrin), prípadne ich úplne nahradí. Jeho dôležitou vlastnosťou je, že oproti protizápalovým liekom nemá vedľajšie účinky. Má priaznivý vplyv na spojivové tkanivá, odporúča sa aj ako doplnok pri regenerácii natrhnutých väzív a šliach. Glukosamín má podobný efekt ako chondroitín a posilňuje jeho účinky. MSM je organická zlúčenina s obsahom síry, ktorá je takisto veľmi dôležitá pre zdravie podporných tkanív organizmu, preto sa stal jedným z dôležitých komponentov receptúry J-X Complex Liquid. Kolagén je základnou zložkou spojivových tkanív.

 

BALENIE

500 ml = 20 dávok

 

ZLOŽENIE

Voda, hydrolyzát kolagénu, fruktóza, koncentrát pomarančového džúsu, kyselina citrónová, glukozamín chlorid, chondroitín sulfát, metylsulfonylmetán - MSM, vitamín C, konzervačné látka sorban draselný, aróma, náhradné sladidlá cyklamít sodný, acesulfam K a sacharín sodný, vitamín E N-acetyl L-glutamín, L-glutamín, glutamín-etylester, Alanyl-L-glutamín, maltodextrín, prírodné a umelé arómy, náhradné sladidlá sukralóza a acesulfam K, naringin, farbivo E150, Bioperine.


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Pre maximálne výsledky užívajte 25 ml 3-krát denne pred jedlom. Kvôli pomalšiemu metabolizmu kĺbových tkanív je odporúčané brať minimálne 2 mesiace.


UPOZORNENIE

Nevhodné pre deti. Pred užívaním konzultujte so svojim lekárom. Informácie pre alergikov: prípravok je vyrobený v priestoroch, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia a arašidy.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0234
EAN (čiarový kód) 728633102914
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!