Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - King Creatine 120kps

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 18,50

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Bioenergetický kreatínový komplex.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - King Creatine 120kps

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Bioenergetický kreatínový komplex, kapsuly s obsahom kreatínu, vitamínu B3, L-arginínu, L-lyzínu, L-leucínu, kyseliny alfa-lipoovej a alfa-ketoglutarátu.
Potravina na osobitné výživové účely na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe.

KING CREATINE je bioenergetickou keratínovou komplexnou formulou, ktorá bola dôsledne plánovaná pre podporu tela počas fyzického výkonu, obzvlášť počas tréningu s vysokou intenzitou! Náš 3 komponentný multi-kreatínový matrix zabezpečuje 4000 mg - okrem iného - aj najviac vedecky skúmanú formu kreatínu! Kreatín aplikovaný v takejto dávke aj na základe vedeckých štúdií podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

Našu formulu sme skompletizovali viacerými obľúbenými účinnými látkami, napríklad aminokyselinami a alfa-ketoglutarátom (AKG), komponentom Krebsovho cyklu, ktorý je jedným z cyklov tvorby energie v tele. Niacín prispieva k nasledovným priaznivým fyziologickým účinkom*: Tlmenie vyčerpanosti a pocitu únavy. ● Normálna tvorba energie - výmena látok. ● Normálna činnosť nervového systému.

Približne 95 % kreatínu v tele sa nachádza v kostrových svalových bunkách. Tieto bunky sa môžu uložiť väčšie množstvo kreatínu, než to, čo zvyčajne dostanete zo svojho každodenného jedálnička a je syntetizovaný v tele. Doplnením vašej stravy o kreatín dosianete, že vaše svaly udržia viac kreatínu. Je vedecky dokázané, že užívanie kreatínu v minimálnej dávke 3 g denne, zvyšuje krátkodobý výkon, vysoko intenzívne cvičenia ako silový tréning a intervalové kardio *.

* Tieto tvrdenia boli vedecky dokázané Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA) a schválené Európskou komisiou (EC).

 

BALENIE

120 kapsúl = 30 dávok (1 dávka = 4 kapsuly)

 

ZLOŽENIE

Kreatín citrát, MicronTec mikronizovaný (mikromletý) kreatín monohydrát, kreatín fosfát, kapsuly (hovädzia želatína; farbivo: Candurin Silver Fine, Brilliant Black, čierny oxid železitý), protihrudkujúca látka (mikrokryštalická celulóza), L-arginín HCl, kyselina alfa-lipoová, L-leucín, L-Lyzín HCl, Alfa-ketoglutarát vápnik, Niacínamid.

Informácia pre alergikov: Vyrobené v závode, ktorý spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy!

1 dávka obsahuje:

    ODD% *
Vitamín B3 (niacínamid) 2,5 mg 15,6%
Viaczložkový kreatínový matrix:
4000 mg
kreatín citrát 2000 mg
MicronTec mikronizovaný (mikromletý) kreatín monohydrát 
1000 mg
kreatín fosfát 1000 mg
Podporný matrix:
543 mg
L-arginín hydrochlorid 200 mg
L-lyzín hydrochlorid 100 mg
L-leucín 100 mg
kyselina alfa-lipoová 100 mg
alfa-ketoglutarát vápnik (AKG) 40 mg
niacínamid 2,5 mg


* ODD% : percento odporúčanej dennej dávky
† ODD nie je stanovená v EU

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme najmenej 3 gramov kreatínu denne! Vydeľte svoju telesnú hmotnosť v kg 3. Dostanete celkové množstvo kreatínu v gramoch, ktoré by ste mali užívať denne v plniacej fáze (prvý týždeň používania). Po uplynutí tejto doby uživajte max. polovicu tohto množstva - udržiavacia fáza. Užívajte na lačný žalúdok, najmä po tréningu, s jednoduchými sacharidmi.Na každých 5 g kreatínu pridajte 400 ml tekutiny pre dosiahnutie optimálnej koncentrácie roztoku. Počas celého obdobia užívania kreatínu dbajte na dostatočný prísun tekutín. Na jeden krát (jednu dávku) užite maximálne 10 gramov kreatínu, vypočítané celodenné množstvo rozložte na celý deň! Po 6-8 týždňoch užívania si dajte 4 týždne pauzu. Tento produkt používajte v spojení s potravinami ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu výživy.

Príklad pre 90 kg človeka: plniaca fáza - denný príjem 30g (rozložiť na min. 3 dávky počas dňa), udržiavacia fáza maximálne 15g (rozdeliť na 2 dávky počas dňa)

 

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0264
EAN (čiarový kód) 728633108244
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!