Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Super 7 1300g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

€ 32,10

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

SUPER 7 je prémiová proteínová superzmes, ktorá je zložená zo siedmych druhov bielkovín živočíšneho pôvodu.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

SCITEC NUTRITION - Super 7  1300g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

SUPER 7 je prémiová proteínová superzmes, ktorá je zložená zo siedmych druhov bielkovín živočíšneho pôvodu: srvátková bielkovina, kazeín, kompletná mliečna bielkovina, vaječná bielkovina, a taktiež patentovaný proteínový hydrolizát PeptoPro® pre "turbo-nabitosť".

PeptoPro® je predtrávený enzymatickými procesmi, preto obsahuje menšie aminokyselinové peptidy. Menej známy je fakt, že takéto peptidy, pozostávajúce z 2-3 aminokyselín, vďaka svojim špeciálnym transportérom sa môžu vstrebávať rýchlejšie ako voľné aminokyseliny a majú väčšiu funkčnosť! Rôzne bielkoviny zastúpené vo výrobku, majú rôzne profily aminokyselín a vlastnosti vstrebávania sa a majú odlišné anabolické ako aj antikatabolické vlastnosti. Rýchlo vstrebateľné bielkoviny pôsobia anabolicky, kým pomaly vstrebateľné majú antikatabolický efekt. Odlišné zastúpenie aminokyselín a ich absorbčné rýchlosti sa navzájom doplňujú a výsledkom je kompletná, vyrovnaná bielkovinová zmes, ktorú je odporúčané užívať počas celého dňa, aj pred spánkom.

 SUPER 7 je ideálny v objemovej, ako aj v diétnej fáze tréningu a vo všeobecnosti aj pre zvýšenie výkonu a schopnosti regenerácie! 

Pridané funkčné zložky odlíšia SUPER 7 od ostatných zmesí. Esenciálne aminokyseliny tvoria jednu skupinu. Konjugovaná kyselina linolová (CLA) má vplyv na úpravu telesnej hmotnosti, znižuje množstvo telesných tukov a zvyšuje objem svalovej hmoty! Ľanový olej je vynikajúcim zdrojom kyseliny alfa-linolénovej (ALA), je to esenciálna mastná kyselina nevyhnutná pre optimálne fungovanie ľudského organizmu. Do druhej funkčnej skupiny sú zaradené tráviace enzýmy - bromelaín a papaín, ktoré pomáhajú zúžitkovať aminokyseliny z proteínov! Tieto enzýmy nám pomáhajú vyriešiť naše problémy, ktoré nám spôsobia poranenia tkanív pri tréningoch, zlepšuje sa výkon a regenerácia prebehne rýchlejšie! 

Čokoládová zmes SUPER 7 vyniká ďalšou jedinečnou charakteristikou, má vysoký obsah kakaa. Kakao obsahuje vysokú koncentráciu antioxidantov. SUPER 7 má navyše výbornú chuť, má extra krémovú konzistenciu a vyrába sa bez obsahu aspartámu! 

 

BALENIE

1300 g = 43 dávok, príchuť mliečna čokoláda

 

ZLOŽENIE

Proteinová zmes Super 7 (80%-ný srvátkový koncentrát získaný CFM mikrofiltráciou za studena, ultrafiltrovaný mliečny izolát – obsahuje neupravený micelárny kasein a srvátku prírodného pôvodu, syrovátkový izolát vyrobený priamou ultra mikrofiltraciou, enzymaticky predtrávených PeptoPro hydrolyzát mliečneho proteínu, obsah krátkych peptidov 60%, zahustený a instantizovaný syrovátkový koncentrát vyrobený priamou membránovou filtráciou, proteín z vaječného bielku, kaseinát sodný), kakaový prášok, Amino Shuttle 4 (dextróza, L-glutamin), papain, bromelain, prášok z ľanových semien, prášok z konjugované kyseliny linolovej, prírodné a umelé aróma (čokoláda), karagenan, Xanthan, acesulfam K, sukralóza.

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozpustite jednu dávku (30g) nápojového prášku v 300 ml vody, najlepšie po tréningu.


UPOZORNENIE

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0088
EAN (čiarový kód) 728633107346
Výrobca Scitec Nutrition
Príchuť mliečna čokoláda
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

Často hľadané výrazy

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!