Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Shaker Wave+ BioTech USA dymový priesvitný 600ml

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships tomorrow if ordered in the next 11 hours and 34 minutes!

€ 7,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Wave+ je nový trojdielny šejker, s priečinkom na tablety a práškové doplnky výživy.

Shaker Wave+ BioTech USA dymový priesvitný 600ml - nový trojdielny šejker, s priečinkom na tablety a práškové doplnky výživy.

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Wave+ je nový trojdielny šejker (s mierkou do 500 ml), s priečinkom na tablety a kapsuly (150 ml) a zásobníkom na práškové doplnky výživy (200 ml). Jednoduchá montáž, diely na závit, 100% vodotesný vrchnák šejkra. Spodná časť slúži na prášok, stredná na tablety a kapsuly, vrchná na prípravu nápoja.

Wave+ je nový trojdielny šejker (s mierkou do 500 ml), s priečinkom na tablety a kapsuly (150 ml) a zásobníkom na práškové doplnky výživy (200 ml)

 • NOVÝ: 3-dielny šejker s priečinkom na tablety a práškové doplnky výživy
 • ideálny pre všetky typy miešaných nápojov
 • nekvapká, vrchnák a veko sú na závit
 • sitko kužeľovitého tvaru, aby sa netvorili hrudky
 • stupnica v mililitroch (ml) a unciach (oz)
 • vyrobený z vysoko kvalitného polypropylénu PP
 • odolný proti rozbitiu, bezpečne ho možno používať v umývačke riadu, mikrovlnnej rúre, v chladničke aj mrazničke
 • 100% vodotesný
 • neobsahuje bisfenol A (BPA), BEP ani DEHP, je z netoxického plastu
 • zodpovedá potravinárskym predpisom
 • bezpečný, v Európe vyrobený plastový výrobok

Objem: 600ml (mierka do 500 ml, maximálny využiteľný objem 700 ml) + nádobky na doplnky výživy: 150 ml + 200 ml

Farba: dymová priesvitná

 

UPOZORNENIE

Treba dbať na zvýšenú opatrnosť pri miešaní predtréningových a stimulačných nápojov. Tie spôsobujú miešaním vo fľaši vnútorný tlak - preto občas klip alebo vrchnák uvoľnite. Neodporúčame miešať doplnky výživy v sýtenej, perlivej vode, sóde, minerálke a pod. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

 

3-dielny Wave+ Shaker: 600 ml + 150 ml + 200 ml

Wave+ je nový trojdielny 600 ml šejker (s mierkou do 500 ml), s priečinkom na tablety a kapsuly (150 ml) a zásobníkom na práškové doplnky výživy (200 ml). Spodná časť slúži na prášok, stredná na tablety a kapsuly, vrchná na prípravu nápoja.

Wave+ je nový trojdielny 600 ml šejker (s mierkou do 500 ml), s priečinkom na tablety a kapsuly (150 ml) a zásobníkom na práškové doplnky výživy (200 ml). Spodná časť slúži na prášok, stredná na tablety a kapsuly, vrchná na prípravu nápoja.

JEDNODUCHÁ TECHNOLÓGIA TWIST

Po celej Európe obľúbený šejker je teraz ešte lepší. Kompletne sme prepracovali populárne závitové uzávery našich šejkrov aby ich používanie bolo ešte príjemnejšie ako predtým. Malé veko a veľký vrchnák sú na závit, takže nehrozí žiadny únik nápoja do tašky kvôli náhodnému uvoľneniu uzáveru. Vyskúšajte niektorý z našich nových šejkrov a rozdiel uvidíte sami!

100% VODOTESNÝ

Pri výrobe vrchnáka a veka bol použitý mäkší typ plastu. Výsledkom je, že fľaša, vrchnák a veko dokonale do seba zapadajú. Táto jedinečná inovácia úplne zabraňuje úniku tekutiny. Úplná tesnosť je zaručená!

MIEŠAJTE EFEKTÍVNEJŠIE!

Vyvinuli sme sitko kužeľovitého tvaru, ktoré viacnásobne zvyšuje účinnosť miešania. Vyššia účinnosť je dosiahnutá vďaka väčšiemu povrchu sitka a teda aj väčšiemu prietoku kvapaliny cez sitko.

MIEŠAJTE EFEKTÍVNEJŠIE! Vyvinuli sme sitko kužeľovitého tvaru, ktoré viacnásobne zvyšuje účinnosť miešania. Vyššia účinnosť je dosiahnutá vďaka väčšiemu povrchu sitka a teda aj väčšiemu prietoku kvapaliny cez sitko.

VRCHNÁK A VEKO NIE SÚ TRVALÉ SPOJENÉ

Z našich šejkrov sa pije pohodlne. Veko nie je pripevnené na vrchnák so žiadnym ďalším kusom plastu. Dá sa úplne oddeliť od vrchnáka, preto neprekáža pri pití.

VRCHNÁK A VEKO NIE SÚ TRVALÉ SPOJENÉ - Z našich šejkrov sa pije pohodlne. Veko nie je pripevnené na vrchnák so žiadnym ďalším kusom plastu. Dá sa úplne oddeliť od vrchnáka, preto neprekáža pri pití.

Ďalšie informácie

SKU (kód) BTN0257
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca BioTech USA
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!