Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

WEIDER - AMINO NOX - AGGRESSIVE PUMP 120 tbl

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 2 dní

€ 25,50

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

WEIDER - AMINO NOX - AGGRESSIVE PUMP 120 tbl

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO
Určené pre špeciálnu výživu – vhodné pri zvýšenej telesnej námahe, hlavne pre športovcov. Nový špeciálny produkt od WEIDER-a s obsahom všetkých esenciálnych aminokyselín potrebných k stavbe svalovej hmoty. Esenciálne aminokyseliny musí telo dostávať zvonku, pretože tie si nevie samo vytvoriť. Preto v Amino Nox nechýbajú ani BCAA, v optimálnom pomere. BCAA sú veľmi silným ochranným štítom pred odbúravaním svalov po ťažkej námahe. V každej dávke Amino Noxu (4 tablety) je až 3000 mg BCAA! Pridaná kyselina alginová (PTK) spôsobuje zlepšenie zásobovania tkanív kyslíkom (urýchľuje transport kyslíku z krvi do svalových buniek). Výsledkom je značný nárast výkonnosti počas tréningu, lepší pocit "napumpovania" svalov a tiež posilnenie príjmu živín do namáhaných tkanív, čo priaznivo ovplyvňuje - urychľuje následnú regeneráciu. Vlastnosti produktu:

  • ochrana svalstva počas diéty a namáhavých tréningov
  • podpora výstavby svalov - zvýšenie silovej a výkonnostnej výdrže
  • zlepšenie transportu kyslíka a živín do svalstva
  • zvýšenie pocitu "napumpovania" počas tréningu (fyziologicky - zvýšenie prietoku krvi do tkanív)

BALENIE
120 tablet

ZLOŽENIE
Na 1 dávku: Energia 128 kJ/30 kcal, bielkoviny 7g, uhľohydráty 0,1g, tuky 0,2g, L-Leucín 1224 mg, L-Fenylalanín 1044mg, L-Valín 1086mg, L-Lysín 978mg, L-Isoleucín 696mg, L-Treonín 696mg, L-Metionín 612mg, L-Tryptofán 174mg, PTK (kyselina algínová) 40mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
4 tablety (6510 mg aminokyselín, z toho 3000 mg BCAA!) – uziť 30-45 minút pred tréningom (rýchlosť vtrebania ovplyvňuje množstvo tekutín prijatých s dávkou). V netréningový deň 4 tablety ráno po prebudení.

UPOZORNENIE
Nevhodný pre osoby do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1012213
EAN (čiarový kód) nedostupné
Výrobca Weider
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!