Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Weider - Collagen 300g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: na objednávku

€ 17,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Weider Collagen je ideálna starostlivosť o vaše kĺby. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C.

Weider - Collagen 300g - Weider Collagen je ideálna starostlivosť o vaše kĺby. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Weider Collagen je ideálna starostlivosť o vaše kĺby. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C.

Kolagén je bielkovina prítomná v spojivovom tkanive a je kľúčom k pružnosti a regenerácii kože, kostí a chrupaviek.

Jednotlivé zložky produktu Weider Collagen sú starostlivo vybrané na stimuláciu produkcie kolagénu a podporu regenerácie kostí a chrupaviek. Okrem toho je jeho výnimočná formula ideálnou pre ochranu pokožky pred starnutím a oxidačným stresom.

Kolagén má nízky obsah tuku a cukru a ľahko sa mieša. Je ideálny pre všetky vekové kategórie, či už ste mladí a chcete, aby vaše kĺby, udržali krok v tréningu, alebo vaše kĺby začali vykazovať známky vyčerpania. Kolagén má neutrálnu chuť a obsahuje len sladidlo extrahované zo Stevie.

Čo robí kolagén od Weider-a odlišným od iných kolagénov?

Kolagénové peptidy (100% Peptan®): Jeho bioaktívne peptidy pochádzajú z kostného kolagénu. Hydrolyzovaný kolagén je ľahko stráviteľný a vstrebateľný, preto je veľmi dobre znášanlivý. Okrem toho, neprodukuje žiadne potravinové alergie.

Nie všetky kolagény sú rovnaké:

Kolagény možno klasifikovať podľa ich pôvodu. Peptan® je kolagén typu I, rovnako ako ten ktorý nájdete v ľudských kostiach a koži. Peptan® sa vyrába vďaka najlepším výrobným procesom. Peptan® je najkvalitnejším označením kolagénu a jeho účinnosť bola schválená klinickými štúdiami. Neobsahuje žiadne prísady ani konzervačné látky.

 

BALENIE

300 g (30 dávok), 1 dávka = 10 g. Príchuť: neutral

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

1 porcia denne (10 g  rozmiešať v 200 ml vody). Produkt je možné pridať aj do jogurtu alebo do jedla.

 

ZLOŽENIE

Peptid hydrolyzovaný z kostného kolagénu (100% Peptan®), magnézium citrát, kyselina L-askorbová (vitamín C), kyselina hyalurónová a sladidlo: stévia extrakt (steviol glykozidy). Môže obsahovať laktózu, sóju, lepok a vajcia stopy.

  100 g Na 1 dávku
Energia 1464 KJ / 346 Kcal 146 KJ / 34,6 Kcal
Tuk 0 g 0 g
Cukor 0 g 0 g
Proteíny 85,5 g 8,55 g
Vláknina 0 g 0 g
Soľ 1,33 g 0,13 g
Vitamín C 800 mg (1000%*) 80 mg (100%*)
Magnézium 574,2 mg (153,1%*) 57,4 mg (15,3%*)
Kyselina Hyalurónová 120 mg 12 mg

 

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1019102
EAN (čiarový kód) 8414192309032
Výrobca Weider
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!