Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

AONE - BCAA AMINOS 500tbl

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: odoslanie 1-2 dni

€ 36,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Prípravok s obsahom voľných vetvených aminokyselín BCAA, ktorý slúži ako ochrana svalovej hmoty. Patentovaný BETAMINO komplex. V okrúhlych tabletách pre lepšie prehĺtanie.

AONE NUTRITION - BCAA AMINOS 500tbl

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

JEDINÉ PATENTOVANÉ BCAA AMINOKYSELINY NA TRHU - Patentovaný BETAMINO® komplex ! NAJLEPŠÍ POMER KVALITY A CENY BCAA NA TRHU!


ZÁKLADNÉ INFO

Prípravok s obsahom voľných vetvených aminokyselín, ktorý slúži ako ochrana svalovej hmoty pred jej devastáciou pri náročnom fyzickom výkone. BCAA (Branched-Chain Amino Acids) - esenciálne vetvené aminokyseliny (telo si ich nevie vytvoriť samo) - izoleucín, leucín, valín - chránia svaly proti úbytku svalovej hmoty, pôsobia antikatabolicky a dodávajú energiu pre tvrdý tréning.

V priebehu aktívneho tréningu sú voľné vetvené aminokyseliny premieňané a využívané k tvorbe energie. Ich prirodzené množstvo však nepostačuje na celý tréning a výsledkom je devastácia svalovej hmoty súvisiaca s katabolickými procesmi. Týmto nežiadúcim efektom je možné sa vyhnúť pomocou "BCAA AMINOS", ktorý zabezpečí dostatok voľných vetvených aminokyselín a dodá istotu, že tréning bude efektívny.

Kyselina pantoténová a vitamín B6 udržujú optimalny aminokyselinový metabolizmus.

Prípravok BCAA AMINOS vyrovnáva nielen straty L-leucínu a L-alanínu zapríčinené tréningom, ale pôsobí aj ako "šetrič glutamínu" (organizmus stráca počas záťaže menej glutamínu). Vhodný je pre všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ktorí chcú podávať stále vysoké výkony bez rizika devastácie svalvej hmoty.

BETAMINO sú najčistejšie 92% -tné nesyntetizované aminokyseliny s najlepšou vstrebateľnosťou a využitelnosťou bez zaťaženia vnútorných orgánov škodlivými nefrotoxickými látkami, ktoré vznikajú pri trávení nekvalitných bielkovín.

  • základná ochrana svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
  • podpora tvorby svalovej hmoty
  • rýchla a kvalitná obnova energetických zásob
  • efektívna podpora nárastu svalovej sily
  • nutná ochrana svalovej hmoty pred devastáciou počas redukčnej diéty

 

BEZ FARBÍV, BEZ SLADIDIEL, BEZ ARÓM!

 

BALENIE

500 tabliet, 25 až 50 denných dávok (20 alebo 10tbl denne)

 

ZLOŽENIE

Rastlinný extrakt bohatý na BCAA (BETAMINO ®), ovovitelínový proteín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, vaječné proteíny, pivné kvasnice, d-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, deliaca látka: fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý

Výživová hodnota 20 tabliet (d.d.#) Energia 66,8 kcal / 279 kJ Bielkoviny 16,0g Sacharidy 0,8 g Tuky 0,6 g Aminokyseliny L- leucín (BCAA) 8000 mg L-izoleucín (BCAA) 4000 mg L- valín (BCAA) 4000 mg

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

denná dávka : 10 - 20 tabliet rozložiť 2 dávky cca 30 min. pred tréningom na zásobenie tela BCAA (5 - 10 tbl) a dávku ihneď po tréningu na podporu regenerácie (5 - 10 tbl)v netréningový deň najlepšie ráno na lačno (5 - 10 tbl) a pred spaním (5 - 10 tbl).

 

UPOZORNENIE

Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°C, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

AONE NUTRITION - AMINO MAXI TABS 250tbl

AONE NUTRITION - AMINO MAXI TABS 250tbl

€ 13,80
AONE NUTRITION - BCAA AMINOS 250tbl

AONE NUTRITION - BCAA AMINOS 250tbl

€ 18,50
   

Ďalšie informácie

SKU (kód) 1062210
EAN (čiarový kód) 8588003546258
Výrobca AONE Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

Často hľadané výrazy

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!