Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Avita Glutathion Liposomal Plus 150ml

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships Piatok, máj 24 if ordered in the next 1 hour and 24 minutes!

Bežná cena: € 45,00

Akciová cena: € 28,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Výživový doplnok Liposomal Glutathione je určený dospelým jedincom na podporu a doplnenie antioxidačnej bariéry tela, ktorá chráni bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov. Glutatión - najsilnejší antioxidant ľudského tela v tekutej lipozomálnej forme.

► Všetky produkty značky Avita

AVITA - 100% QUALITY GUARANTEE AVITA - NATURAL ORIGIN

Avita Glutathion Liposomal Plus 150ml - výživový doplnok - Glutatión je najsilnejší antioxidant ľudského tela v tekutej lipozomálnej forme

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Výživový doplnok Liposomal Glutathione je určený dospelým jedincom na podporu a doplnenie antioxidačnej bariéry tela, ktorá chráni bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov. Glutatión - najsilnejší antioxidant ľudského tela v tekutej lipozomálnej forme.

Hlavné účinky:
true.png Spomalenie procesov stárnutia
true.png Zvýšenie energie
true.png Posilnenie imunitného systému
true.png Podpora detoxikačných procesov
true.png Zlepšenie dyskomfortu svalov a kĺbov
true.png Zvýšenie mentálnych schopností
true.png Zlepšenie kvality spánku
true.png Zmiernenie následkov stresu
true.png Zlepšenie stavu pokožky
true.png Zlepšenie atletického výkonu a rýchlejšia obnova síl
Komu je určený:
true.pngdospelým mužom aj ženám

 

Mohlo by vás zaujímať - odporúčame vyskúšať kombináciu s:

 

BALENIE

150 ml (15 denných dávok), 1 dávka = 10 ml

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Užite 4 ml denne. Odporúča sa užívať najmä po 40. roku života, kedy jeho hladina v tele prudko klesá.

 

ZLOŽENIE

Obsah jednej dávky (10 ml):  
GLUTATHIONE (glutatión)
400 mg
PHOSPHATIDYLCHOLINE
(prírodný, nehydrogénovaný fosfatidylcholín)
400 mg

 

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

 

ĎALŠIE INFO O PRODUKTE

Výživový doplnok Liposomal Glutathione je určený dospelým jedincom na podporu a doplnenie antioxidačnej bariéry tela, ktorá chráni bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov.

Čo je to glutatión?

Glutatión je zložený z 3 aminokyselín (cysteín, kyselina glutámová a glycín ) a nachádza sa vo všetkých bunkách ľudského organizmu. Vytvára sa v pečeni. V nej sa nachádzajú najväčšie koncentrácie látok, ktoré zabezpečujú detoxikáciu škodlivých látok (toxínov) z organizmu. Glutatión metabolizuje toxíny a tie sú následne vylučované žlčou. Z pečene je priamo do krvného obehu vylučované určité množstvo glutatiónu. V krvi pomáha udržiavať celistvosť červených krviniek a zároveň chráni biele krvinky. Glutatión sa nachádza aj v pľúcach a črevách, kde pomáha pri premene cukrov. Navyše, podporuje aj rozklad oxidovaných tukov, ktoré môžu zapríčiniť vznik arteriosklerózy a urýchliť starnutie.

Jeho hlavnou funkciou je likvidácii a odstraňovanie všetkých potenciálne škodlivých toxínov, ktoré sa nachádzajú v tele. Glutatión je veľmi silný antioxidant, ktorý čistí potravu v tráviacom trakte od nebezpečných voľných radikálov a chráni bunky pred nimi. Pokles množstva glutatiónu v tele, ku ktorému dochádza cca po 40. roku života, umožňuje štart nekontrolovateľnej aktivity voľných radikálov. Skvelé schopnosti glutatiónu (likvidácia voľných radikálov a toxínov) pomáhajú vysvetliť, prečo je vyššia konzumácia ovocia a zeleniny (kde sa glutatión predovšetkým nachádza), často spojená s nižším výskytom rakoviny, kardiovaskulárnych ochorení a iných chronických ochorení. Glutatión čistí stravu od žltých nebezpečných tukov v našej tráviacej sústave, predchádza vzniku diabetu, a čo je podstatné, cukrovku aj lieči. Hladina glutatiónu v organizme poukazuje na rozdiel medzi "číselným" a funkčným vekom. Ten, kto má hladinu glutatiónu vyššiu, je zdravší a vyzerá mladistvejšie. Množstvo glutatiónu v krvi zvyšuje napríklad vitamín C (500 mg denne), selén (v para orechoch) a L-glutamín.

 

Všetky produkty Avita sa vyrábajú pod kontrolou Štátnej agentúry pre výživu a liečivá (FDA) a sú certifikované v Európskej únii. Na výrobu všetkých výživových doplnkov Avita sa využívajú najkvalitnejšie prírodné suroviny a sú vyvinuté na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti lekárstva a nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva. Zárukou ich maximálnej bezpečnosti a kvality je aj skutočnosť, že Avita systematicky sleduje svetové inovácie v segmente starostlivosti o zdravie ľudí a dodržuje podmienku, ktorá je pre Avitu zásadná - nezávislosť a partnerstvo výhradne s renomovanými výrobcami prírodných produktov disponujúcimi certifikátmi svetovej kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

Avita Vitamin C Liposomal Plus 150ml

Avita Vitamin C Liposomal Plus 150ml

Bežná cena: € 45,00

Akciová cena: € 28,90

     

Ďalšie informácie

SKU (kód) AVITA4004
EAN (čiarový kód) 858243002240
Výrobca Avita International
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!