Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Avita Glutathion Liposomal Plus 150ml

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships Piatok, august 6 if ordered in the next 2 days, 17 hours and 28 minutes!

Bežná cena: € 45,00

Akciová cena: € 28,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Výživový doplnok Liposomal Glutathione je určený dospelým jedincom na podporu a doplnenie antioxidačnej bariéry tela, ktorá chráni bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov. Glutatión - najsilnejší antioxidant ľudského tela v tekutej lipozomálnej forme.

► Všetky produkty značky Avita

AVITA - 100% QUALITY GUARANTEE AVITA - NATURAL ORIGIN

Avita Glutathion Liposomal Plus 150ml - výživový doplnok - Glutatión je najsilnejší antioxidant ľudského tela v tekutej lipozomálnej forme

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Výživový doplnok Liposomal Glutathione je určený dospelým jedincom na podporu a doplnenie antioxidačnej bariéry tela, ktorá chráni bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov. Glutatión - najsilnejší antioxidant ľudského tela v tekutej lipozomálnej forme.

Hlavné účinky:
true.png Spomalenie procesov stárnutia
true.png Zvýšenie energie
true.png Posilnenie imunitného systému
true.png Podpora detoxikačných procesov
true.png Zlepšenie dyskomfortu svalov a kĺbov
true.png Zvýšenie mentálnych schopností
true.png Zlepšenie kvality spánku
true.png Zmiernenie následkov stresu
true.png Zlepšenie stavu pokožky
true.png Zlepšenie atletického výkonu a rýchlejšia obnova síl
Komu je určený:
true.pngdospelým mužom aj ženám

 

Mohlo by vás zaujímať - odporúčame vyskúšať kombináciu s:

 

BALENIE

150 ml (15 denných dávok), 1 dávka = 10 ml

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Užite 4 ml denne. Odporúča sa užívať najmä po 40. roku života, kedy jeho hladina v tele prudko klesá.

 

ZLOŽENIE

Obsah jednej dávky (10 ml):  
GLUTATHIONE (glutatión)
400 mg
PHOSPHATIDYLCHOLINE
(prírodný, nehydrogénovaný fosfatidylcholín)
400 mg

 

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

 

ĎALŠIE INFO O PRODUKTE

Výživový doplnok Liposomal Glutathione je určený dospelým jedincom na podporu a doplnenie antioxidačnej bariéry tela, ktorá chráni bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov.

Čo je to glutatión?

Glutatión je zložený z 3 aminokyselín (cysteín, kyselina glutámová a glycín ) a nachádza sa vo všetkých bunkách ľudského organizmu. Vytvára sa v pečeni. V nej sa nachádzajú najväčšie koncentrácie látok, ktoré zabezpečujú detoxikáciu škodlivých látok (toxínov) z organizmu. Glutatión metabolizuje toxíny a tie sú následne vylučované žlčou. Z pečene je priamo do krvného obehu vylučované určité množstvo glutatiónu. V krvi pomáha udržiavať celistvosť červených krviniek a zároveň chráni biele krvinky. Glutatión sa nachádza aj v pľúcach a črevách, kde pomáha pri premene cukrov. Navyše, podporuje aj rozklad oxidovaných tukov, ktoré môžu zapríčiniť vznik arteriosklerózy a urýchliť starnutie.

Jeho hlavnou funkciou je likvidácii a odstraňovanie všetkých potenciálne škodlivých toxínov, ktoré sa nachádzajú v tele. Glutatión je veľmi silný antioxidant, ktorý čistí potravu v tráviacom trakte od nebezpečných voľných radikálov a chráni bunky pred nimi. Pokles množstva glutatiónu v tele, ku ktorému dochádza cca po 40. roku života, umožňuje štart nekontrolovateľnej aktivity voľných radikálov. Skvelé schopnosti glutatiónu (likvidácia voľných radikálov a toxínov) pomáhajú vysvetliť, prečo je vyššia konzumácia ovocia a zeleniny (kde sa glutatión predovšetkým nachádza), často spojená s nižším výskytom rakoviny, kardiovaskulárnych ochorení a iných chronických ochorení. Glutatión čistí stravu od žltých nebezpečných tukov v našej tráviacej sústave, predchádza vzniku diabetu, a čo je podstatné, cukrovku aj lieči. Hladina glutatiónu v organizme poukazuje na rozdiel medzi "číselným" a funkčným vekom. Ten, kto má hladinu glutatiónu vyššiu, je zdravší a vyzerá mladistvejšie. Množstvo glutatiónu v krvi zvyšuje napríklad vitamín C (500 mg denne), selén (v para orechoch) a L-glutamín.

 

Všetky produkty Avita sa vyrábajú pod kontrolou Štátnej agentúry pre výživu a liečivá (FDA) a sú certifikované v Európskej únii. Na výrobu všetkých výživových doplnkov Avita sa využívajú najkvalitnejšie prírodné suroviny a sú vyvinuté na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti lekárstva a nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva. Zárukou ich maximálnej bezpečnosti a kvality je aj skutočnosť, že Avita systematicky sleduje svetové inovácie v segmente starostlivosti o zdravie ľudí a dodržuje podmienku, ktorá je pre Avitu zásadná - nezávislosť a partnerstvo výhradne s renomovanými výrobcami prírodných produktov disponujúcimi certifikátmi svetovej kvality.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

Avita Vitamin C Liposomal Plus 150ml

Avita Vitamin C Liposomal Plus 150ml

Bežná cena: € 45,00

Akciová cena: € 28,90

     

Ďalšie informácie

SKU (kód) AVITA4004
EAN (čiarový kód) 858243002240
Výrobca Avita International
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').