Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

BOSU Powerstax

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 2 dní

€ 119,00

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Zlepšite všestrannosť, intenzitu a použiteľnosť vašej BOSU Balance Trainer a pridajte k vášmu tréningu pomôcku s nastaviteľnou záťažou BOSU POWERSTAX.

BOSU Powerstax - zlepšite všestrannosť, intenzitu a použiteľnosť vašej BOSU Balance Trainer a pridajte k vášmu tréningu pomôcku s nastaviteľnou záťažou BOSU POWERSTAX.

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Zlepšite všestrannosť, intenzitu a použiteľnosť vašej BOSU Balance Trainer a pridajte k vášmu tréningu pomôcku s nastaviteľnou záťažou BOSU POWERSTAX.

BOSU POWERSTAX je navrhnutý tak, aby zvýšil BOSU Balance Trainer cca o 10,16 cm (4 palce; 4 inch), čiastočne stabilizoval BOSU Balance Trainer so základňou smerom dole alebo hore, a vytvoril nepredvídateľný odpor alebo zaťaženie. Záťaž je možné prispôsobiť naplnením vodou (až cca 12 l) až do cca 15,8 kg (35 lbs). S BOSU POWERSTAX je možné cvičiť buď samostatne alebo spolu s BOSU Balance Trainer. Podobne ako BOSU Balance Trainer, tak aj BOSU POWERSTAX je vhodný pre všetky vekové skupiny a úrovne pokročilosti a je hrdo vyrobený v USA.

BOSU POWERSTAX je kompatibilný s BOSU Home, PRO a Elite Balance Trainer. Všetky typy Balance Trainer sa predávajú samostatne. Viac info o BOSU >

 • rozšírenie tréningových možností
 • nepredvídateľný odpor / záťaž pri tréningu
 • vhodný pre všetky vekové skupiny a úrovne pokročilosti
 • naplniteľný vodou cca do 12 l = záťaž od 2,3 do cca 15,8 kg (35 lbs)
 • rozmery: 10,16 cm výška, 68,58 cm šírka (4" H x 27" W)

BALENIE

 • BOSU POWERSTAX v sivej farbe
 • manuál (návod na používanie)
 • tréningové DVD

UPOZORNENIE

Pred montážou a používaním výrobku si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie, upozornenia a pokyny v návode ako aj návod na použitie. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

ĎALŠIE INFO

Čo je BOSU a pre koho je BOSU určená?

 • pre športovcov
 • pre tehotné ženy
 • pre starších ľudí
 • pre ľudí s postraumatickou rehabilitáciou
 • pre silových aj kondičných športovcov všetkého druhu

Kondičný tréning obsahuje viac než 100 cvikov a variácii v stoji, sede, ľahu, či kľaku. Pomôcka je vhodná aj na polohovanie a nácvik Pilatesovej metódy. Tréning je možné kombinovať aj inými pomôckami ako sú činky, jednoručky, kettle bell, medicinbal či TRX.

Názov BOSU vznikol z jej možného použitia - Both Sides Up - oboma stranami hore -  a tak sa s BOSU pomerne dobre a rýchlo formuje postava aj vďaka tomu, že sa na nej dá cvičiť z oboch strán. Cvičenie na BOSU, ktorá je otočená základňou dohora je určite náročnejšie a spočiatku sa odporúča len v prítomnosti trénera. Ten cvičenca nielen zachytí, ak by padal, ale mu aj poradí škálu cvikov.

BOSU má využitie aj v kondičnom tréningu, je taktiež vynikajúcou rehabilitačnou pomôckou – pomôže zotaviť poškodené väzivo v kolene či členku. Okrem toho zlepšuje koordináciu a držanie tela, možno ju preto zaradiť aj do pilatesových cvičení. Niektoré pomôcky na cvičenie po čase svojej slávy zmizli z fitness centier, no BOSU si drží svoje miesto a je súčasťou tréningových zostáv a príprav športovcov akéhokoľvek druhu.

Cvičenie na BOSU menej zaťažuje kĺby a rýchlo zlepšuje dynamickú stabilitu hlbokého stabilizačného systému tela. V porovnaní so klasickou fitloptou má výhodu aj v tom, že stojí na mieste a neodkotúľa sa. Vďaka tomu môžete na tejto pomôcke cvičiť celkom iné cviky. 

Silovo zameraným odporúčame napr. drepy s činkou na BOSU, výpady a pod.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

BOSU Home Balance Trainer blue

BOSU Home Balance Trainer blue

€ 175,00
BOSU Elite Balance Trainer

BOSU Elite Balance Trainer

€ 250,00
BOSU Home Balance Trainer pink

BOSU Home Balance Trainer pink

€ 175,00
BOSU - BOSU® Ballast® Ball PRO

BOSU - BOSU® Ballast® Ball PRO

€ 79,00
BOSU PRO Balance Trainer blue

BOSU PRO Balance Trainer blue

€ 189,00
BOSU Stojan

BOSU Stojan

€ 230,00
   

Ďalšie informácie

SKU (kód) 72-1200GRY
EAN (čiarový kód) 033149008811
Výrobca BOSU
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').