Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

BOSU Home Balance Trainer blue

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: na objednávku

€ 175,00

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

BOSU je možné využiť ako trampolínu alebo balančnú plošinu. Fenomenálny nápad kondičného experta Davida Wecka umožňuje trénovať svalovú silu, rovnováhu, koordináciu, strečing a spaľovanie kalórií.

BOSU Home Balance Trainer blue. BOSU je možné využiť ako trampolínu alebo balančnú plošinu. Fenomenálny nápad kondičného experta Davida Wecka umožňuje trénovať svalovú silu, rovnováhu, koordináciu, strečing a spaľovanie kalórií.

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

BOSU Home Training

ZÁKLADNÉ INFO

BOSU je možné využiť ako trampolínu alebo balančnú plošinu. Fenomenálny nápad kondičného experta Davida Wecka umožňuje trénovať svalovú silu, rovnováhu, koordináciu, strečing a spaľovanie kalórií.

Všestranná pomôcka vhodná najmä pre domáce cvičenie. Cvičenie na BOSU predstavuje spôsob, ako dosiahnuť pomerne rýchlo perfektnú fyzickú kondíciu. Individuálny, alebo skupinový tréning je zameraný na zvýšenie svalovej sily, zlepšenie vytrvalosti, stability a koordinácie. Tréning výnimočným spôsobom aktivuje brušné a chrbtové svalstvo, ako aj hlboké a povrchové svaly celého tela. BOSU je optimálna pomôcka pre kondičný tréning v každej športovej disciplíne, pre rehabilitáciu, fitness a cvičenie doma. Viac info o BOSU >

Aký je rozdiel medzi BOSU Home, BOSU PRO a BOSU Elite?

 • BOSU Home je cenovo výhodnejšia a vhodná najmä na domáce cvičenie. Spodná časť je plastová a má 6 pogumovaných nožičiek. V ponuke je modrá a ružová verzia.
   
 • BOSU PRO je o niečo drahšia. Má pevnejšiu konštrukciu a je určená najmä pre pre fitness centrá a športové kluby, t.j. všade tam, kde sa bude táto pomôcka využívať veľmi často.  BOSU Pro má zosilnenú klenbu a základňa je zospodu celoplošne potiahnutá protišmykovou vrstvou. K dispozícii je modrá verzia.
   
 • BOSU Elite má extrémne zosilnenú klenbu aj konštrukciu a špeciálne navrhnutý povrch plášťa delený na cvičebné zóny. Základňa je zospodu celoplošne potiahnutá protišmykovou vrstvou a povrch je  v tmavej sivo-čiernej farbe.

 • BOSU je zložená z pevnej základne a pružnej nafukovacej časti
 • Ø pevnej základne 65 cm (26")
 • Ø nafukovacej časti 63,5 cm (25")
 • Výška nafukovacej časti 22 - 25,4 cm (10")
 • Nosnosť až do 136 kg (300 lbs)
 • Hmotnosť menej ako 7 kg (15 lbs)
 • Materiál bez latexu, odolný voči prasknutiu (Latex Free Burst Resistant Material)
 • Neobsahuje BPA (škodlivý Bisphenol A), obal vyrobený z recyklovaného materiálu
 • vyrobené v USA

TIP: Zlepšite všestrannosť, intenzitu a použiteľnosť vašej BOSU Balance Trainer a pridajte k vášmu tréningu pomôcku s nastaviteľnou záťažou BOSU POWERSTAX.

BALENIE

UPOZORNENIE

Pred montážou a používaním výrobku si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie, upozornenia a pokyny v návode ako aj návod na použitie. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

ĎALŠIE INFO

Čo je BOSU a pre koho je BOSU určená?

 • pre športovcov
 • pre tehotné ženy
 • pre starších ľudí
 • pre ľudí s postraumatickou rehabilitáciou
 • pre silových aj kondičných športovcov všetkého druhu

Kondičný tréning obsahuje viac než 100 cvikov a variácii v stoji, sede, ľahu, či kľaku. Pomôcka je vhodná aj na polohovanie a nácvik Pilatesovej metódy. Tréning je možné kombinovať aj inými pomôckami ako sú činky, jednoručky, kettle bell, medicinbal či TRX.

Názov BOSU vznikol z jej možného použitia - Both Sides Up - oboma stranami hore -  a tak sa s BOSU pomerne dobre a rýchlo formuje postava aj vďaka tomu, že sa na nej dá cvičiť z oboch strán. Cvičenie na BOSU, ktorá je otočená základňou dohora je určite náročnejšie a spočiatku sa odporúča len v prítomnosti trénera. Ten cvičenca nielen zachytí, ak by padal, ale mu aj poradí škálu cvikov.

BOSU má využitie aj v kondičnom tréningu, je taktiež vynikajúcou rehabilitačnou pomôckou – pomôže zotaviť poškodené väzivo v kolene či členku. Okrem toho zlepšuje koordináciu a držanie tela, možno ju preto zaradiť aj do pilatesových cvičení. Niektoré pomôcky na cvičenie po čase svojej slávy zmizli z fitness centier, no BOSU si drží svoje miesto a je súčasťou tréningových zostáv a príprav športovcov akéhokoľvek druhu.

Cvičenie na BOSU menej zaťažuje kĺby a rýchlo zlepšuje dynamickú stabilitu hlbokého stabilizačného systému tela. V porovnaní so klasickou fitloptou má výhodu aj v tom, že stojí na mieste a neodkotúľa sa. Vďaka tomu môžete na tejto pomôcke cvičiť celkom iné cviky. 

Silovo zameraným odporúčame napr. drepy s činkou na BOSU, výpady a pod.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

BOSU Stojan

BOSU Stojan

€ 359,00
BOSU Powerstax

BOSU Powerstax

€ 124,90
BOSU - BOSU® Ballast® Ball PRO

BOSU - BOSU® Ballast® Ball PRO

€ 84,90
 

Ďalšie informácie

SKU (kód) 72-10850-2xp
EAN (čiarový kód) 033149108511
Výrobca BOSU
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!