Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - 100% Casein Complex 2350g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: skladom

Ships tomorrow if ordered in the next 1 hour and 24 minutes!

€ 69,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Bielkovinový nápojový prášok s prevažným obsahom micelárneho kazeínu pre podporu zväčšenia svalového objemu so sladidlom a prírodným sladidlom.
► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

* Povinne vyplnené polia

€ 69,90

SCITEC NUTRITION - 100% Casein Complex 2350g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

100% CASEIN COMPLEX - Najkvalitnejšie proteíny s najlepšou vstrebávateľnosťou! S pridanou zložkou srvátkovej bielkoviny pre posilnenie dynamickosti uvoľnenia aminokyselín a jej zloženia!
100% Casein Complex je dominantným micelárnym kazeínovým komplexom. Rôzne štúdie o načasovaní príjmu živín a o bielkovinových formách nám poskytujú užitočné informácie pre dosiahnutie maximalizácie účinkov tréningu. Kazeín je pomaly vstrebávateľnou bielkovinovou formou (v porovnaní s rýchlo vstrebávateľnými srvátkovými bielkovinami), ktorá zabezpečuje postupné uvoľňovanie aminokyselín, ktoré môže trvať aj 7 – 8 hodín. Táto skutočnosť ho idealizuje v prípadoch, keď sú jednotlivé konzumácie stravy od seba veľmi časovo oddialené, alebo ako zdroj bielkovín pred spánkom. V prípade užitia doplnkovej výživy pred a počas tréningu (s obsahom proteínov a aminokyselín), je vhodné užívať kazeínový prípravok po tréningu. Pomalším metabolizmom kazeínových bielkovín ho možno považovať za viac anti-katabolický, než rýchlo vstrebávateľné bielkoviny a aj využitie ich aminokyselín je účinnejšie. Kazeín je bohatý na obsah dôležitých aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) a má tiež veľmi vysoký obsah (vyšší než srvátková bielkovina) dôležitého, pre tréning esenciálneho glutamínu. Micelárny kazeín sa od ostatných foriem odlišuje v tom, že nie je denaturovaný, je to jeho prirodzená forma, preto ho organizmus ľahšie trávi a využíva. Niet divu, že toto je najlepšie hodnotený anti-katabolický proteín na svete s pomalou využiteľnosťou. Tráviace enzýmy Papaín a Bromelaín podporujú využiteľnosť aminokyselín a napomáhajú pri liečení problémov mäkkých tkanív, ktoré môžu vzniknúť v organizme počas tréningu, čím môže byť zvýšená regeneračná schopnosť a výkon!

 

BALENIE

2350g = 78 dávok

 

ZLOŽENIE

Príchuť belgická čokoláda: zmes Milk Protein Complex (micelárny kazeín, kazeinát vápenatý), kakaový prášok (10-12%), zmes, Dygestive Enzyme Blend (papaín, bromelaín), zmes Amino Shuttle2 (dextróza, L-glutamín, taurín), prírodná aróma (čokoláda), sladidlá (acesulfám K, sukralóza)

Príchuť melón – biela čokoláda: zmes Milk Protein Complex (micelárny kazeín, kazeinát vápenatý), prášková biela čokoláda, zmes Dygestive Enzyme Blend (papaín, bromelaín), zmes Amino Shuttle2 (dextróza, L-glutamín, taurín), prírodné arómy (cukrový melón, biela čokoláda), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), farbivo (oranžové)

Príchuť maracuja - biela čokoláda: zmes Milk Protein Complex (micelárny kazeín, kazeinát vápenatý), prášková biela čokoláda, zmes Dygestive Enzyme Blend (papaín, bromelaín), zmes Amino Shuttle2 (dextróza, L-glutamín, taurín), prírodné arómy (marakuja, biela čokoláda), sladidlá (acesulfám K, sukralóza)

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozpusťte 1 dávku = 30g prášku v 300 ml tekutiny. Je ideálny v prípade, keď je z nejakého dôvodu príliš veľký odstup medzi hlavnými jedlami, resp. pred spánkom. Pri užívaní iného proteínu alebo aminokyseliny pred tréningom, je 100% Casein Complex vhodný ako potréningový nápoj.

 

UPOZORNENIE

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Informácie pre alergikov: výrobok vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka a arašidy! Pred užívaním konzultujte so svojim lekárom! Skladovanie: na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0056
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!