Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Jumbo 2860g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships Pondelok, jún 24 if ordered in the next 15 hours and 56 minutes!

€ 41,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Nápojový prášok na zväčšovanie svalového objemu zložený z anabolizujúceho matrixu, bielkovín a uhľohydrátov s prírodným sladidlom.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

* Povinne vyplnené polia

€ 41,90

SCITEC NUTRITION - Jumbo 2860g - čokoláda. Nápojový prášok na zväčšovanie svalového objemu zložený z anabolizujúceho matrixu, bielkovín a uhľohydrátov s prírodným sladidlom.

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Nápojový prášok na zväčšovanie svalového objemu zložený z anabolizujúceho matrixu, bielkovín a uhľohydrátov s prírodným sladidlom.

Pri vyhotovení produktu JUMBO sme použili srvátkovú bielkovinu. Je zdrojom bielkovín, nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre vznik tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto JUMBO prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty a tiež k jej udržiavaniu.Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín; vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať vo forme potravy (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny; teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka. Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka , ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým zastúpením aminokyselín; preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji. 

JUMBO obsahuje aj našu sacharidovú zmes „6-CARB“, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a aj Vitargo. Vitargo je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorého výnimočnosť je ukrytá vo významnej odlišnosti od molekulárneho profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrínu, ktorý sa získava špeciálnymi metódami. 

„JUMBO“ matrix s extra účinnými látkami obsahuje veľkú dávku patentovaného „CREA-BOMB“ viaczložkového, kreatínového matrixu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.? Formulu sme vylepšili aj extra dávkou aminokyselín, medzi ktorými sú aj esenciálne aminokyseliny. 

Magnézium sa v „Support complex“-e nachádza v takom množstve, ktoré prispieva k normálnej syntéze bielkovín, znižovaniu únavy a vyčerpanosti, normálnej činnosti nervového systému (sťahovaniu svalov a neurotransmisiám, vrátane srdcového svalu), normálnemu metabolizmu a tvorbe energie, rovnováhe elektrolytov, udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov a zohráva úlohu pri delení buniek.? Produkt sme na záver skompletizovali BioPerine-om, ktorý je patentovaným výťažkom z čierneho korenia.

 

BALENIE

2860g = 13 dávok

 

ZLOŽENIE

Jedna dávka: 220 g (cca 4 odmerky)

Každá dávka obsahuje     ODD
Kalórie     915 kcal     
Kalórie z tukov kcal     54     
Tuky celkom     6 g     9%
Nasýtené tuky     2 g     10%
Cholesterol     50 mg     17%
Sodík     68 mg     3%
Draslík     122 mg     3%
Sacharidy celkom     150 g     50%
Cukry     37 g     
Vlákniny     5 g     20%
Bielkoviny     50 g     100%
“6-CARB” zmes     155 g     

Palatinose™ (tvarovacia zmes sacharidov s časovanou absorbciou a s nízkym glykemickým indexom), ovsená múka, dextróza, maltodextrín, fruktóza, Vitargo® (špeciálna, patentovaná zmes sacharidov s vysokou molekulovou hmotnosťou, priemerná molekulová hmotnosť 500,000-700,000)

“JUMBO-SIZE” anabolická zmes     8750 mg    †

 CREA-BOMB viaczložková, tvarovacia, kreatínová zmes
6 efektívnych foriem kreatínu: tri-kreatín-malát a di-kreatín-malát, MicronTec mikronizovaný kreatín-monohydrát, kreatín-etyl-ester (CEE), kreatín-orotát, kreatín-glukonát.

G-BOMB viaczložková, glutamínová superzmes
acetylovaný analóg glutamínu (N-acetyl-L-glutamín), voľná forma aminokyseliny (L-glutamín), esterifikovaná molekula (glutamín-etyl-ester), stabilný glutamín dipeptid (Alanyl-L-glutamín).

BCAA XPRESS 100% čistý komplex esenciálnych aminokyselín
L-leucín, L-izoleucín, L-valín.

HEMO-NO viaczložková NO zmes pre zvýšenie napumpovanosti a žilnatosti
L-arginín, arginín-alfa-ketoglutarát 1:1, glycín L-arginín-alfa-ketoizokaproát kalcium, ornitín-alfa-ketoglutarát.
Na zvýšenie absorbcie     28 mg     †
Naringín, BioPerine® (piperín)

† Nie je stanovená odporúčaná denná dávka.


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku užívajte v závislosti od telesnej hmotnosti denne minimálne 1 dávku (4 odmerky, priblizne 220 g ) produktu Jumbo. Najlepšie ihneď po tréningu. Ak máte menej ako 80 kg užite len polovičnú dávku.

 

UPOZORNENIE

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 3240g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 3240g

€ 59,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo 8800g

SCITEC NUTRITION - Jumbo 8800g

€ 85,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 6480g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 6480g

€ 93,60
SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 1620g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 1620g

€ 33,50

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0092
EAN (čiarový kód) 72863102624
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!