Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Jumbo 2860g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships Piatok, júl 30 if ordered in the next 17 hours and 39 minutes!

€ 34,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Nápojový prášok na zväčšovanie svalového objemu zložený z anabolizujúceho matrixu, bielkovín a uhľohydrátov s prírodným sladidlom.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

* Povinne vyplnené polia

€ 34,90

SCITEC NUTRITION - Jumbo 2860g - čokoláda. Nápojový prášok na zväčšovanie svalového objemu zložený z anabolizujúceho matrixu, bielkovín a uhľohydrátov s prírodným sladidlom.

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Nápojový prášok na zväčšovanie svalového objemu zložený z anabolizujúceho matrixu, bielkovín a uhľohydrátov s prírodným sladidlom.

Pri vyhotovení produktu JUMBO sme použili srvátkovú bielkovinu. Je zdrojom bielkovín, nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre vznik tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto JUMBO prispieva k zvyšovaniu svalovej hmoty a tiež k jej udržiavaniu.Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín; vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať vo forme potravy (sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny; teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka. Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka , ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým zastúpením aminokyselín; preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji. 

JUMBO obsahuje aj našu sacharidovú zmes „6-CARB“, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a aj Vitargo. Vitargo je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorého výnimočnosť je ukrytá vo významnej odlišnosti od molekulárneho profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrínu, ktorý sa získava špeciálnymi metódami. 

„JUMBO“ matrix s extra účinnými látkami obsahuje veľkú dávku patentovaného „CREA-BOMB“ viaczložkového, kreatínového matrixu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.? Formulu sme vylepšili aj extra dávkou aminokyselín, medzi ktorými sú aj esenciálne aminokyseliny. 

Magnézium sa v „Support complex“-e nachádza v takom množstve, ktoré prispieva k normálnej syntéze bielkovín, znižovaniu únavy a vyčerpanosti, normálnej činnosti nervového systému (sťahovaniu svalov a neurotransmisiám, vrátane srdcového svalu), normálnemu metabolizmu a tvorbe energie, rovnováhe elektrolytov, udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov a zohráva úlohu pri delení buniek.? Produkt sme na záver skompletizovali BioPerine-om, ktorý je patentovaným výťažkom z čierneho korenia.

 

BALENIE

2860g = 13 dávok

 

ZLOŽENIE

Jedna dávka: 220 g (cca 4 odmerky)

Každá dávka obsahuje     ODD
Kalórie     915 kcal     
Kalórie z tukov kcal     54     
Tuky celkom     6 g     9%
Nasýtené tuky     2 g     10%
Cholesterol     50 mg     17%
Sodík     68 mg     3%
Draslík     122 mg     3%
Sacharidy celkom     150 g     50%
Cukry     37 g     
Vlákniny     5 g     20%
Bielkoviny     50 g     100%
“6-CARB” zmes     155 g     

Palatinose™ (tvarovacia zmes sacharidov s časovanou absorbciou a s nízkym glykemickým indexom), ovsená múka, dextróza, maltodextrín, fruktóza, Vitargo® (špeciálna, patentovaná zmes sacharidov s vysokou molekulovou hmotnosťou, priemerná molekulová hmotnosť 500,000-700,000)

“JUMBO-SIZE” anabolická zmes     8750 mg    †

 CREA-BOMB viaczložková, tvarovacia, kreatínová zmes
6 efektívnych foriem kreatínu: tri-kreatín-malát a di-kreatín-malát, MicronTec mikronizovaný kreatín-monohydrát, kreatín-etyl-ester (CEE), kreatín-orotát, kreatín-glukonát.

G-BOMB viaczložková, glutamínová superzmes
acetylovaný analóg glutamínu (N-acetyl-L-glutamín), voľná forma aminokyseliny (L-glutamín), esterifikovaná molekula (glutamín-etyl-ester), stabilný glutamín dipeptid (Alanyl-L-glutamín).

BCAA XPRESS 100% čistý komplex esenciálnych aminokyselín
L-leucín, L-izoleucín, L-valín.

HEMO-NO viaczložková NO zmes pre zvýšenie napumpovanosti a žilnatosti
L-arginín, arginín-alfa-ketoglutarát 1:1, glycín L-arginín-alfa-ketoizokaproát kalcium, ornitín-alfa-ketoglutarát.
Na zvýšenie absorbcie     28 mg     †
Naringín, BioPerine® (piperín)

† Nie je stanovená odporúčaná denná dávka.


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku užívajte v závislosti od telesnej hmotnosti denne minimálne 1 dávku (4 odmerky, priblizne 220 g ) produktu Jumbo. Najlepšie ihneď po tréningu. Ak máte menej ako 80 kg užite len polovičnú dávku.

 

UPOZORNENIE

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

SCITEC NUTRITION - Jumbo 4400g

SCITEC NUTRITION - Jumbo 4400g

€ 49,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 3240g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 3240g

€ 47,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo 8800g

SCITEC NUTRITION - Jumbo 8800g

€ 85,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 6480g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 6480g

€ 81,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 1620g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 1620g

€ 26,90
     

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0092
EAN (čiarový kód) 72863102624
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').